Skocz do zawartości


Zdjęcie

PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_siegfried
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi
MUAYTHAI ja osobiście od Pana Szlachty niczego nie oczekuję ale zawodnicy i kluby wiele a na czekaniu się kończy.
Skoro Pan Szlachta jest taaaaaki zaje....y to postawcie mu pomnik i módlcie się do niego i czekajcie aż te jego obietnice się spełnią.
Ale jak to się mówi:"nadzieja matką głupich"
To że Związek MT jest w fazie końcowej słyszę już ze 2 lata.
Wszystkie sprawy jakie wytoczyłem w swoich postach są w 100% prawdziwe i nie ma znaczenia skąd o nich wiem.
Co do nowej organizacji...gdybym miał takie zamiary to nie pisałbym o tym na forum póki bym jej nie stworzył. Poza tym jak patrzę na to co się dzieje to poważnie bym się nad tym zastanowił.
Poza tym nie wiem gdzie w tym temacie wyczytałeś, że mam "coś" do Pana Szlachty ???
Powiem Ci tylko tyle: dgybym miał opisać w punktach co mają do Pana Szlachty zawodnicy i działacze klubów ( nawet ci zrzeszeni w PZMT ) to musiałbym pisać z tydzień czasu a na to na prawdę nie mam ochoty.
  • 0

budo_abcde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi

a co do składek to jak ty to policzyłeś. Jest obecnie ponad 120 klubów składkę masz podaną w regulaminie.


Gdzie mogę sprawdzić ilość klubów/członków PZMT? Na stronie PZMT nie mogę się doliczyć 120. Proszę o wskazanie gdzie mogę tą informację uzyskać. na podstawie obecnych klubów wyliczyłem 14 800 złociszy .
Chyba, że chodzi o jakąś ironię. Tej jednak nie potrafie odczytac w kontekście wspólnego wsadzania sobie szpilek w zady :) . Jakos nie siedzę w tym :oops:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi
sorry pomyłka myslałem że to informacja dotycząca PZKb
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi

Siegfried: napisz w końcu w punktach czego Ty oczekujesz od P. Szlachty...bo ciągle narzekasz...z Twoich postów nic nie wynika...piszesz o sprawach, o których "coś gdzieś na jakimś targu warzywnym słyszałeś", a nie wiesz jak było na prawdę itd.
Zatem co P. Szlachta robi źle?! Weź tylko pod uwagę co do tej pory zrobiło PZMT w Polsce i na świecie dla Polski. Weź pod uwagę, że P. Szlachta robi to za własne pieniądze. Nie ma ani złotówki od Państwa w przeciwieństwie do PZKB, które w poprzednim roku miało milion złotych dotacji z Ministerstwa (970.000zł) ! Jak łatwo policzyć składki członkowskie w PZMT to około 12 tysięcy rocznie. A teraz pomyśl: biuro, pracownik, strona internetowa, telefony, listy, wyjazdy po Polsce i zebrania IFMA, EMF, WMC, turnieje, darmowe seminaria z gwiazdami itd. Na jesieni było zebranie z członkami PZMT, gdzie przedstawiono finanse PZMT i Ci co byli wiedzą ile P. Szlachta dołożył do PZMT z własnej kieszeni i są wdzięczni. Bo niektórzy musieliby pracować całe życie a nawet kilka "żyć" żeby tyle pieniędzy dać dla PZMT. Zatem może pora przestać narzekać na PZMT, bo P. Szlachta jest tam prezesem a nie wszystkimi członkami w jednym. Robi o wiele więcej niż może...kto słyszał o MT przed startem PZMT: NIKT
Poprawić zawsze coś można, uwagi się przydadzą, ale to trzeba by do PZMT je skierować (pismo, telefon) a nie w internecie swoje frustracje przedstawiać.
Co do rejestracji związku: żaden Polski Związek sportowy nie został zarejestrowany tak szybko jak to nastąpi z PZ MuayThai! Proces "rejestracji" dyscypliny PZMT rozpoczęło w 2003 roku. Zatem mamy 4 lata i blisko powstania PZ MuayThai. Popatrzcie na inne dyscypliny: rejestrowały związek przez kilkanaście lat. NP. Sumo, Wushu(20lat starań), kicboxing (lata jako komisja w PZ Karate) itd.
No i na koniec piszecie, że najlepiej jak powstanie nowa organizacja MT...coś mi się wydaje, że piszą to osoby, które takie plany mają... i właśnie w ten sposób pokazujecie "jak Polak potrafi namieszać". Przypomina to walki w karate, taekwon do itd... jak wiecie do niczego dobrego to nie doprowadziło !
Pozdrawiam wszystkich miłośników MuayThai i wszystkich tych "narzekaczy" bo co by się nie stało (nawet powstanie związku MT) to oni i tak będą robić swoje: NARZEKAć


Nie wiem jak mozecie szkalowac Mistrza Prezesa Rafala Sz. Nie macie kszty obiektywizmu. Prezes to czlowiek zloto. Jest mecenasem sportu. Od ust sobie odsowa by tylko zawodnicy pojechali na zawody. To czlowiek "Szlachetny". Dokarmia ptaki, zima na jego oknie sikorki zawsze znajda sloninke. Kwestowal na Powązkach z śp.Jerzym Waldorfem, jeden z tworcow wigili caritasu. A jako trener jak ojciec... po przegranej walce pocieszy, wskaze droge do sukcesu, jest chodzacym autorytetem moralnym i sportowym. Zyje w absolutnej ascezie. Wiec teraz ja rzucam pytanie czmu wy sforo wilko chcecie rozszarpac ta czysta owieczke ? On wnosi swiatlo w nasz zycie... Moze kiedys zapuka w wasze drzwi... nie lekajcie sie...
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi
to cii się udało gagatek. musze to zapisac
co prawda odbiegles od tematu, ale te sikorki mnie wzruszyly :)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi

to cii się udało gagatek. musze to zapisac
co prawda odbiegles od tematu, ale te sikorki mnie wzruszyly :)


Nie zapisuj wez to do serca... i dziel sie z ludzmi...
P.S. Prezes zostal ambasadorem UNCEF'U to nie oficjalna wiadomosc... mysle ze za kilka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] powinno to potwierdzic oficjalnie.
  • 0

budo_fairtex
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PZKb-jak prowadzone są przetargi co dzieje się z pieniędzmi
Nie wiem jak mozecie szkalowac Mistrza Prezesa Rafala Sz. Nie macie kszty obiektywizmu. Prezes to czlowiek zloto. Jest mecenasem sportu. Od ust sobie odsowa by tylko zawodnicy pojechali na zawody. To czlowiek "Szlachetny". Dokarmia ptaki, zima na jego oknie sikorki zawsze znajda sloninke. Kwestowal na Powązkach z śp.Jerzym Waldorfem, jeden z tworcow wigili caritasu. A jako trener jak ojciec... po przegranej walce pocieszy, wskaze droge do sukcesu, jest chodzacym autorytetem moralnym i sportowym. Zyje w absolutnej ascezie. Wiec teraz ja rzucam pytanie czmu wy sforo wilko chcecie rozszarpac ta czysta owieczke ? On wnosi swiatlo w nasz zycie... Moze kiedys zapuka w wasze drzwi... nie lekajcie sie...




Gagatek przyznaję tobie 11pkt na 10 możliwych
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024