Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
przesada i Hipermarkiet! :)



[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
Sprzedam ikkyo i tenkan cena do negocjacji ... :)

KING!

lol



ama

:)
  • 0

budo_sentiel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Savageland

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

Sprzedam ikkyo i tenkan cena do negocjacji ... :)


Wymienię na irimi... i mogę dorzucić jeszcze atemi, ale takie jeszcze nie dopracowane. takie tyci... :oops:
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
a myślałem, że to krawaciarze i wingtsuniści przodują w chłitach marketingowych... :lol:
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
E tam .. :roll:
Czepiacie się ja tam wole "takie" uczciwe postawienie sprawy niż hasła typu:

.. nie traktuje tego w ten sposób .. pieniądze są mniej istotne...
- opłata stanowi jedynie "ziarnoko piasku" w porównaniu do tego co otrzymujesz....

Płacenie za nauke jest czyms zupełnie normalnym.

Ja osobiście od pół roku usiłuje jednego gościa namówić na swego rodzaju "korepetycje" z SW za kótre zaoferowałem 50zł za 1,5h trenning i....... Ciągle (z niecierpliwością i nadzieją) czekam aż Gość się zdecyduje :oops:
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

E tam .. :roll:
Czepiacie się ja tam wole "takie" uczciwe postawienie sprawy niż hasła typu:

.. nie traktuje tego w ten sposób .. pieniądze są mniej istotne...
- opłata stanowi jedynie "ziarnoko piasku" w porównaniu do tego co otrzymujesz....

Płacenie za nauke jest czyms zupełnie normalnym.

Ja osobiście od pół roku usiłuje jednego gościa namówić na swego rodzaju "korepetycje" z SW za kótre zaoferowałem 50zł za 1,5h trenning i....... Ciągle (z niecierpliwością i nadzieją) czekam aż Gość się zdecyduje :oops:


Oczywiście Bogumił tu masz rację, ale ...

taką informacje można podać w bardziej profesjonalny sposób, Soto przypomina mi tandetny Hipermarket - kiedyś już o tym pisałam. Każdy orze jak może ...
Do mnie taka reklama/zachęta nie przemawia wręcz przeciwnie..


a
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
"Nawet dla czlowieka uprawiajacego sztuki walki pozycja pieniedzy nie moze byc ignorowana. Jednak nalezy sie wystrzegac przywiazania do nich."
nic dodac nic ująć
  • 0

budo_bogumil
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

...taką informacje można podać w bardziej profesjonalny sposób, ......
Do mnie taka reklama/zachęta nie przemawia wręcz przeciwnie..


Wklepałem w wyszukiwarke hasło "zapisy Aikido" i pierwsze lepsze z brzegu cytuje :

"....Zapraszamy wszystkich którzy chcieli by rozpocząć przygodę z tradycyjnymi sztukami walki i poznać wyjątkowy charakter Aikido.

Trening indywidualny AIKIDO oraz Samoobrony: DEFENSIVE COMBAT:
Bezpośredni przekaz, daje możliwość poznania technik w szybszym tempie i z większą dokładnością. W treningu indywidualnym ćwiczenia dopasowane są do predyspozycji ćwiczącego dzięki czemu stopień sprawności ruchowej nie ma znaczenia a rozwój fizyczny staje się efektywniejszy.
Dla wszystkich zbyt zabieganych by dojeżdżać na zajęcia proponujemy indywidualne treningi z dojazdem do klienta. zobacz filmhttp://www.budokai.pl/AIKIDO_BUDOKAI_04.htm

Zajęcia AIKIDO oraz Samoobrony: DEFENSIVE COMBAT dedykowane dla firm, grup zorganizowanych i szkół:
Ćwiczenie poprawiające ogólna sprawność ruchową i koordynacje, pozwalające na usprawnienie ciała zmęczonego wielogodzinnym przebywaniem w pozycji siedzącej, a także ćwiczenia koncentracji i relaksacji. zobacz film [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Gdy adept przychodzi na swój pierwszy trening Aikido, oszałamiające, nierealne i nieosiągalne mogą wydawać mu się umiejętności trenera, czy też starszych kolegów. Lecz z każdym krokiem na drodze studiowania sztuki walki widzi coraz wyraźniej, że ten szczyt, który wydawał się tak odległy jest coraz bliżej, osiągnięcie go jest rzeczą realną. Nie znaczy to, że można tego dokonać bez wysiłku, ale z odpowiednim nakładem pracy da się go zdobyć..... Bla Bla Bla.... :P


Porównując z ofertą z innej branży :

"...
Prof. dr hab. med. Leo Szach - leczenie przez Internet po przesłaniu zdjęcia pacjenta.



W bardzo złożonych przypadkach, wymagających szczególnej pomocy, proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez email: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].


W czasie leczniczego zabiegu profesor przekazuje choremu swoją uzdrawiającą energię.


Prof. Leo Szach skutecznie leczy następujące choroby: nowotwory
migreny
depresje
choroby reumatyczne
skleroza starcza
tarczyca
nerwice
rany pooperacyjne
paraliż
żółtaczka typu A, B, C
zapalenie korzonków nerwowych
bezsenność
chorobę Parkinsona
bóle kręgosłupa
choroby oczu (katarakta)
choroby skórne
stany zapalne
owrzodzenia
stany po wylewach
uzależnienia (m.in. nikotyna, alkohol, narkotyki).


Podstawowa zasada leczenia terapeutycznego (bioradiacyjnego) polega na tym, że prof. Leo Szach leczy odtwarzajac uszkodzone biopole pacjenta. Zdjęcie człowieka zawiera informację o chorobach (o uszkodzeniu biopola). Lecząc chorego za pomocą wglądu poprzez fotografię, profesor odtwarza jego uszkodzone biopole. Podczas tego procesu następuje uzdrowienie pacjenta.


Pełne wyleczenie lub znaczna poprawa w wielu przypadkach następuje bardzo szybko (zależy to od rodzaju choroby)......................

Opinie, podziękowania.



Mam na imię Andrzej. Bardzo dziękuję Panu profesorowi Leo Szachowi za skuteczną pomoc udzieloną mi w chorobie. Już po dwóch "internetowych" zabiegach bez śladu zniknęły guzki tarczycowe, co bardzo zdziwiło lekarzy, u których wcześniej się leczyłem...."

Bla..Bla.... Bla :D


Wracając do tematu jak napisałaś :

...taką informacje można podać w bardziej profesjonalny sposób, ........


JA jednak porównując obie te różne profesjonalne reklamy - z rekalmą "Tematową" -zdecydownie wole jak ktoś napisze Co oferuje i za Ile ? niż żeby ktoś wylewał Mi za majtki wiadro marketingowych pomyj i wpychał mi KIT jak zajebisty interes zrobie za jedyne...

Do mnie w/w reklamy/zachęty nie przemawiają- wręcz przeciwnie

..Bo im większy rozmach reklamowy tym większe prawdopodobieństwo, że próbuje sie sprzedawać nic nie warte gówno owinięte w kolorowy papierek za spore pieniądze.

I tu przykład:
Weźmy choćby takiego MC Donalda potężna reklama Kreująca stołowanie sie w MC Donaldzie jako nie lada prestiż ...a w kotlecie ? racice, oczy, ścięgna, genitalia i inne nie jadalne ścierwa ...ale z drugiej strony ..burżuje w krawatach z dziećmi się zajadają co Niedziela.

BTW ilu z was jadłow w MC Donaldzie w ostatnim czasie ? :P
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
w tym przypadku chodziło mi jedynie o treść "ogłoszenia"
"SPRZEDAM: KEN-JUTSU w Klubie SOTO"

absolutnie nie mam nic przeciwko nauce aikido, kenjutsu czy innej SW pobierając za to godne wynagrodzenie, ale sama treść "reklamy" jak i jej podanie napawa niesmakiem...

Pracuje w reklamie od ... 100 lat być może dlatego jestem wyczulony na taką amatorkę.

zniesmaczony

s
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
A pomyślał ktoś że taką formę narzuca tamten portal?
Tak czy inaczej.
Instruktor ma do zaoferowania produkt - czyli zajęcia na których sprzedaje swoją wiedzę. Opłata jest zazwyczaj zryczałtowana w skali miesięcznej, jak za te darmowe minuty w komórce.
Tak was boli że w gruncie rzeczy zamiast tajemnej sztuki walki i przeżyć z granic ludzkiego poznania to co robicie to po prostu konsumpcja wytwarzanego przez kogoś dobra? Brzmi jak z hipermarketu bo zasada działania jest ta sama.
  • 0

budo_sony
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

A pomyślał ktoś że taką formę narzuca tamten portal?
Tak czy inaczej.
Instruktor ma do zaoferowania produkt - czyli zajęcia na których sprzedaje swoją wiedzę. Opłata jest zazwyczaj zryczałtowana w skali miesięcznej, jak za te darmowe minuty w komórce.
Tak was boli że w gruncie rzeczy zamiast tajemnej sztuki walki i przeżyć z granic ludzkiego poznania to co robicie to po prostu konsumpcja wytwarzanego przez kogoś dobra? Brzmi jak z hipermarketu bo zasada działania jest ta sama.



Absolutnie się z tym zgadzam, ale skoro "ogłoszenie" - produkt nie spełnia warunków do tego żeby go "sprzedać" w ten sposób (mam na myśli treść i charakter portalu) to.... a zresztą ...

chodzi o smak i klasę jak dla mnie ...

a tego Panu T.S moim skromnym zdanie zawsze brakowało.

S
  • 0

budo_prorock
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2145 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Dania

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

Absolutnie się z tym zgadzam, ale skoro "ogłoszenie" - produkt nie spełnia warunków do tego żeby go "sprzedać" w ten sposób (mam na myśli treść i charakter portalu) to.... a zresztą ...

Wiele klubów walki reklamuje się w takich portalach ogłoszeniowych. Powód jest prosty. Koszt takiej reklamy jest pomijalnie mały, a zysk w postaci podwyższenia notowań w przeglądarkach jest olbrzymi.
Ten klub stosuje jeszcze ciekawą formę reklamy w postaci aukcji na portalach aukcyjnych, allegro itp.

chodzi o smak i klasę jak dla mnie ...

a tego Panu T.S moim skromnym zdanie zawsze brakowało.

S

Hmm... z tematu reklamy przechodzimy na dyskusję o twoich prywatnych uprzedzeniach i fobiach.
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
proponuje zamknąć temat, robi się nieciekawie.

Co trzeba przyznać Sony'emu to faktycznie reklama jest tandetna i nie ciekawa.
A propos tego co napisał Prorock, tego typu reklamy nie mają znacznego wpływu za promocje www. ( wiem bo zawodowo tym się zajmuje) reklama na allegro - super, nie mam nic przeciwko. Swoją droga ciekawe ile kosztuje miesiąc treningów na allegro?

Można wszystko ale z klasą a nie za wszelką "cenę" ...



ama
:?
  • 0

budo_mags
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mayaxatl

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

tego typu reklamy nie mają znacznego wpływu za promocje www

mają. każdy fakt fizycznego użycia adresu URL powoduje podniesieniue notowań w przegladarkach. im w częściej odwiedzanym serwisie jest taki link, tym wyżej indeksują go przeglądarki.
m.in. dlatego allegro nie zezwala na umieszczanie linków do firmowych www w opisach "aukcji". nic za darmo, reklama też.
firmę w której pracuję "poproszono" o usunięcie linków z opisów dopiero przy kandydowaniu do statusu super sprzedawcy. drobniejszych ciułaczy raczej nie ścigają ze zbytnim zapałem...
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

chodzi o smak i klasę jak dla mnie ...

a tego Panu T.S moim skromnym zdanie zawsze brakowało.

S

mod on
bez osobistych atakow prosze :twisted: :twisted:
mod off

  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

tego typu reklamy nie mają znacznego wpływu za promocje www

mają. każdy fakt fizycznego użycia adresu URL powoduje podniesieniue notowań w przegladarkach. im w częściej odwiedzanym serwisie jest taki link, tym wyżej indeksują go przeglądarki.
m.in. dlatego allegro nie zezwala na umieszczanie linków do firmowych www w opisach "aukcji". nic za darmo, reklama też.
firmę w której pracuję "poproszono" o usunięcie linków z opisów dopiero przy kandydowaniu do statusu super sprzedawcy. drobniejszych ciułaczy raczej nie ścigają ze zbytnim zapałem...



napisałam że nie maja "znacznego" wpływu" ...

ama :)
  • 0

budo_amelia74
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Linia: Kraków -> Gdańsk -> LONDYN

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński
A propos treningów z mieczem, w Meian Dojo są za free! :)
byłam, widziałem, ćwiczyłam, fajnie...
nie mam zbyt dużego porównania ćwiczyłam w Krakowie i w Budojo wg. mnie w Meian jest "najlepiej" :)

wiem, wiem reklama ale jakoś tak :)
  • 0

budo_sebol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzedam: KEN-JUTSU w Klubie SOTO - Tomasz Sowiński

Pracuje w reklamie od ... 100 lat być może dlatego jestem wyczulony na taką amatorkę.
zniesmaczony
s


Sony zaoferuj im współpracę :)
niech wygląda profesjonalnie :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024