Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
A co cie to obchodzi?Jakbym chciał sie pokazywac to bym poszedł do Hyde Parku..
Nie sa to znani ani cenieni zawodnicy nawet w Polsce-chyba ze w PZMT,mieli niewiele walk,niektóży walczyli z kierowcami autobusów...To co mam o nich napisać?że są wielcy?
Znalazł sie obrońca..Daj spokój
  • 0

budo_mnino
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Osjaków
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Umniejszając innym i rozmnażając kierowców wypadałoby wymienić innych naszych, jakże to wielkich, zawodników.
  • 0

budo_pzyho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Witam,

A ja sie zastanawiam po co wpakowali koncert Lady Pank na sam koniec. Rozumiem, ze chca miec fajne widowisko, ale w tym przypadku to chyba za duzo. Tymbardziej, ze cena biletu w porownaniu do ceny biletu na gale styczniowa, jest dwukrotnie wyzsza :/

Zgadzam sie z opinia sie stronka www do bani (ktos chyba lubi plomienie :P ).

pzyho
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........

A co cie to obchodzi?Jakbym chciał sie pokazywac to bym poszedł do Hyde Parku..
Nie sa to znani ani cenieni zawodnicy nawet w Polsce-chyba ze w PZMT,mieli niewiele walk,niektóży walczyli z kierowcami autobusów...To co mam o nich napisać?że są wielcy?
Znalazł sie obrońca..Daj spokój

Myslę, ze ci zawodnicy to akurat obronić to potrafią się sami...
A co to jak ktoś osiągnął sukces w PZMT to już jest gorszego sortu/kategorii??
Marcin Parcheta był najlepszy w PZMT i teraz jest najlepszy w PZKB i co?A jakby nie walczył dla PZKB to wtedy co?Byłby chujowy?
Nie chce mis ie tu rozpetywać kolejnej wojny PZMT vs PZKB ale ja miałbym więcej szacunku mówiąc o kims "nikt" no chyba, ze sam bym był na tyle zajebisty ze mógłbym sobie lekceważyć innych - więc mnie interesuje po prostu co z ciebie za przekozak???
A co do "pogromców lierowców".. to kurwa wina zawodnika jest że przywożą mu na walkę kogoś innego...???
..Daj spokój
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Wojna PZMT PZKB nie ma tu nic do rzeczy,obojętnie na którym ringu walczysz jest ciężko,chodzi o to że PZMT dysponuje słabszą kadrą i co byś nie mówił to tak jest!Marcin P. był tam akurat jednym z najlepszych a poza tym walczy zawodnik a nie związek czy zrzeszenie.Zawodnicy o których napisałem ze są nikim w sportach walki sa słabi i nie odnosili rzadnych sukcesów którymi można by sie pochwalic.Myślisz ze jak beda walczyli na gali z piękną oprawą to poprawi ich technike i dadzą lepsze widowisko?Moim zdaniem aby walczyć zawodowo trzeba prezentować wysoki poziom-tylko wtedy ten sport bedzie sie dobrze rozwijał
Apropos kierowców,jakbym miał walczyc z kimś takim to bym wolał nie walczyć-napewno sie obraził ze dostał kondoniarza a nie "kozaka".Poza tym nie wierze w takie przypadki.
No i jeszcze jedno co mam ci sie przedstawić z imienia i nazwiska i podać ci swoje osiągniecia?hehe!po co?Poprostu wiem ze to co robie i kim jestem upoważnia mnie do tego żeby tak napisać czy ci sie to podoba czy nie...
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........

...po co wpakowali koncert Lady Pank...

:roll: że zrobili to dla mnie. Jako nastolatek szalałem za tym zespołem. :wink:
  • 0

budo_pzyho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........

...po co wpakowali koncert Lady Pank...

:roll: że zrobili to dla mnie. Jako nastolatek szalałem za tym zespołem. :wink:


Nie no, ja tez ich lubie czasami posluchac ;) Tyle, ze jak chce isc na koncert to ide na koncert a nie na gale (i odwrotnie). A tu taki mix..

Coz, przeboleje jakos ;P

Pozdrawiam,
pzyho
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........

(...)Zawodnicy o których napisałem ze są nikim w sportach walki sa słabi i nie odnosili rzadnych sukcesów którymi można by sie pochwalic.Myślisz ze jak beda walczyli na gali z piękną oprawą to poprawi ich technike i dadzą lepsze widowisko?

Ta rzeczywiście...
Skup[ińskiego, Simonidesa i Słowińskiego przedstawiać nie trzeba... Tak na szybko:
Sebastian Bartkowiak - m. in. Mstrz Polski juniorów, mistrz Polski seniorów, mistrz śwaita juniorów; Bartłomiej Kubiak - m. in. zwycięzca Pucharu Polski i kilku innych turniejów - na tegrocznych mistrzostwach z powodu choroby nie startował, stoczone walki pro am między innymi z Banachem z Tarnowa, początki walk zawodowych;
Paweł Kraul - m. in. mistrz Polski pro am, nie startował na mistrzostwach Polski w Kaliszu z powodu kontuzji wlekącej się za nim od czasu PP
Adam Szwajewski - m. in. mistrz Polski tegoroczny, stoczył zajebistą walkę na Polska - Białoruś
Ta rzeczywiście wszyscy ci zawodnicy nie mają żadbych osiągnięć. Pochwal się swoimi :lol:
PS to było tak na szybko z pamięci, nie chciało mi się głębiej wnikać co który zdziałał więcej
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Perę faktów :
Fakt 1 - na 40 medalistów z zeszłego roku w tym roku zdobyło medal 4 !!!!!!! Absolutny brak ciągłości.
Fakt 2 - Tylko jedna osoba chyba Szwajewski miał medal 2 lata wcześniej
Fakt 3 - Parcheta odchodząc z PZMT uznany był za najlepszego zawodnika mistrzostw w PZMT, pierwszą walkę w PZKb przegrał. Obecnie faktycznie jest w czołówce ale zawdzięcza to tylko własnemu talentowi i pracy oraz to że ma możliwość trenowania z najlepszymi ( zgrupowania kadry, starty). Może się mylę i niech mnie NAk Muay poprawi ale nie robił by takich postępów w PZMT. Mam nadzieję że się MArcin nie obrazi ale nadal nie jest najlepszy. Moim skromnym zdaniem na czołówke wysuwa się Tomczykowski. Aczkolwiek MArcin napewno jest w pierwszej 5. Tylko w PZKb rywalizuje z takimi nazwiskami jak Cieśliński w waszej organizacji kto troszkę lepiej zaczął kopać przestaje walczyć na MP.

I na koniec jak czytam regulamin kadry narodowej gdzie podane jest 160 zawodników powołuje się do kadry to mi przypomina dzisiejsze wybory. Obiecuje sie wszystkim złote góry uważając ich za kretynów. Ludzie na 5 formuł rywalizacji kickboxing właśnie ma około 160 zawodników kadry. jeśli na mistrzostwach Polski wystartowało u WAS we wszystkich kategoriach wagowych około 80 zawodników. Czyli każdy załapie sie do kadry i jeszcze 80 zostanie. Szanuje kluby z PZMT. Od kilku lat obserwuje pracę Kalisza, Olsztyna, Triady. Moim zdaniem w PZMT jest około 10 zawodników naprawdę już dobrze wyszkolonych. Niestety. Jedną opcją jeśli zostaniesz w PZMT jest skończyć karierę albo pojechać do Tajlanidii. Marcin wybrał obcję trzecią i myślę że dobrze na tym wyszedł. na 34 kluby członkowskie w PZMT 16 współpracowało w ostatnich 2 latach z PZKb. Większośc nadal współpracuje. ZObaczcie plakat z Kalisza. Filip stoi z pasem zdobytym w kickboxingu zresztą zasłużenie. Szczerze przynznam jako wieloletni członek PZKb, że te noew kluby wniosły coś co trochę zanikło w naszej organizacji pod płaszczykiem profesjonalizmu. ZAPAŁ. Zawodnicy są różnie wyszkoleni i trenerzy też, ale mają coś co napędza każdy rozwój. ZAPAŁ. Dlatego MT w PZKb jest naprawdę już na wysokim poziomie.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
ALe jesli będzie walczył Sławiński to będę starał się pojechać do Wrocławia. Akurat dla niego warto.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Napisałem, ze nie chcę rozpętywać kolejnej dyskusji co jest lepsze PZMT czy PZKB i tak zostańmy.. PZMT nie jest też żadną "moją" organizacją. Zaprotestowałem przeciw nazywaniu zawodników powołanych na ten mecz "nikim" tak jak to zrobił ernst. nie chce mi się tez dywagować gdzie zawodnicy sa lepsi w PZMT czy w PZKB - szacunek dla jednych jak i drugich.

P.S. mówiąc, że Parcheta jest najlepszy miałem na myśli kat w której występuje czyli 71 kilo (choć Kopiec z Serafina wyrósł na bardzo godną go konkurencję). Nie porównuję Marcina z Tomczykowskim czy Cieślińskim bo to różne kategorie wagowe, a takie ocenianie zawodników bardziej mi przypomina skoki narciarskie i punkty za telemark niż walkę:wink:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Właśnie sobię wyobraziłem Cieśłika robiącego telemark.:)
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........

(...)Zawodnicy o których napisałem ze są nikim w sportach walki sa słabi i nie odnosili rzadnych sukcesów którymi można by sie pochwalic.Myślisz ze jak beda walczyli na gali z piękną oprawą to poprawi ich technike i dadzą lepsze widowisko?

Ta rzeczywiście...
Skup[ińskiego, Simonidesa i Słowińskiego przedstawiać nie trzeba... Tak na szybko:
Sebastian Bartkowiak - m. in. Mstrz Polski juniorów, mistrz Polski seniorów, mistrz śwaita juniorów; Bartłomiej Kubiak - m. in. zwycięzca Pucharu Polski i kilku innych turniejów - na tegrocznych mistrzostwach z powodu choroby nie startował, stoczone walki pro am między innymi z Banachem z Tarnowa, początki walk zawodowych;
Paweł Kraul - m. in. mistrz Polski pro am, nie startował na mistrzostwach Polski w Kaliszu z powodu kontuzji wlekącej się za nim od czasu PP
Adam Szwajewski - m. in. mistrz Polski tegoroczny, stoczył zajebistą walkę na Polska - Białoruś
Ta rzeczywiście wszyscy ci zawodnicy nie mają żadbych osiągnięć. Pochwal się swoimi :lol:
PS to było tak na szybko z pamięci, nie chciało mi się głębiej wnikać co który zdziałał więcej


Te tytuły to naprawde nie jest powód do dumy,wygrywali po jednej walce zeby zdobyc mistrza polski w pzmt np.Szwajewski-od razu finł z drugim przecietnym zawodnikiem i wcale nie stoczył zajebistej wlki na meczu polsk białoruś bo to on walczył z tym kierowcą.To była lipa na maksa.Nie ośmieszaj sie.Napewno są lepsi od trenujących rekrecyjnie,to tez im dopisz do CV a poza tym o Simonidesie Skupińskim nie pisałem żle.To dobrzy zawodnicy.
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Chłopie nie chce mi się kłócić już z Tobą. Podałem ci pewne fakty i moge cię zapewnić, ze kategorie od 60 do 80 kg są tak samo licznie obsadzone podczas mistrzost w PZMT jak i PZKB (przynajmniej tak było porównując z low kickiem i na fullu też specjalnie tłoczno nie było) ale to nie o tym.
Nie wiem co ci Szwajewski zrobił, ze go za cieniasa takiego uważasz, bo ja podejrzewam, że poza panami S (Simonides, Skupiński, Słowiński) to żadnego z nich w walce nie widziałeś (z wyjątkiem tego nieszczęsnego pojedynku z kierowcą według którego sklasyfikowałeś umiejętności Adama)
z mojej strony EOT
  • 0

budo_ernst
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 284 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........

Chłopie nie chce mi się kłócić już z Tobą. Podałem ci pewne fakty i moge cię zapewnić, ze kategorie od 60 do 80 kg są tak samo licznie obsadzone podczas mistrzost w PZMT jak i PZKB (przynajmniej tak było porównując z low kickiem i na fullu też specjalnie tłoczno nie było) ale to nie o tym.
Nie wiem co ci Szwajewski zrobił, ze go za cieniasa takiego uważasz, bo ja podejrzewam, że poza panami S (Simonides, Skupiński, Słowiński) to żadnego z nich w walce nie widziałeś (z wyjątkiem tego nieszczęsnego pojedynku z kierowcą według którego sklasyfikowałeś umiejętności Adama)
z mojej strony EOT


Ja sie z tobą wcale nie kłócę tylko przedstawim swoje zdanie na ten temat.Kategorie może kiedyś były w PZMT licznie obsadzone ale już nie są sądząc po ostatnich Mistrzostwach..
Szwajewski nic mi nie zrobił i nie uważam go za cieniasa tylko twierdze ze nie jest zawodnikiem którego walki warte są płacenia biletów i zapewniam cie że widziałem kilka jego walk i wiem co mówie.Może sie rozwinie i bedzie kiedyś "kozakiem" ale na pewno nie pod okiem trenera Witolda..
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Budo boy z całym szacunkiem alr kłamiesz:

dane low MP- 37 juniorów
9 juniorek
89 seniorów
11 seniorek

MP PZMT 50 seniorów
22 juniorów
5 juniorek
6 seniorek

Wtym czasie na Polskiej Lidze Muaythai wystartowało ponad 80 osób

Myślę że różnicę są znaczen, ale najważniejsze to powtarzalność w większości kategoriach to są zawodnicy którzy stratują już kilka lat.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Panowie, załóżcie nowy temat, a nie spamujcie w tym :evil:
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
co fakt to fakt. \
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Panowie, zwracam się zprośbą, w imieniu wszystkich zawodników, zarówno z PZKB i PZMT...Przestańcie używać zawodników do waszych głupich sporów! Sami nie podpisujecie się imieniem i nazwiskiem pod własnymi postami, przestańcie więc wypisywać nazwiska tych czy tamtych w bzdurnych celach!
Zawodnicy nie walczą w imię ŻADNEJ organizacji tylko w ramach organizowanych przez nią imprez. Na MP czy na galach krajowych reprezentujemy SAMYCH SIEBIE i własne kluby! Na ME i MŚ reprezentujemy Polskę i na tym koniec. Chyba że ktoś walczy zawodowo i ma sponsora którego reprezentuje a do tego nam daleko.
To czy ktoś startuje w PZKB czy w PZMT to już inna bajka. Może to sprawa osobista, może wybór trenera a może jeszcze coś innego.
W każdym razie każdy ma swoje powody i startuje tam gdzie mu to odpowiada.

O czym był ten post?...Gala Polska - Holandia zdaje się...więc piszcie na temat.
Ale oczywiście dla niektórych każdy temat jest dobry żeby znowu zacząć spór PZKB/PZMT.
Sorry za OT.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gala Zawodowego MuayThai - mecz Polska vs Holandia..........
Nak Muay oczywiście masz rację. Już kiedyś to przeraialiśmy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024