Skocz do zawartości


Zdjęcie

nowa kobieta Tito ...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
64 odpowiedzi w tym temacie

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa kobieta Tito ...
co kto woli :wink:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa kobieta Tito ...
znowu jakiemus oslowi sie nudzilo. nie wiem, kurwa mac, co to za maniera zeby powiekszac Ortizowi leb w photoshopie. i tak ma duzy. ale takie przerobki przestaja powoli byc smieszne.
co do Jenny to nie jestem pewien, ale nie zalozylbym sie ze tez nie jest przerobione. wesze tu jakis podstep.

dobra Jenna nie jest zla. napewno wniosla wiele radosci w zycie wielu anonimowych mezczyzn ;) to nie powod zeby sie tak nadymac tutaj i pastwic. Jenna ok 8)
  • 0

budo_jet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa kobieta Tito ...
Panowie, nie macie lepszych tematów o MMA do dyskusji niż czy podoba ci się laska Ortiza? Jego laska, jego sprawa w czym moczy. Jednym sie podoba, innym nie - i dobrze. Źle by było, gdyby wszystkim facetom te same kobiety się podobały.:wink: Prędzej do knajpy z tym tematem.
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa kobieta Tito ...
W knajpie już jest temat o Jennie ;)

Dobra Jenna nie jest zła :P
  • 0

budo_vinland82
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1569 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toronto

Napisano Ponad rok temu

Re: nowa kobieta Tito ...

znowu jakiemus oslowi sie nudzilo. nie wiem, kurwa mac, co to za maniera zeby powiekszac Ortizowi leb w photoshopie. i tak ma duzy. ale takie przerobki przestaja powoli byc smieszne.
co do Jenny to nie jestem pewien, ale nie zalozylbym sie ze tez nie jest przerobione. wesze tu jakis podstep.

dobra Jenna nie jest zla. napewno wniosla wiele radosci w zycie wielu anonimowych mezczyzn ;) to nie powod zeby sie tak nadymac tutaj i pastwic. Jenna ok 8)


Te fotki byly wszedzie na internetowych plotkarskich stronach no i na sherdogu tez :) Takze nie mysle zeby ktos je przerabial zwlaszcza ze sa tez na oficjalnym blogu(myspace) Jenny Jameson.Tito poprostu ma juz taka glowe(moze Tito Sobie wstrzyknal synthol w glowe,kto wie? :) )
Fotki z blogu Jenny.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024