Skocz do zawartości


Zdjęcie

konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!

Dziękuje wszystkim za próby pomocy. Stowarzyszenie już działa i nosi nazwę:
Stowarzyszenie Aikido "MATSUNAI".

To znaczy, że moja propozycja padła...? :( :wink: :lol:
Pozdrawiam i zycze kolejnych 30 lat (co najmniej :D ), h-k
  • 0

budo_avbert
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 648 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mazowsze

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!

Dziękuje wszystkim za próby pomocy. Stowarzyszenie już działa i nosi nazwę:
Stowarzyszenie Aikido "MATSUNAI".


MATSUNAI - hmm czy to nie znaczy czasami "ten który leżąc twarzą do maty,patrzy przed siebie widząc jednocześnie niebo"?
  • 0

budo_marcin35715
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecinek

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!
:) MATSUNAI - to znaczy dosłownie pośród sosen co lepiej zrozumieć będąc np. w Bornem Sulinowie. Trenujemy co prawda tam i w Szczecinku, ale w Szczecinku sosen Ci u nas również pod dostatkiem :D . Jeżeli zorganizujemy jakiś większy staż i mam nadzieję zjawi się u nas trochę braci aikidockiej ( choć wielu już to miejsce zna, Tomek Sowiński, Tomek Koperek,Michał Górski, Marek Jezierski ,organizują tu obozy letnie) to będzie okazja poznać to miejsce lepiej.
No i MATSUNAI poprostu fajnie brzmi. Jako ciekawostkę mogę dodać że w wyborze nazwy pomógł nam Pan Akira Fujimoto, biznesmen z Japoni pochodzenia polskiego ( polecam sprawdzić w wilkipedi ponieważ to naprawdę bardzo interesujący człowiek).
Pozdrawiam.
  • 0

budo_broneg
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Borne Sulinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!
Jest nazwa, są dwie sekcje (w Szczecinku i Bornem Sulinowie), jest jeszcze sporo zapału i drobne postępujące sukcesiki organizacyjne. Gościliśmy w wakacje w Bornem (Borneo!) dwa obozy aikido - Tomków :) Sowińskiego i Koperka. Działa też już www.matsunai.com - zapraszamy! Pokłady zapału też jeszcze są. Nińdzia nie może być mjentka.

Temat nazwy uważam za zamknięty, a teraz chętnie poszukamy pomysłów na działanie. Na początek na skuteczny nabór. Jakby coś wam wpadło do głowy, to skorzystamy bez namysłu.
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!

(...)teraz chętnie poszukamy pomysłów na działanie. Na początek na skuteczny nabór. Jakby coś wam wpadło do głowy, to skorzystamy bez namysłu.

Nińdzia nie może być mjentka

Umieście to hasło na plakatach :P
  • 0

budo_broneg
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Borne Sulinowo

Napisano Ponad rok temu

Re: konkurs na nazwę stowarzyszenia !!!
Toż właśnie tak zrobiłem i... przyszli do mnie w nocy w czarnych dresach ;) (takie nińdzie z napisem ABW na plecach, czy jakoś tak...), więc wycofuję się z tego pomysłu. Zaznaczam jednakowoż, że pisząc "skorzystamy bez namysłu" lekko przewaliłem, hehe.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024