Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy jest to możliwe??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??
To nie chodź z nią po nocy albo lepiej wyświadcz jej przysługę i znią zerwij bo coś mi się wydaje, ze szkoda dziewczyny 8)
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??

To nie chodź z nią po nocy albo lepiej wyświadcz jej przysługę i znią zerwij bo coś mi się wydaje, ze szkoda dziewczyny 8)


ja sie tej dziewczynie dziwię, chyba ze sie szkoli na ochroniarza :wink:
  • 0

budo_adolfone
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??
Dziewczyna mowi ze sie czuje przy mnie bezpiecznie bo mnie juz troszke zna:p.Ja koncze ten temat:)Pozdrowienia dla wszystkich wariatow:D
  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??

Umiem trzymac dobrze garde zadawac ciosy proste sierpowe,hak,low kich high itd


To ze dobrze trzymasz garde kopiąc np. kopnięcie frontalne wcale nie oznacza ze będziesz dobrze trzymał garde w walce, potrzebny jest trening w parach ( zadaniowki) oraz wolna walka ( sparing) samo uderzanie w powietrze duzo nie da, w walce pogubisz się przy atakach przeciwnika i wierz mi ze juz ta garda nie będzie taka szczelna



W walce bardzo liczy się siła a tego przecież nie masz na treningach tylko na siłowni


Siła nie jest najwazniejsza, a jeśli juz to w stylach uderzanych bardziej przydaje się siła dynamiczna niz statyczna, a tą sie nieco inaczej cwiczy
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??

W walce bardzo liczy się siła a tego przecież nie masz na treningach tylko na siłowni


uuuu bzdura
siła bierze sie z techniki, i nie zrobisz jej na siłowni
w sportach uderzanych siłownia jest raczej przeciwskazana (osłabia szybkość i więcej przeszkadza niż pomaga)
  • 0

budo_adolfone
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??
A własnie mam pytanie co do siły dynamicznej tak ja nazwaliscie we wczesniejszych postach,jakie są sposoby jej ćwiczenia??
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??
Sila dynamiczna - dużo powtórzeń
Tu masz troche na ten temat:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_maveric
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 651 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z środka

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??

Umiem trzymac dobrze garde zadawac ciosy proste sierpowe,hak,low kich high itd.Mialem raz sparing.I czesto było na treningach walka na ucho czyli na otwarta piesc

wydaje Ci sie że cokolwiek umiesz ,pewnie twoja technika jest marna.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??
Im wiecej wiesz tym wiecej wiesz jak wiele nie wiesz :) :wink:
  • 0

budo_fazi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??
Nic nowego nie napisze, ale tak z wlasnego doswiadczenia... Trenuje od 1,5 roku kickboxing, przez pierwsze miesiace czulem sie zajebisty, dopiero pozniej zaczalem sobie uswiadamiac braki i bledy (szczeglnie patrzac na "nowych" ktorzy juz by chcieli startowac w zawodach nie zdajac sobie sprawy z braku podstawowych umiejetnosci, to nie jest odosobniony przypadek: patrz co napisal poprzednik...
Polecam mimo wszystko treningii, trenowac w domu mozna, ale nie licz efekty porownywalne z treningiem na sekcji.
  • 0

budo_the_moon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Katowic

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy jest to możliwe??

tak napewno mu to pomoże jak czytam wypociny tych "specjalistów" od walki ulicznej to śmiać mi się chce to jak masz zachować się na ulicy można streścić w 10 zdaniach i niepotrzebne jest tu tyle bezsensownego pierdolenia w dziale ulica


wszystko tak mozna strescic ? :D cale forum moze ? a moze caly internet ? treningi tez masz streszczone ? :D

sorry, nie chodzi mi tu o zlosliwosc, ale mnie to rozsmieszylo... tak po prostu... :roll: trzeba sie czasem posmiac, nie ?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024