Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rękawice do mma


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_aptekarz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma

no ja wlasnie zamawiam te: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] za kilka dni mam nadzieje wystawic im jakas recenzje chyba ze ktos juz teraz cos onich moze napisac to sam z checia wyslucham... moze zmienie zdanie co do zakupu


No i jak z komentarzem do tych rekawic :-) :?: Bo bym chcial bardzo wiedziec :-)
  • 0

budo_rafu18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
Ile kosztowala przesyłka tych rękawic motto?? :wink:
  • 0

budo_caboco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:olkusz/kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
ok. rekawice przyszly ze szczenka w prezencie ... pierwsze wrazenie wizualne. dobre. ale mniejsza o wrazenia wizualne... jak na razie jeden trening z nimi ale powiem ze dobrze leza na dloniach, nie slizgaja sie (uzywam pod spod owijek) nie za ciasne nie za luzne. rzep dobrej jakosci (mocno trzyma). co najwazniejsze sprawiaja wrazenie solidnych! warstwa gabki gruba i twarda, dobrze tlumiaca uderzenia. co do mozliwosci chwytow to jest ok. nie ma takiej swobody jak w jakis "szmaciakach", spowodowane jest to gruba sztywna w miare warstwa wylozenia. ale jest ok. dlon otwarta palce ze swoboda ruchu. chwytalem gluwnie za kimono i bylo naprawde ok. material calkiem dobry martwi mnie tylko grubosc skory uzytej... wydaje sie cienka choc wytrzymala... okaze sie po dluzszym uzytkowaniu. paski na palce mam wrazenie ze wyciagna sie z czasem i trzeba bedzie je jakos skracac (ale moze to tylko moje zmartwienie/wrazenie bo mam dosc szczupla raczke).
podsumowujac jestem zadowolony z zakupu, mam nadzieje ze przyszle treningi nie ujawnia zadnych wad.
  • 0

budo_rafu18
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
Wreszcie ktoś napisał cos o tych rekawicach :D Weź napisz jak mozesz ile wyszedł koszt calkowity i czy płaciłes przy odbiorze czy wysylales kase :lol: Dzięki :P
  • 0

budo_caboco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:olkusz/kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
zamawialem na raz dwie pary (dla mnie + kumpla) wiec za przesylke tylko jedna placilem. koszt to 120 za rekawice + 9 za przesylke. w bonusie dostalem szczeke. placilem przelewem przedplata, nie wiem czy istnieje mozliwosc oplaty za pobraniem.
  • 0

budo_yeri
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice/Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
A ja polecam "Fairtex'y": [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
To są najlepsze ękawice do MMA jakie miałem,lepsze nawet od "Twinsa".
Używam modelu treningowego,wygodny,bezpieczny i bardzo solidny.
W startowych jeszcze nie walczyłem,ale miałem na rękach,znakomite.
  • 0

budo_bart
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
Witam może tu coś dla siebie znajdziecie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] naprawdę bardzo dobry sprzęt jakościowo super
  • 0

budo_ar2r
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rękawice do mma
wolverine

na allegro są za 45 zł,poszukaj
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024