Skocz do zawartości


Zdjęcie

20th Styczeń ADCC German Open


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_paolobjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: 20th Styczeń ADCC German Open
Gratulacje dla DD, nasz koleżka Bartek wiele dobrego o nim opowiadał :D

I bardzo fajna walka. Jednej tylko rzeczy nie rozumiem... Emocje emocjami, ale dlaczego takie bluzgi leciały z narożnika???
  • 0

budo_zden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 20th Styczeń ADCC German Open

I bardzo fajna walka. Jednej tylko rzeczy nie rozumiem... Emocje emocjami, ale dlaczego takie bluzgi leciały z narożnika???


Bo Niemcy nie rozumieli :D
  • 0

budo_lutek
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: 20th Styczeń ADCC German Open
Po tym wlasnie poznaje sie prawdziwego fightera,ze nawet w obliczu lepszego technicznie i aktywniejszego przeciwnika potrafi wygrac przeciwstawiajac mu upor,wole walki i prawdziwy charakter.Gratulacje z Lublinia,jestem pod wrazeniem,ze udalo mu sie to wygrac.A do wszystkiech malkontentow powiem tylko tyle ze ten dowda po prostu ma jaja,ktorych wielu brak,wiec niech sie lepiej nie wypowiadaja.
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 20th Styczeń ADCC German Open
tak niektorych boli, ze Polacy mowia o przeciwniku Polaka ze dobrze walczyl?
fajnie ze wygral rodak, cieszy mnie to bardzo, ale tez trzeba miec tyle obiektywizmu zeby trzezwo spojrzec na caly obraz walki.
Specem moge nie byc, dodam zreszta tak jak sawosz, ze to moja opinia i zasadniczo mam w .... nosie ;) jak reszta skomentuje ten tekst, ale wg mnie przeciwnik DD na macie zaprezentowal sie ogolnie lepiej, mimo porazki.
I nijak sie to ma do jakiejs zawisci, ani do tego, kto zatryumfowal w potyczce.

troche luzu.
Pzdr.
B.
  • 0

budo_irokez-81
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 20th Styczeń ADCC German Open
BZDURA . . . Daniel zawalczyl PO wlosku :) wygral JEDNO ...GLOSNIE ... prowadzil na punkty .... wiec CHYBA sprawa JEST jasna :) MOGL skakac jak E... ale czy LADNE proby dzwigni WYGRYWAJ... chyba nie... :) LICZA sie PUNKTY ... i podanie przeciwnika ... W tej walce ZROBIL DANIEL to wszystko :!:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 20th Styczeń ADCC German Open
Zawsze liczy sie skutek. Nie ma punktow za widowiskowe akcje. Daniel wygral zasluzenie i szacunek dla niego.
Irokez szkoda, ze Ty nie zalapales sie na pudlo(nastepnym razem bedzie lepiej :) ). Widzialem tam fajna skretoweczke ;) Pozdrowka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024