Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
pOLSKI ZWIąZEK KICKBOXINGU BYł ORGANIZATOREM SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE WIęCEJ
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
Cyt: "O terminie i miejscu kolejnego seminarium organizowanego przez nasz związek powiadomimy na naszych stronach internetowych z odpowiednim wyprzedzeniem."

O to, to. Właśnie tego w PZKB bardzo brakuje ostatnio...
:wink:

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
pozwolę sobie z Tobą nie zgodzić. Co najwyżej pewnym problemem może byc "klęska" urodzaju. jeszcze 2 lata temu otrymywalem 7-8 razy w roku pismo ze związku a tak sam musialem dzwonic. Teraz(..) wejdz na stron. w ten weekend 4 zdarzenia sportowe w naszym związku ( to ta klęska urodzaju:):)) Mistrzostwa świata juniorów, gala w toruniu, szkolenie w warszawie, liga muaythai. Na dzien dzisiejszy o trzech możesz juz przeczytac. na bierzaco wrzucano info o juniorach. Mysle ze to niezly wynik. Ty chyba jestes również z ITF-strony nie mozna otworzyc. WTF info o walnym i dlugo nic.Karate PZK ostatnia z maja.
Nie jest jeszcze moze doskonale, ale obecnie mozna ze strony wiele sie dowiedziec. zreszta wszystkie info jak umieszczam sciagam z niej. Zreszta imprez w związku jest o wiele wiecej. Mysle, ze to powinienes zaowazac.

A odchodzac od tematu. Pochwal sie jak tam twoi zawodnicy na MŚ?

pozdrawiam
  • 0

budo_pedagog
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
Z chęcią bym was odwiedził,ponieważ byłem 30go także na Torwarze ale na Nadzwyczajnym Zebraniu Polskiego Związku tkd wtf. Jnformujcie wcześniej :)
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
hej, a na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] też było info o tych wszystkich wydarzeniach, też pracujemy nad kalendarzem i zapraszam też do regularnych wizyt u nas - coraz więcej info dostarczamy i my :)

A dodatkowo zaczynamy coraz lepiej i sprawniej współpracować ze związkiem, więc naprawdę my też się staramy, żeby było lepiej w polskim k-b :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
Kickfan: nie jestem z ITF, zresztą ich strona działa bez problemu. Na stronie WTF ostatnie info to relacja z walnego, które odbyło się 30 października. W relacjach z MŚ juniorów znacznie stronę związkową wyprzedzało kibo.pl, a poza tym tam przynajmniej nie robili błędów w nazwiskach zawodników. Kadra na stronie PZKB jest z pierwszego półrocza. Ostatnia uchwała zarządu bodaj z lutego. Jak były MP w Krynicy, info było już dawno dostępne, a na stronie PZKB dalej wisiało, że "bliższe informacje wkrótce".

Co do klęski urodzaju w imprezach, ja bardzo sie cieszę, że odbywa sie ich sporo, ale miło byłoby, gdyby ktoś je najpierw troche poplanował jakoś, bo nie wiem dlaczego - mam wrażenie, że trochę na chybcika sa robione, na zasadzie "kto się za co złapie akurat". MP light seniorów (gdzie również juniorzy mogli startować) tydzień przed MŚ juniorów. PP juniorów i MP semi seniorów (znowu z możliwym udziałem juniorów) tydzień po MŚ juniorów, a info o terminie zamieszczone na dwa tygodnie przed imprezą (która w ub. roku, jak pamiętam, była w grudniu). Wiem, że trenujący sztuki walki powinni być zawsze gotowi, ale to chyba drobna przesada... Podobnie dziwi mnie zamieszczanie informacji o seminarium na parę dni przed jego zorganizowaniem - szkoda, bo wystarczy popatrzeć, ile ludzi było swego czasu na seminarium z płk. Amnatem, rozreklamowanym odpowiednio wcześniej.

Dlatego - doceniam to, co jest, ale mimo to będę prosił o jeszcze, w naszym wspólnym interesie.

A co do drugiego pytania - Iwona wywalczyła brąz w light-contact, Michał przegrał w light ćwierćfinał z późniejszym mistrzem świata. Jak dla nas - to ogromny sukces, zwłaszcza patrząc na tryb przygotowań, na jaki moglismy sobie pozwolić, oraz na fakt, że tak do końca byliśmy pewni wyjazdu jakiś tydzień przed nim.

Gizmo
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
- gizmo troszku sie mylisz. wystarczy porównać strone kibo i zwiazkową. Gdzie jest wiecej informacji:):):).
- niestety imprezy juniorow bede się nakładały często z seniorami, gdyż w ciągu roku imprez międzynarodowch jest przynajmniej kilkanaście. Do marca odbywają sie kwalifikacje. Pamiętaj ze u Nas w seniorach jest 5 podstawowych formuł walki i muszą być ułożone i one przede wszystkim nie mogą kolidować ze sobą i startami międzynarodowymi. Juniorzy w formułach niekontaktowych w seniorach mogą startować ale raczej trzeba to traktować jako start dodatkowy. Wybacz ale strat w semi tydzien w tydzien nie jest wielkim problemem.
A co do łapania imprez. Dawno nie było w Lublinie imprezy ogólnopolskiej. może zamiast odrobine krytyki zaprosisz na jakąs dobrą impreze.
Seminarium zorganizował klub Płocki przy okazji wizyty u nich tego trenera. Dlatego dosyć późno poinformowano. Ja też już nie znalazłem czasu na przyjazd ale co ... to nie uciecze

- gratulacje dla iwony.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
He, he. Co do stron kibo.pl i związkowej wiem, gdzie jest więcej - ale wiem też, gdzie szukałem informacji z Chorwacji, i gdzie udawało się je znaleźć najpierw. Zreszta, jak mi się wydaje - foto z Chorwacji na stronie związkowej to też z kibo.pl? :wink:

Co do seniorów, to rozumiem, chociaż sa też osoby, które np. kończą w danym roku wiek juniora i chciałyby powalczyć na poważnie w seniorach - ale wybacz, nadal będę uważał robienie Pucharu Polski juniorów z zaskoczenia i w tydzień od MŚ za pomyłkę. Taki mam wredny charakterek, może dlatego wszędzie za outsidera robię.

A co do imprez w Lublinie - swego czasu, przy okazji jakiegoś pospolitego ruszenia w łapaniu informacji z klubów, zgłosilismy chęć organizacji u nas ogólnopolskiej imprezy juniorów młodszych. Związek potraktował sprawę standardowo, czyli nie zniżył się do udzielenia odpowiedzi :wink: Mimo to nadal jesteśmy zainteresowani... i to mimo niespełna półtorarocznego stażu w PZKB. Robiliśmy MP w taekwondo trzy razy, iks razy turnieje regionalne (z których jeden stał się niechcący regularnym turniejem międzynarodowym), to i z imprezą kicka sobie poradzimy jakoś. Gorzej niż MP w Sułkowicach na pewno nie wypadnie.

Pozdrówka

Gizmo
  • 0

budo_numer9
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
hej kickFan, a w jakiej dziedzinie obecne informacje PZKB wyprzedzają kibo.pl? Generalnie pytam tylko po to, żeby wiedzieć, gdzie się poprawić :)

Faktem jest, że kibo.pl niedługo jest w sieci i w eterze - dlatego historii prawie żadnej nie mamy. Ale sprawy bieżące chyba pokrywamy dość dobrze, a patrząc na ilość newsów - aspirujemy do największego niezależnego źródła informacji o kick-boxingu w Polsce. Jeszcze trochę pracy i zobaczymy...

Wiadomo, że to PZKB decyduje o pewnych sprawach, to oni wiedzą pierwsi i albo publikują daną informację, albo nie. My, jako niezależne źródło - od nich zależymy... Komunikaty o imprezach też spływają do PZKB - dlatego w pewnych sprawach siebie nie przeskoczę. Ale staram się informować o wszystkim, co jest na stronie PZKB z najdalej kilkugodzinnym opóźnieniem + mam coraz więcej partnerów "niezależnych", więc liczbę newsów u siebie powiększam... Dzwonię do trenerów i menadżerów, proszę o informacje i wywiady - naprawdę czasem na kibo.pl jest unikalny materiał, którego nigdzie więcej nie ma.

Więc powiedz mi - nad czym teraz popracować, żeby było lepiej? :)

Jako redakcja kibo.pl chcemy zrobić coś dobrego i dającego lepszą jakość k-b w internecie, tylko trochę feedbacku, pomocy i czasu nam potrzeba.

Odnośnie kadry juniorów - faktem jest, że dzwoniłem do wszystkich trenerów naszej kadry, bo nie byłem pewien, kto prowadzi nasz skład i kto pojedzie - gadałem ze wszystkimi i dopytywałem, jak przygotowania i w ogóle. Byłem na chwilę na zgrupowaniu przed wyjazdem, zrobiłem parę zdjęć. Trener Andrzej Śliwa wysyłał mi sms-y (za co mu bardzo dziękuję i apeluję do kolejnych trenerów i posiadaczy informacji - taka mała sprawa, a cała Polska może się o czymś dowiedzieć szybko i sprawnie), wysłał mi też, widząc moje zaangażowanie i wczucie w ten serwis i k-b, mms-a ze zdjęciem kadry z Chorwacji. Dodatkowo nawiązałem kontakt i współpracę z organizatorami MŚ, żeby zbierać dodatkowe newsy. Więc do tej imprezy naprawdę kibo.pl się przyłożyło i mam nadzieje, że to ludzie docenią :)

A do następnym imprez też już się szykujemy. Współpracujemy już z PZKB i postaramy się połączyć siły w niektórych obszarach, żeby usprawnić działanie wszystkiego. Cały czas też ogłaszam się, reklamuję i zapraszam do współpracy trenerów i zawodników - bez ich współpracy nie uda się szybko rozwinąć, ale konsekwentnie dążymy do celu...

pozdro!
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
na stronie ITF opis jakiejs wyprawy w newsach i lipcowa impreza. A co do fotek . Skądś sie korzytsa, jesli dojrzales to relacja z szkolenia są ze stron sportmasters to chyba dobrze że korzysta się z internetu. a co do imprez mysle że się mylisz a
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE

... u Nas w seniorach jest 5 podstawowych formuł walki i muszą być ułożone i one przede wszystkim nie mogą kolidować ze sobą i startami międzynarodowymi.

Może by tak zmniejszyć ilość podstawowych formuł... do powiedzmy... 4. :) :) :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
masz racje ja tez nie jestem przkonany co do semi a co jestescie zainteresowani?
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE

... ja tez nie jestem przkonany co do semi...

Nasze umysły osiągnęły jedną jaźń. :) :) :)

... jestescie zainteresowani?

Może. :)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
semi ma jedną wadę - brak low
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
Morze jest duże i szerokie :)
A... to nie to morze. Może :)
  • 0

budo_kickerek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE

masz racje ja tez nie jestem przkonany co do semi


Niedobrze Ci? Masz jakiś problem z semi?
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
widze ze koledzy z Krakowa mają wiecej chumoru:):):)
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
humoru:):)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: SEMINARIUM MUAYTHAI W WARSZAWIE
Śmiech to zdrowie :D :D:D:D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024