Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_rickard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim

  • 0

budo_rickard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim

  • 0

budo_rickard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Poniżej recenzja z obozu K1-Camp w Szczytnie (filmik powyżej) autorstwa Majki Wiśniewskiej:

Pierwsze wrażenia z obozu organizowanego przez Rickard Fight Club.
Witam! Nazywam się Maja Wiśniewska i jestem trzykrotną Mistrzynią Polski Kick Boxingu w wersji semi,light i full contact. O możliwości zapisania się na obóz "K1-Camp" w Szczytnie dowiedziałam się ze strony internetowej Polskiego Związku Kick Boxingu.. bez wahania zapisałam, nie zwracając uwagi na fakt, że będę tam jedyną dziewczyną. Największe wrażanie wywarł na mnie harmonogram zajęciowy i możliwośc trenowania pod okiem takich profesjonalistow jak Marek Piotrowski i Jarosław Rogala. Już sam pomysł i propozycja zrealizowania tego typu zgrupowania sportów kontaktowych zasługuje na pochwałę. Chciałam się podzielić doświadczeniem i wrażeniami, jakie nabyłam będąc w Szczytnie. Obóz trwał zaledwie tydzień, ale jako uczestniczka pragnęłam każdego dnia jak najwięcej się nauczyć, podszkolić swoje dotychczasowe umiejętności, poprawić system walki i redukować popełniane błędy. Było mi to umożliwione..zwłaszcza,że mogłam być czujmym obserwatorem dwóch niesamowicie doskonałych trenerów. Muszę przyznać, że mają rewelacyjne podejście do młodych ludzi, a raczej powiedziałabym do młodych zawodników. Potrafili mnie osobiście zachwycić, zainteresować, zaimponować. Każdy trening miał na celu zaakcentowanie innych umiejętności. Na terenie, w którym się znajdowaliśmy,do naszej dyspozycji były oddane sale bokserskie z ringami i workamitreningowymi, sala z mata judo, hala sportowa oraz basen. Początkowoobawiałam się, że jako dziewczyna nie poradzę sobie i nie dorównam tempareszcie chłopakom. Okazało się,że to była próba sprawdzenia swejwytrzymałości i siły. Jako dziewczyna nie dostawałam żadnych taryf ulgowych, co wzmocniło mnie i nadało pewności w działaniu. Chwilami było bardzo ciężko, jednak starałam się pokazać, że wytrwam do końca mimo wszystko. Udało się1 Jestem strasznie zadowolona i dowartościowana. Trenerzy stanowili dla mnie podporę, która pozwalała każdego dnia trenować ze wszystkich sił. Zaś chłopacy postawili mi wysoką poprzeczkę, przez którą przeskoczyc niestety nie było tak Łatwo. Wracając do treningów... jestem niesamowicie do dnia dzisiejszego podekscytowana. Trenuję od 6 lat,ale nigdy nie domyślałam się, że treningi mogą być tak urozmaicone i ciekawe. Kazdy cios wykonany, nowy ruch szkolony, każdy mięsień napięty, nauka utrzymania wytrzymalości, nadanie siły, ciągłe skupienie, udochowienie sportowe, wiara w siebie i swoje zdolności,, - to otrzymywałam od trenerów. Czuję,że podczas jednego tygodnia spędzonego w Szczytnie nauczyłam się o wiele więcej niż podczas swojego dotychczasowego trenowania Kick Boxingu. Codziennie zaczynaliśmy dzień od porannego rozruchu, biegaliśmy ścieżkami leśnymi i na stadionie. Kolejną dawką ćwiczeń był trening przed południem. Był to trening motoryczny tzw. techniczny. Początkowo wspólna rozgzrzewka i przygotowanie z trenerem na macie. Następnie każdy w swej parze ćwiczył i doskonalił ciosy ręczne i nożne przy pomocy tarcz. Trenerzy w tym czasie byli do naszej dyspozycji, redukowali popełniane błedy, pokazywali poprawność wykonywania ruchów, obiektywnie oceniali, dawali pochwały itd. Przed obiadem uczestnicy mieli możliwośc pójścia na basen bądź też saunę. Niesamowicie wpływało to na zregenerowanie organizmu i nadawało sił do kolejnego treningu, który odbywał się po południu. Był to trening zazwyczaj cięższy niż wcześniejszy. Musieliśmy wykazywać się wytrzymałością,siłą i determinacją. Podczas tych zajęc odbywały się sparingi między osobami w swych kategoriach wagowych oraz ćwiczenia zadaniowe przygotowujące do prawdziwych walk na zawodach, które w przyszłości nas czekają. Po wzmożonym wysiłku relaksem było dla nas oglądanie filmików walk zarówno pana Marka Piotrowskiego, jak i innych sławnych Kick-Boxerów na miarę wszechczasów. Udało mi się podpatrzeć wiele sprytnych chwytów wykonywanych przez p. Marka Piotrowskiego, które mam nadzieję wypracuję w sobie i będę mogła stosować w przyszłych walkach.Kolejne dni były kolejnymi wskazówkami w działaniu. Naprawdę niezapomnianechwile, lejący się z czoła pot utwierdzał mnie w przekonaniu, że tylko "trening czyni mistrza" i że "dla chcącego naprawdę nie ma nić trudnego, wystarczy chcieć i dążyć do postawionych sobie celów w życiu..." Piękne momenty i niepowtarzalne sytuacje były uwieczniane przez organizatora obozu p. Ryszarda Michajlowa, który nas fotografował i filmował. Był przy nas, mobilizował, opiekował się i czujnie obserwował. Z tego miejsca pragnę podziękowąć tym Trzem Wspaniałym Mężczyznom, p. Markowi Piotrowskiemu, p. Jarosławowi Rogali i p. Ryszardowi Michajlow. To Cudowni Ludzie! Dzięki Nim dowiedziałam się, jakie trzeba mieć podejście, gdy uprawia się sport. Wiem, jakie dla Nich ma on znaczenie... sport to ich całe życie, pasja, lekarstwona wszystkie zmartwienie, ukojenie... moc, sila i pęd egzystencjalny. Dziękuję za tak mile spędzony czas w tak doborowym towarzystwie, za możliwośc nauki i obserwacji. Cieszę się, że dla mnie jako zawodniczki była możliwośc zdawania na stopień szkoleniowy kyu. Mam nadzieję, że jeszcze nieraz odbędzie się tego typu obóz i że będzie on liczył wielu chętnych. Polecam z całego serca. Ja nie żałuję podjętej decyzji.
Majka Wiśniewska, klub "Start" Działdowo!
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
nie znam sie na kickboxingu ale musze przyznac, ze dla mnie technika m.piotrowskiego byla kilka(nascie) razy lepsza od pokazanych tam mistrzow polski, oprocz skupinskiego, ktorego tez fajnie sie oglada.
bardzo fajny film
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
mnie trudno ocenić technike Marka bo ogólnie mało pokazano jka ćwiczy. Nie zachwycił mnie Kup[iński bo też mało go pokazali. A mi coraz bardziej podoba się jak porusza się Kornacki. Panie i panowie on ma 120 kg:) Mysle iz niedługo pokaże co umie z Różalem lub Jaroszem. W Wrocławiu nie miał formy ale teraz(...)
  • 0

budo_rickard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
KICKFAN, masz rację... Marjusz Kornacki bez wątpienia pokaże co potrafi, Różalskiemu i Jaroszowi! Już niedługo będą musieli stanąć na przeciw siebie w walce na śmierć i życie;) Czy to będzie niecodzienne widowisko? tym, którzy mają pojęcie chyba nie musze wyjaśniać. Rickard
  • 0

budo_niedziellux
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
coś te linki jakieś dziwne, jak mozesz to weś jeszcze raz spróbuj wrzucić
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim


  • 0

budo_fighter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Fajny obóz, z tego co widze duzo znajomych osób było,co mnie zdziwiło to to ze Mariusz Kornacki jest dwukrotnym Mistrzem Polski 8O 8O - Trenowałem Karate Kyokushin razem z nim u sensei Zbyszka Z. i wtedy Mariusz startował w zawodach,jednak bez większych sukcesów,puźniej walczył w Starachowicach na zasadach K1 z Andre Tete ( zawodnik z Holandii ) i przegrał,przegrał takze z Marcinem Rózalskim,a teraz patrze ze jest dwukrotnym Mistrzem Polski 8O - co prawda Mariusz zmienił klub tak jak i ja, i nie śledziłem dokładnie puźniejszych jego walk,być moze te tytuły mistrzowskie zdobył w kickboxingu.
  • 0

budo_rickard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Przepraszamy ten link-filmu pomyłkowo został źle zapisany!
Obok film K-1 CAMP jest prawidłowo zapisany
Mariusz Kornacki od początku roku 2006 trenuje w Fight Club Rickard pod okiem trenera Jarosława Rogali i jest Mistrzem Polski Muai Thai z Bydgoszczy i Mistrz Polski Kickboxingu z low-kick z Sulechowic z 2006r.
Mariusz Kornacki jest powołany na obóz kadry przed Mistrzostwami Europy, które mają się odbyć 21-26 listopada w Macedonii w Skopje.
  • 0

budo_ran
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Obok czyli poniżej ;-)
  • 0

budo_ran
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Mariusz K. jeszcze Lebanerowi pokaże gdzie raki zimują ;-) .
  • 0

budo_rickard
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Zapraszamy do Fight Club Rickard
-trener Jarosław Rogala
-dobre warunki treningu
-Warszawa 01-423 ul. Obozowa 60
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tel.602 278 113
zobacz krótki film; [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Film z obozu K1 Camp w Szczytnie z Markiem Piotrowskim
Oo, cześć Rysiek ;) Fajnie, że zacząłes tu pisać.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024