Skocz do zawartości


Zdjęcie

OK Kata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OK Kata

Ja mam prośbę. Ćwiczę KARATE KYOKUSHIN! od niedawna i chciałabym się nauczyć 3-go piniana głupio jest mi prosić sempaiów żeby mnie tego nauczyli a z tych filmików jest ciężko coś zobaczyć. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś napisał mi szczegółowy opis jak robi się to kata. Z góry dzięki. :*


A czegu tsie wstydzisz :?: Sempai włąsnie od tego jest zeby Ci pomóc/poprawic/naczuyc czegos... byłoby troche bez sensu jakby wszyscy chodzili na treningi ale kihonu i kata uczyli sie sami w domu, bo sie wstydza spytac sempai. A tak na marginesie to jak poprosisz o pomoc to dostaniesz na bank u nich plusa bo bedą widzieli ze Ci zalezy na treningach :wink:
pzdr
  • 0

budo_łyba
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kambodża
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: OK Kata

Sempai włąsnie od tego jest zeby Ci pomóc/poprawic/naczuyc czegos...


Hmm zdawało mi się że od tego są senseie\shihanowie chyba że wilczycę trenują sempaie to inna sprawa ale wtedy lepiej byłoby napisać trenera bo konkret nie bardzo wyłapałem sens posta :roll:
  • 0

budo_ady_4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jestem z miasta
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: OK Kata

Sempai włąsnie od tego jest zeby Ci pomóc/poprawic/naczuyc czegos...


Hmm zdawało mi się że od tego są senseie\shihanowie chyba że wilczycę trenują sempaie to inna sprawa ale wtedy lepiej byłoby napisać trenera bo konkret nie bardzo wyłapałem sens posta :roll:


No chodziło ogólnie o trenera, aczkolwiek sempai tez przeciez moze Cię czegos nauczyc, wiec nie wiem czego tu mozna nie rozumiec. :)
  • 0

budo_vilczyca
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OK Kata
Spróbuje, ale tam gdzie ja ćwiczę jest duże zróżnicowanie poziomów i jest bardzo ciężko nadrobić to co inni już umieją. Najwyżej dostanę ochrzan:) Thanks za radę
  • 0

budo_adem
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oświęcim
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: OK Kata
Poszukuję filmiku z pierwszym kata z tonfą. Jak ktoś ma bardzo byłbym wdzięczny za udostępnienie.
  • 0

budo_karteka12
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OK Kata
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tu sa filmiki kata oyama karate. tylko troche jakos licha
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024