Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki wiek ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

budo_kacperr
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
Jak miałem7/8lat Judo.Obecnie boks ,przedtem MT ,kung-fu ,karate gdzieś się zawineło i tak mineło te 18 lat;]
Jednak znów wracam do MT a dokładniej do MB gdyż "One love , one Muay Boran".Po drodze mam zamiar jeszcze trenować jakiś kombat ,jeeta,walke bronią(kij i miecz japoński na początek)dalej się pomyśli.
  • 0

budo_fighter07
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ŚLĄSK

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
Ja jak zaczynałem od Ju-Jitsu, miałem wtedy 14 lat, ale niestety mój trener wyjechał za granice i tam został. Obecnie trenuje Muay Thai od około 3 miesięcy
  • 0

budo_paweł kb
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:łódź
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
Jak miałem 9 lub 10 lat zaczołem trenowac judo .Ale to nie bylo z mojej woli tylko dla tego ze mój kumpel sie tam zapisal :) a teraz mam 14 lat i od roku trenuje kicka
  • 0

budo_tyla
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Targ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
nie chce zakładać nowego wątku a mam pytanie, kiedy można zacząć treningi na siłowni? Mam 14 lat a, słyszałem ze od 16 lat ale nie wiem czy to prawda, a drugie pytanie dotyczy MT. Są jakieś sekcje na podhalu?
  • 0

budo_marcinekkk
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
teoretycznie zaczac cwiczyć na siłowni mozna w kazdym wieku jednak jesli masz dopiero 14 lat to powinnys omijac szerokim łukiem wszelkie substancje wspomagajace:) (chyba wiesz o co mi chodzi) oraz nie wykonywac cwiczen ktore zbijaja kręgosłup. Najlepiej treningi zacznij w jakiejs dobrej silowni pod okiem trenera
  • 0

budo_qbello
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
Co do siłowni - nie przesadzaj, bo znam gościa który tak się napalił że chodzi 4-5 razy w tygodniu na siłkę. Przepulkina w drodze..

Wydaje mi się, że jesli będzie się systematycznie trenowało sztuki walk - nie trzeba siłowni.
A żeby nie odbiegać od tematu - trenuje teraz MT, a wcześniej przez 4 miesiące chodziłem na Kicka i BJJ. Kontuzja mnie wyeliminowała na kilka miesięcy ale przerzuciłem się na MT. Pzdr
  • 0

budo_julianka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
Ja "przespałam" najfajniejszy wiek na zaczynanie treningów sw i wystartowałam dosyć późno - w wieku 23 lat. Najpierw było przez około rok MMA, teraz Kick, a wkrótce BJJ :)
Serdecznie pozdrawiam.
  • 0

budo_matikati
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
W wieku 9 lat chodzilem na karate z 3 miesiace :-) . Teraz kick-boxing od okolo 2 lat. Od grudnia zaczelem chodzic na silownie ale po 3 miechach treningu zostala zamknieta, ale zamierzam powrocic do cwiczenia na niej po wakacjach.
  • 0

budo_nak muay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??

dzieki chłopaki za wypowiedzi i prosiłbym o jeszcze !!! Ja mam 16 lat, no w sumie to 17, bo liczy sie rocznik i zacząłem treningi dwa tygodnie temu oczywiscie MUAY THAI !!! Mam taki cel zeby ćwiczyc ten sport jak najdłużej to tylko możliwe bez jakichkolwiek przerw (oczywiscie wypadki sie zdarzają ale oby było ich jak najmniej) !!! :)
POZDRO


Trenuj z głową i wytrwale a nie będzie kłopotów. Zaczynałem mając 14 lat. Miałem farta bo mieszkałem we Francji. Teraz mam prawie 30 lat, jestem trenerem i od czasu do czasu jeszcze startuje w zawodach. Przez całą karierę nie miałem poważnej kontuzji oprócz pękniętego żebra. Więc widzisz, można dłuuuuugo ćwiczyć. Unikaj klubów gdzie każą kopać w betonowe słupy lub w drzewa :) . Niestety takie się zdażają a to zaprowadzi Cię do kalectwa a nie do mistrzostw!
  • 0

budo_kunah
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słubice (Woj. Lubuskie)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jaki wiek ??
Whoah, nie wiedziałem że są takie kluby 0_o Bez komentarza...
Ja mam 14 lat, trenowałem przez rok karate kyokushin jednakże brakuje mi tam elementu rywalizacji... nie wiem czy wszędzie tak jest ale u mnie na treningach więcej było pracy nad oddechem itp. niż nauki technik. Teraz mam zamiar przerzucić się na muay thai, narazie nie mam dostępu do jakiegoś muay thaiowego klubu, ale za dwa tygodnie wyjeżdżam do irlandii, być może tam coś znajdę. mam tylko nadzieję, że trafię na jakiegoś trenera polskiego, a jak nie polskiego to przynajmniej mówiącego po polsku. Pozdro
Ps. Offtopic - co to jest ''karate tsunami''?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024