Skocz do zawartości


Zdjęcie

Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_jonson
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zgierz

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
a wiec po po pierwsze to gówniarza macie w spodniach.tak sie jakos chujowo złozyło ze ja i Temil mamy wspolnego znajomego.wiec wiem jakie ten koles ma osobie mniemanie i za kogo sie uważa a co tak na prawde prezentuje.wielki mistrz polski ktory wygrywa jedna walke z witkiem.pechwo dla niego balon pokazał mu gdzie jest jego miejsce.a i jescze jedno do chłopakow z lodzi,którzy maja mnie za leszcza.trzeba było przyjsc jak była otwarte mistrzostwa łodzi w amotorskim mma byscie mi pokaz jaki jestem leszcz a nie napinacie sie przy monitorze.pozdro dla kumatych.c.h.w.d.p
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
ty jakis lewy dzieciak niekumaty jestes...
i nic do tego nie ma ile temil walk wygral tylko to jakie zalosnie niskie teksty wypisujesz i jak proste one sa.
ale coz, jak widac ty nie jestes od nich lepszy, jesli stac cie na odpowiedz tylko na takim poziomie.
to przykre, ze rowniez w mma trafiaja sie tacy ludzie...
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
jonson,

Zastanów się czasem (spróbuj, może Ci się spodoba i będziesz to robił częściej) zanim coś napiszesz.

W tym wszystkim nie jest ważne
a) jaki rekord ma Temil, 15-0-0 czy 0-15-0
B) jaki jest w życiu prywatnym
c) czy jest policjantem i w ogóle jaki ma zawód
d) czy Ty lubisz policję czy nie
e) jak Ty wypadłeś na zawodach (to już jest najmniej w tym wszystkim istotne - to właśnie Ty się napinasz - co z tego, że jakąś tam walkę wygrałeś albo przegrałeś, jaki to ma związek z tym tematem?? Czy to powoduje, że Twoje argumenty są lepsze albo gorsze??)

Ważne jest to, że jest bezprecedensowy wyrok w sprawie zawodnika mma przeciwko opluwającej go gazecie. Uruchom szare komórki i pomyśl co to oznacza dla organizatorów i zawodników w Polsce.

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
FCM w SdW
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!

a wiec po po pierwsze to gówniarza macie w spodniach.tak sie jakos chujowo złozyło ze ja i Temil mamy wspolnego znajomego.wiec wiem jakie ten koles ma osobie mniemanie i za kogo sie uważa a co tak na prawde prezentuje.wielki mistrz polski ktory wygrywa jedna walke z witkiem.pechwo dla niego balon pokazał mu gdzie jest jego miejsce.a i jescze jedno do chłopakow z lodzi,którzy maja mnie za leszcza.trzeba było przyjsc jak była otwarte mistrzostwa łodzi w amotorskim mma byscie mi pokaz jaki jestem leszcz a nie napinacie sie przy monitorze.pozdro dla kumatych.c.h.w.d.p


jestes leszcz za wypowiedzi na poziomie dzieciaka w temacie dotyczacym pewnego przelomu w polskim mma. jezeli do Ciebie nie dociera ze oprocz maty w mma jest wazne podejscie mediow to sie nie wcinaj z glupia gadka. bo sa ludzie ktorzy organizuja te zawody i jesli oni nie wywalcza przychylnosci mediow to tacy kolesie jak ty nigdy nie zaistnieja. Temil udowodnil przed Sadem,ze MMA to jest sport a nie zwykle mordobicie. Jest to pierwszy w Polsce wyrok w tej sprawie przeciwko gazecie. Poczytaj sobie jak w roznych gazetach opisywano zawody mma i jak przedstawiano zawodnikow. A Tobie zycze sukcesow w dalszych startach byc moze o Tobie uslyszymy.
pozdrawiam.
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
A odnosnie Temila jako ciekawostka:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - niepelne dane niestety.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - strona Temila z opisem wyjazdow zagranicznych i wyjazdem do Londynu.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - pozycja 27.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - tu sa wszystkie walki ujete, rowniez zagraniczne (dobry serwis :-) )

ps: Szacunek dla Kazdego Zawodnika co Podejmie Walke !!!
  • 0

budo_jonson
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zgierz

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
nie jest moim celem sprzecanie sie z wami i obrażanie kogokolwiek ale to czy lubie policje czy nie to moja sprawa.napisałem tylko c.h.w.d.p a wy mnie nazywacie leszczem.nie znam was osobiscie wy mnie tez a mimo to mnie obrazacie.a to czy temil mygrał proces z gazetą czy nie to juz inna sprawa.pozdrawiam
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
Znasz osobiście Piotrka S. z Warszawy? Trenował w MMA Warszawa, niestety ze względów zdrowotnych ma przerwę (mam nadzieję, że kiedyś wróci). Jest policjantem. Pisząc ch.w.d.p. obrażasz go. To samo tyczy się innych policjantów, których obaj osobiście nie znamy.

Z dwoma rzeczami, które napisałeś w poprzednim poście muszę się zgodzić: z tym, że to Twoja sprawa czy lubisz policję czy nie i z tym, że Twój wskok z durnym skądinąd tekstem "ch.w.d.p." nie ma nic wspólnego z tematem o sprawie Temila z gazetą.

Skoro jednak sam przyznałeś, że to inna sprawa pytam: po jaką cholerę to napisałeś?

Jeśli chcesz wyrazić swoje uczucia względem policji na tym forum, wal śmiało do knajpy i tam pisz sobie o czym dusza zapragnie. A najlepiej skocz na komisariat i powiedz im to prosto w oczy. Ale nie zaśmiecaj wątku głupimi wstawkami.

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
FCM w SdW
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
W takim razie wyjasnij co mialo wniesc do dyskusji: "ch.w.d.p." ?? :|
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
Chłopaki nie rozumiecie, on chciał napisać:
Chwała Wam Dobrzy Policjanci, ewentualnie, bo nie jestem pewien: Chcę Wstąpic Do Policji:)
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
to drugie już było, sorry nie zauważyłem wcześniej.
  • 0

budo_kosiar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 368 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa - Rembertów

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!

nie jest moim celem sprzecanie sie z wami i obrażanie kogokolwiek ale to czy lubie policje czy nie to moja sprawa.napisałem tylko c.h.w.d.p


skoro to twoja sprawa to po kiego chu*a o tym piszesz na forum? jak chcesz pisac o swoich sprawach to załóż nowy temat i tam płacz ale nie obrażaj przy tym innych ludzi (w tym przypadku policji)

pzdr
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!

c.h.w.d.p

po pierwsze to za duzo kropek wstawiles a po drugie to z kumplami przed blokiem mozesz sobie takie slogany wymieniac a nie walic nimi tu i tam
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
..
przykład "kolego jonsona" świadczy że niestety forum obniża loty jesli chodzi
o poziom wypowiedzi..uważam i zapewne większość z forumowiczów z wiekszym stażem, że trzeba coś z tym zrobić...
za dużo chamstwa, gównażerii, wirtualnych wojowników i prostackich głupków..
sorry ale czasami trzeba powiedzieć prawdę..
warto by było by trollami ajeły się siły porządkowe Forum czyli moderatorzy..
proponuje natychmiastowe eliminacje..
a reszta forumowiczów jak uważa??
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
Moi przedmowcy wspomnieli o policjantach startujacych w polskim MMA otoz ten wyrok jest wlasnie bardzo wazny dla nich. Wazny jest dla policjantow z Olsztyna,Warszawy,Lodzi,Poznania,Katowic ktorzy startuja na galach,zawodach MMA i nie moga sie ujawnic tylko dlatego,ze jakis durny komendant odbiera MMA jako szerzenie agresji a nie sport. Jonson z tego co napisales wnioskuje,ze nawet nie masz pojecia ilu policjantow startuje w polskim MMA - kojarzysz Temila bo akurat znasz go przez kumpla. Jednak nalezy sie szacunek kazdemu zawodnikowi, ktory startuje bez wzgledu na to jaki ma bilans i gdzie pracuje. Ja juz od Ciebie odbijam, powiedzialem co mialem powiedziec w tej kwestii. Sa wazniejsze tematy niz Twoje chwdp.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
A ja mam przyjemnosc trenowac z Temilem i musze powiedziec ,ze to bardzo sympatyczny czlowiek... nie zgadzam sie z Jansonem ... aczkolwiek ma prawo do Swojego zdania... pozdrawiam. Czekam na wydanie "gazety" z przeprosinami na pierwszej stronie :-)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
A ja mam przyjemnosc trenowac z Temilem i musze powiedziec ,ze to bardzo sympatyczny czlowiek... nie zgadzam sie z Jansonem ... aczkolwiek ma prawo do Swojego zdania... pozdrawiam. Czekam na wydanie "gazety" z przeprosinami na pierwszej stronie :-)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!

..
przykład "kolego jonsona" świadczy że niestety forum obniża loty jesli chodzi
o poziom wypowiedzi..uważam i zapewne większość z forumowiczów z wiekszym stażem, że trzeba coś z tym zrobić...
za dużo chamstwa, gównażerii, wirtualnych wojowników i prostackich głupków..
sorry ale czasami trzeba powiedzieć prawdę..
warto by było by trollami ajeły się siły porządkowe Forum czyli moderatorzy..
proponuje natychmiastowe eliminacje..
a reszta forumowiczów jak uważa??

sorki Wodnik ale jak byś nie zauwazyl to forum leci na pysk juz od paru miesiecy...dzial MMA wbrew pozorom trzyma sie chyba najlepiej ze wszystkich...ale wystarczy paru innych ziomali w klimacie 'hwdp' jak ten 'jonson' i tu tez zrobi sie zupelny burdel...
  • 0

budo_baxter
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
POPIERAM JONSONA W 100%
Znalazł się Temil - wielki gwiazdor MMA, ludzie zejdźcie na ziemię.
Oczywiście ciesze się że wygrał proces z mediami z wiadomych powodów , ale prosze nie zachwycajcie się tak tym człowiekiem bo naprawdę nie ma czym.
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
Temilowi gratuluje, jonsona pożegnałem (i pożegnam każdego za takie wpisy)
  • 0

budo_isengrim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MAOD Academy

Napisano Ponad rok temu

Re: Temil wygral proces z łódzka gazeta regionalna !!!
Jakby nie Słoniak, to mielibysmy już totalny burdel na budo.
Szczerze kolegę podziwiam że mu się chce, bo na jedną osobę to iście syzyfowa praca...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024