Skocz do zawartości


Zdjęcie

DZIEWCZYNY - bjj w Gracie Barra Toruń!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY - bjj w Gracie Barra Toruń!

Chodzi o to, że jak się zapisze do klubu za darmo więcej dziewczyn, to się zapiszą także zboki i froteryści, którym nie chodzi w sumie o bii, tylko o kulanie się z panienkami? To taka strategia marketingowa?
Czy chodzi o coś innego? Ja tę promocje jakoś tak nie całkiem rozumiem...


Kurde, ja na to jakoś nie wpadłem... Że tak można odebrać tą promocję... Cóż tam siedzi w Twojej głowie Sanju, że TY pomyślałeś o czymś takim :)

Rozumiem, że gdyby przyjechała do Polski Kyra Gracie, to nikt by nie myślał o tym, żeby się czegoś nauczyć od Mistrzyni Świata (nota bene ślicznej - aczkolwiek naoczną relację mógłby zdać tylko chyba Michał M.), tylko o ocieraniu z Kyrą, nie mówiąc już o innych rzeczach :wink:
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY - bjj w Gracie Barra Toruń!
Hmm... Tak szczerze powiedziawszy to nie wiem o czym bym myslal wtedy :wink:

pozdro 8)
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DZIEWCZYNY - bjj w Gracie Barra Toruń!

...Kurde, ja na to jakoś nie wpadłem... Że tak można odebrać tą promocję... Cóż tam siedzi w Twojej głowie Sanju, że TY pomyślałeś o czymś takim :)

Ach! Jakże mi teraz wstyd! :oops: Przepraszam! :)

A poważnie:
Pewnie mnie zaraz wszyscy tu zjadą, ale ja na treningu wolę się kulać z facetami. (Zaś z dziewczyną - 'kulać się' raczej poza treningiem. :) )


Rozumiem, że gdyby przyjechała do Polski Kyra Gracie, to nikt by nie myślał o tym, żeby się czegoś nauczyć od Mistrzyni Świata (nota bene ślicznej - aczkolwiek naoczną relację mógłby zdać tylko chyba Michał M.), tylko o ocieraniu z Kyrą, nie mówiąc już o innych rzeczach :wink:

Noooo... jak Ona jest taka piękna, to pewnie raczej właśnie będą myśleć o tych 'innych rzeczach'... :wink:
Nic niezwykłego, w sumie.

A tak w ogóle, to raczej, chyba, mistrzyni świata bjj nie skuszą darmowe treningi, w jednym z naszych pięknych miast, nie sądzisz? :D :) Więc chyba nie o to biega w tej promocji... :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024