Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
i nikt nie chce tego weryfikować , bo i po co... trenujesz , walczysz dla siebie i jesli chesz oszukiwac tylko po to by byc mistrzem białych pasów, to oszukuj... mnie to wogóle nie rusza...

a sam pomysł jest dobry, bo co innego biały pas,a początkujący...niektórzy mają ten biały pasek od zarania dziejów,a niektórzy od niedawna i nie ma co proównywać ich poziomów, odklepanie gościa który trenuje od 3miechów to dla białego z trzema belkami żaden problem, i takie walki nic nikomu nie dają.

p.s. pewnie masz ten swój biały pasek i się boisz że będziemało leszczy do odklepania :wink:
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Po pierwsze uwazaj co i jak mowisz bo nie mam zamiaru uzerac sie z netowymi szczekaczami.

Po drugie na zawody sie nie wybieram.

Po trzecie proponuje zrobic jeszcze kategorie bialych pasow cwiczacych 3 tygodnie, potem osobne dla posiadaczy belek no i zdecydowanie osobna dla tych z przeszloscia w innej sw.

Nie zapominajmy tez o osobnej kategorii dla tych, ktorzy cwicza dlugo a na zawodach zadnych nie byli - bo przeciez to nie to samo co 'swiezy' bialy pas, no nie?

W innych krajach takich udziwnien nie ma i nie wiem czemu maja byc u nas. Zeby bylo wiecej medali do zgarniecia? Przeciez 'walczy sie dla siebie' jak sam zauwazyles w jedynym sensownym zdaniu swojego posta.

Sa 2 kategorie bialych pasow [!] a nie dopuszcza sie do walki dziewczyn. Moze w akcie laski ktos pozwoli im ogladac zawody z trybun. Ten pomysl pewnie tez ci sie podoba.

Wiec nastepnym razem pomysl dwa razy zanim cos napiszesz.
  • 0

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Mysle panowie, ze nie bardzo jest sie o co klocic, bo bardzo sie zdziwie, jesli bedzie wystarczajaco duzo ludzi, zeby obsadzidz te wszystkie kategorie, bo nie zapominajmy, ze sa jeszcze wagi...
zgadzam sie natomiast co do tego, ze jest karygodne i zupelnie niezrozumiale, ze nie ma kategorii kobiecej... bo choc nie ma w tym sporcie duzo pan, to jednak zeby w przyszlosci mozna bylo mowic w polsce o bjj czy sw kobiet, trzeba stworzyc im mozliwosc rywalizacji sportowej...
przypominaja mi sie zawody pare lat temu, na fortach bema, kiedy jedyna chyba dziewczyna startowala razem z kolesiami.... masakra 8O

pozdrawiam
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Alez kobiet w bjj jest calkiem sporo i na innych zawodach czesto sa takie kategorie i to z podzialem na wagi :)
Tylko Mirek nie uznaje kobiet w bjj i nie robi nigdy takiej kategorii, mimo ze jak widzielismy sa glosy z prosba o taka kategorie, wiec sa zawodniczki ktore chcialyby wystartowac...
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Naprawdę nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby kobiety startowały w tych zawodach.
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Naprawdę nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby kobiety startowały w tych zawodach.
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Naprawdę nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby kobiety startowały w tych zawodach.


true, true

2 kategorie bialych...jak dla mnie slaba idea. co prawda i tak nie bede startowal w zadnej z nich, ale wg. mnie to tylko udziwnienie, naprawde lepiej byloby zrobic kategorie dla kobiet.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Naprawdę nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby kobiety startowały w tych zawodach.

Nie wiesz? Nie co a raczej kto :wink:
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
W kazdym sporcie sa zawody dla "Żołto Dziobów", czy to szermierka, judo, boks, czy to bjj... nie wiem o co to cale halo :|
  • 0

budo_inka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berserker`s Team

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Naprawdę nie wiem co stoi na przeszkodzie, żeby kobiety startowały w tych zawodach.


true, true

2 kategorie bialych...jak dla mnie slaba idea. co prawda i tak nie bede startowal w zadnej z nich, ale wg. mnie to tylko udziwnienie, naprawde lepiej byloby zrobic kategorie dla kobiet.


no poprostu jestem szczęśliwa !:D :D :D
nareszcie ktoś staje w naszej obronie !!!!!!!! dzięki wam chłopcy :!:
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Po pierwsze uwazaj co i jak mowisz bo nie mam zamiaru uzerac sie z netowymi szczekaczami.

nie wiem za badzo o co ci chodzi z tymi netowymi szczekaczami i dlaczego mnie tak nazywasz ale widze ze ci obrazanie ludzi na odleglosc przychodzi bardzo łatwo...

tez uwazam że powinna być konkurencja dla kobiet i chyba nigdzie nie napisałem, że nie powinno jej być. Wyraziłem swoje zdanie i jak ci se nie podoba to nie znaczy że musisz się tak wpieniać. Jak uważasz że tylko ty trenujesz bjj na tym forum, a inni to internetowi szczekacze to cie trza uswiadomic :wink:

Nikt nie mówi o 10 konkurecjach dla białych pasów, tylko o konkurecji, dla tych którzy jesazcze nigdy nie startowali i dla tych co maja startowali.
Zresztą jak nie startujesz to nie wiem co ci to przeszkadza, ani to MP, ani cośważnego, normalny turniej,a ty sie podniecasz.
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
A mi się podoba idea ze będzie grupa dla tych co 1 raz startują bo skoro ćwiczę sobie od 1,5 roku z czego przez 1 rok raz w tygodniu parter a teraz doszedł drugi trening gdzie są same żuty to i tak można powiedzieć ze jestem w plecy przy zawodniku który trenuje przez 6 miesięcy ale 3-4 razy w tygodniu .I do tego nie mam pojęcia jaki poziom może być na takich zawodach bo w życiu nic takiego nie widziałem .

P.S. Kategoria kobiet przydała by się to moja bym nakręcił żeby zawalczyła :)
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

bo skoro ćwiczę sobie od 1,5 roku z czego przez 1 rok raz w tygodniu parter a teraz doszedł drugi trening gdzie są same żuty to i tak można powiedzieć ze jestem w plecy przy zawodniku który trenuje przez 6 miesięcy ale 3-4 razy w tygodniu .


to twój biznes ile cwiczysz, nie?? jak chcesz to możesz rzucić szkołę/ pracę i cwiczyć tylko BJJ. tak samo jak to twój biznes że nie startowałes wczesniej w zawodach. to że cos jest korzystne dla poszczególnych jednostek nie znaczy ze jest korzystne dla całych zawodów.

BTW no nie moge się powstrzymac... rzuty a nie żuty
  • 0

budo_atomowy3
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 91 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
przychodzisz na pierwszy trening i co? dostajesz niezly lomot. bija cie poprostu. i co niby jestes 1 raz to masz walczyc z tymi co sa 1 raz bo jeszcze nigdy w zyciu nie walczyles.

jak dla mnie powinien byc podzial na pasy i tyle. nie chcesz zeby to byl "twój pierwszy raz" to pojedz w koncu na jakies zawody
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

nie wiem za badzo o co ci chodzi


O to ze nie lubie jak mi jakis anonim w internecie sugeruje ze napisalem co napisalem bo chce kogos oszukac.

nie chcesz zeby to byl "twój pierwszy raz" to pojedz w koncu na jakies zawody


Bingo.
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
no to przecież atomowy jadę na zawody zobaczę o co loto i jak w grupie tych co 1 raz startują będę ich bił to następnym razem wystartuje w lepszej i tyle.

P.S. Zresztą możecie marudzić i tak organizator nie zmieni zdania
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

no to przecież atomowy jadę na zawody zobaczę o co loto i jak w grupie tych co 1 raz startują będę ich bił to następnym razem wystartuje w lepszej i tyle.


a jak Cie którys pobije to co?? he he ;)
  • 0

budo_pts00
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RADOM

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
to będę musiał mocniej przyłożyć się do treningów żeby mu oddać następnym razem :D
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
I obaj znow spotkacie sie w grupie dla startujacych pierwszy raz?? :)
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

O to ze nie lubie jak mi jakis anonim w internecie sugeruje ze napisalem co napisalem bo chce kogos oszukac.


jak chcesz żebym się przedstawił to poproś... ty też się nie przedstawiłeś a avator diabła z krowy i kurczaka za wiele mi nie mówi :wink:

i wcale nie mowilem że jesteś oszustem...jesli tak to sry
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024