Skocz do zawartości


Zdjęcie

Liczy się wiek?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_ichal8
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
czyli wniosek z tego taki panowie ( i panie) -PIErdol** treningi i chodźmy na piwo :)
  • 0

budo_kosiniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?

czyli wniosek z tego taki panowie ( i panie) -PIErdol** treningi i chodźmy na piwo :)

chyba nie chodzi tu o ludzi którzy nie trenuja wogole!!! tylko o tych ktorzy wczesniej z zadnym stylem walki nie mieli do czynienia :D
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?

czyli wniosek z tego taki panowie ( i panie) -PIErdol** treningi i chodźmy na piwo :)

chyba nie chodzi tu o ludzi którzy nie trenuja wogole!!! tylko o tych ktorzy wczesniej z zadnym stylem walki nie mieli do czynienia :D

cos w tym jest.mam znajomego który trenuje szermierke-mówi że walka z nowicjuszem jest zawsze hujowa, bo taki gosc który wczesniej nie walczył nie patrzy na ruchy przeciwnika tylko bije na padake - no ale w na bjj to sie raczej nie przekłada..
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
ja bym proponowal wziasc sie do roboty, a nie wymyslac jak tu z
robic postepy nie trenujac...!!!
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?

a co do wieku to wiek sie nie liczy. Im predzej tym napewno lepiej.

W tym zdaniu jest cosik przewrotnego. :) :wink:
  • 0

budo_marmuch
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
Dzięki za odpowiedzi choć co prawda niektóre jakby nie wyczerpują tematu.Mam 24 lata i trenowałem wcześniej 3 lata kicka.Było całkiem całkiem ale jakoś nie byłem do końca zadowolony.Podczas sparingów zawsze był ten niedosyt z powodu braku innych możliwości jak chwyty czy obalenia.Teraz trenuję od kilku miesięcy bjj i czuję że to jest to!!!!!!!Tylko boję się czy nie zaczynam za póżno bo przecież nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z grapplingiem.Ot to....
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
Ja mam 28 lat, wyczynowo kiedyś jeździłem na nartach przez jakieś 15 lat, jakieś 2 lata temu zainteresowalem się bjj ale nie trenowałem zbyt często, a teraz od listopada chodzę na zajęcia 4 razy w tygodniu i stwierdzam, że w cale nie jest za późno :D
  • 0

budo_mózgwsłoju
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
>Charakterystyczne dla bjj jest to ,że najszybsze postępy robią ci którzy wcale nie trenują. Dziwne, ale tak jest.<

Chyba wkleję sobie ten cytat jako moje motto w podpisie :)
  • 0

budo_slawi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-Wa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
ja mam 26 i tez zaczynalem w listopadzie tego roku-I uwazam ze bardzo dobrze sie stalo ze poszedlem na trening bjj :) i wcale nie uwazam ze jest za pozno
  • 0

budo_emkade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
ja zaczalem chodzic jak mialem 14 lat (miesiac temu :) tylko teraz mam juz 15 wiec tak tylko udaje starszego) i generalnie nie bylo przeszkod zeby sie zapisac tylko nie moge sparowac (w sumie i tak w czasie tych sparingow wiele bym nie zrobil)
  • 0

budo_element
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
Ja zacząle,m trenowac jakies 4 miesiace temu i mam 18 lat i poprosty jest spoko duzo sie juz naauczylem i wiek nie jest ważny !!! :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
proszę nie dyskutować. Wodniki i tak sa najlepsze. A tak na serio to wiek nie ma znaczenia . Ja zaczęłem jak burza w wieku 15 lat ale potem przystopowała mnie kontuzja kolana i na chwile obecną ograniczam sie do siłowni
  • 0

budo_bużumbura
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?

ja zaczalem chodzic jak mialem 14 lat (miesiac temu :) tylko teraz mam juz 15 wiec tak tylko udaje starszego) i generalnie nie bylo przeszkod zeby sie zapisac tylko nie moge sparowac (w sumie i tak w czasie tych sparingow wiele bym nie zrobil)



łeee, ziomuś ja zaczołem jak mialem 14,5 i od pierwszego treningu sprarowalem, w lutym zejdzie juz roczek.
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
to chyba nie chodzi o wik az tak tylko o wielkosc ,moze jest zbyt maly zeby walczyc z doroslymi
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
liczy sie determinacja
  • 0

budo_bużumbura
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
raczej chodzi o siłe ktora przychodzi wraz z wiekiem, wiem bo nawet jak przeciwnik jest troche lzejszy odemnie to jest troche silniejszy mimo ze macham ciezarkami na siłce
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Liczy się wiek?
och powiem wam na swoim przykładzie ze najwazniejszym aspektem nie jest ani wiek ani plec ani nawet sila . najwaznejsze jest to zeby myslec w czasie walki w bjj bo kazdy na dobra sprawe ma jakas technike ktora bardzo lubi i ktora pozwala mu pokonac przeciwnika. ja np. uwielbiam gilotyne i tego sie trzymalem. dobra technika dziala na kazdego nawet najwiekszego pakera . dlatego jak juz powiedzialem



NAJWAZNIEJSZE JEST TO ZEBY MYSLEC
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024