Skocz do zawartości


Zdjęcie

FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
Ja tam jestem niemal pewny ze Bustamante przegra z Hendersonem i to szybko przez KO, obstawiam rowniez fedora,nakamure i Arone
  • 0

budo_robert c
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
,,jaka Fedor ma kontuzje? bo czytalem ze operacje na reke juz przeszedl i wszystko jest ok."
Jednak mial operacje? Wydawalo mi sie ze nie mial jeszcze, mial miec po walce z Mirko , ale czytalem pozniej , ze operacje bedzie mial dopiero w przyszlym roku...
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

A jak typujecie Arona vs Silva ? moim zdaniem Silva sie powoli wypala a Arona może śmiało walczyc o tytuł - nalezy mu sie...


Typuje na Silve :) Sądze, że ta walka bedzie zupełnie inna niż z Final Conflict i wynik również... Silva znokautuje Arone w 2 lub 3 rundzie, przynajmniej mam taka nadzieje... ;) Nie będzie byle Arona krzyczał mu w twarz :D a co do walki Fedora z Zuluzinho to myśle, że bedzie to ciekawy pojedynek :) Fat-Z z tego co slyszałem w Brazylii miał 37 walk i wszystkie wygrane przez KO ;) nie widziałem jego ostatniej walki, no ale rekord miły :)
Pozdrawiam

WAR WANDY WAR !!! 8)
  • 0

budo_yamahita
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
!!! A skad to slyszales?? , kurcze ja myslalem ze ten caly Zulu to tylko taka kolejna maskotka, pozatym ta jego walka z Millerem tez wsumie nic nie pokazala, no toFedror musi uwazac
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

A jak typujecie Arona vs Silva ? moim zdaniem Silva sie powoli wypala a Arona może śmiało walczyc o tytuł - nalezy mu sie...

a co do walki Fedora z Zuluzinho to myśle, że bedzie to ciekawy pojedynek :) Fat-Z z tego co slyszałem w Brazylii miał 37 walk i wszystkie wygrane przez KO ;) nie widziałem jego ostatniej walki, no ale rekord miły :)
Pozdrawiam

WAR WANDY WAR !!! 8)

nikt nie ruszy Fedora...Ogień Fedrooooor !
  • 0

budo_robert c
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
Ale te 30 walk Zulu to takie na prowincji , gdzies na plazy , ulicy , w styly Kimbo , jak by takie walki z amatorami liczyc to Fedor przed dyskoteka by mogl sobie szybko zrobic rekord wiekszy niz Rickson :wink: :)
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
w jedną noc :lol:
  • 0

budo_ptys
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

czy ktokolwiek obstawia inny wynik niz wygrana Fedora? tu sie nawet nie ma nad czym zastanawiac


jeden czysty cios (oczywiście cieżko będzie) i Fiodor leży na deskach jak go oszołomi zulu to zamochowce z góry go wykończą, ale prawdę mówiąc sam w to nie wierzę, po walce z Mirko gdzie Fiodaor sporo zebrał i szedł cały czas na przód trudno dać jakiś szanse Zulu, ale taki dawny Mike Tyson zatłukby Fiodora znim by powiedział A
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
eh. znowu sie zaczyna temat o wyzszosci swiat wielkanocy nad bozym narodzeniem, ale sie dam w to wciagnac. Mike Tyson, z ktoregokolwiek etapu swojej kariery, w walce z Fedorem zostalby zrolowany, zawiazany na supel, zmasakrowany i zezarty w ciagu pierwszej rundy. Po prostu. Fedor to czolg - maszyna, nie czlowiek. Przejedzie przez Zulu jak (cytujac mistrza)"Kapucha przez stara i niska babe". I tyle.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

czy ktokolwiek obstawia inny wynik niz wygrana Fedora? tu sie nawet nie ma nad czym zastanawiac


jeden czysty cios (oczywiście cieżko będzie) i Fiodor leży na deskach jak go oszołomi zulu to zamochowce z góry go wykończą, ale prawdę mówiąc sam w to nie wierzę, po walce z Mirko gdzie Fiodaor sporo zebrał i szedł cały czas na przód trudno dać jakiś szanse Zulu, ale taki dawny Mike Tyson zatłukby Fiodora znim by powiedział A


Ptysiu, czy nie dostrzegasz róznicy pomiędzy dyscyplinami które uprawiają Tyson i Fedor :D ?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
a propos postu severe - pisalem oczywiscie o walce na zasadach MMA.
  • 0

budo_ptys
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
różnica widoczna dla mnie tylko piszę, że nawet w mma dobry bokser wykończy wiekszość zawodników, tylko mi nie pisz że młody Nogueira ma mistrza Brazyli w boksie, bo Brazylia w światowym boksie sie nie liczy, chodzi o to że dawny ,Mike by rozpierdzielił ich wszystkich bez względu na to jaki sport by nie uprawiali bo zanim by podszedł lub sie na niego rzucił, to juz by leżał na deskach, a jego łeb leżałby sie poza matą, ringiem lub w rynsztoku (w zależności od miejsca walki)[/b]
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

różnica widoczna dla mnie tylko piszę, że nawet w mma dobry bokser wykończy wiekszość zawodników, tylko mi nie pisz że młody Nogueira ma mistrza Brazyli w boksie, bo Brazylia w światowym boksie sie nie liczy, chodzi o to że dawny ,Mike by rozpierdzielił ich wszystkich bez względu na to jaki sport by nie uprawiali bo zanim by podszedł lub sie na niego rzucił, to juz by leżał na deskach, a jego łeb leżałby sie poza matą, ringiem lub w rynsztoku (w zależności od miejsca walki)[/b]


:roll: pierdu, pierdu, pierdu


:roll:

nawet mi się, kurwa, komentować nie chce
  • 0

budo_bielak91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

różnica widoczna dla mnie tylko piszę, że nawet w mma dobry bokser wykończy wiekszość zawodników, tylko mi nie pisz że młody Nogueira ma mistrza Brazyli w boksie, bo Brazylia w światowym boksie sie nie liczy, chodzi o to że dawny ,Mike by rozpierdzielił ich wszystkich bez względu na to jaki sport by nie uprawiali bo zanim by podszedł lub sie na niego rzucił, to juz by leżał na deskach, a jego łeb leżałby sie poza matą, ringiem lub w rynsztoku (w zależności od miejsca walki)[/b]

eh...znalazł się kolejny trener światowego MMA, który wszystko o wszystkim wie najlepiej
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
Ptys kilka rad dla Ciebie:
pierwsza darmowa: MYSL.
druga w sumie tez, w koncu swieta ida: jesli chcesz uchodzic za eksperta i mowic o czyms z takim przekonaniem to zbadaj fakty w danej sprawie.
Z pewnoscia Mike Tyson to zawodnik swietny ale w boksie a nie MMA.
Skoro jest taki genialny i niepokonany to ciekawe czemu nie przyjal propozycji walki z duuuuuzo lzejszym Roycem Gracie, za ktora to ponoc otrzymac mial 1 mln dolarow + kolejny milion za kazda minute ktora wytrzyma na ringu. Zapytasz pewnie i co z tego? a to z tego, ze propozycje te odrzucil. Ciekawe czemu tak doskonaly zawodnik, wg tego co mowisz milionprocentowy faworyt odrzucil szanse zarobienia lekka renka kilku milionow dolarow (bo przeciez mogl sie pobawic, skoro mial taka przewage).
Wniosek jest jeden - nie mial przewagi.
A w ogole, to idz ty z tymi tanimi tekstami do piaskownicy, moze tam cie chociaz sluchac beda i przyznaja ci racje.
B.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

Skoro jest taki genialny i niepokonany to ciekawe czemu nie przyjal propozycji walki z duuuuuzo lzejszym Roycem Gracie, za ktora to ponoc otrzymac mial 1 mln dolarow + kolejny milion za kazda minute ktora wytrzyma na ringu. .


wyzwanie nie dotyczyło Żelaznego Mike'a lecz Roya Jonesa Juniora i nie Royce miał walczyć, ale Rickson :D

co nie zmienia faktu, że Mike na 90% przegrałby z Roycem
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
prawie to samo, idea w kazdym razie identyczna :P
B.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!

różnica widoczna dla mnie tylko piszę, że nawet w mma dobry bokser wykończy wiekszość zawodników, tylko mi nie pisz że młody Nogueira ma mistrza Brazyli w boksie, bo Brazylia w światowym boksie sie nie liczy, chodzi o to że dawny ,Mike by rozpierdzielił ich wszystkich bez względu na to jaki sport by nie uprawiali bo zanim by podszedł lub sie na niego rzucił, to juz by leżał na deskach, a jego łeb leżałby sie poza matą, ringiem lub w rynsztoku (w zależności od miejsca walki)[/b]


idz sie lecz... wez sie kretynie nie wypowiadaj bo dla mnie to ty sie nie liczysz i twoje zdanie. Tak na dobra sprawe to gowno pewnie wiesz o sztukach walki, szczegolnie jj i bjj a o boksie jeszcze mniej skoro tak uwazasz. Lepiej zacznij cos trenowac... powiedz nam z jakim rezultatem to moze cie bedziey sluchac.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
spokojnie Panowie... 8)
swieta ida...wszedzie pelno elfow trolli i innych dziwactw... :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_swider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: FEDOR vs. ZULU na NYE - oficjalne !!!!!!!!!!!!!!
moze mi ktos podac wymiary zulu i dla porownania wymiary fiodora??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024