Skocz do zawartości


Zdjęcie

Egzamin dzieci we Wrocławiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin dzieci we Wrocławiu

Wiecznie Ci życzliwy korespondent zapina (zgodnie z prawem) pasy w samochodzie. To w ramach zalecanych ćwiczeń. :D

Cóż, mandaty za jazdę bez pasów są zaledwie od paru /już nie pamietam 10?/ lat. Moim zdaniem bez sensu. Nie widze powodu żeby przeszkadzac ludziom jak chcą się zabić.
Nie wydaje Ci się wprowadzanie nakazu odwożenia dzieci na zajęcia przegiecięm? tylko patrzeć jak będą mandaty za niedokładne podtarcie dupy :roll:
To smieszne że państwo które tak podpiera sie ideologią wolności, tak bardzo nieliberalnie /socjalistycznie/ podchodzi do ustawodastwa.


skoro oftopujecie, to się przyłaczę - konkretnie o te pasy mi chodzi.
A nie jest to przypadkiem tak, że to nie dlatego, ze państwo nie chce pozwolić zabijać się obywatelom, tylko raczej dlatego, ze u zapiętego koszty leczenia są przeważnie mniejsze (z powodu mniejszych obrażeń) niż u niezapiętego, który przy byle walnięciu rozbija się o kierownice/deskę lub po prostu masakruje tego, co siedzi przed nim (policz sobie, z jaką siła napierdziela od tyłu typ, który waży 70 kg a samochodzik jedzie 90 kmh).

To tyle tytułm OT.
  • 0

budo_gosc(usunięty)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin dzieci we Wrocławiu
Hej, od kiedy dwóch murzynów zdecydowało o tym, że jeden będzie spał, a drugi czuwał, powstało pierwsze społeczeństwo. Zatem, jeśli można dyskutować takie czy nie inne prawa, to kwestionowanie zarówno obowiązku zapinania pasów, czy dbania o bezpieczeństwo nieletnich, jest moim zdaniem po prostu śmieszne. Nie ma to nic wspólnego z wyborem i wolnością jednostki żyjącej w tym społeczeństwie. Randall, jeżeli tego nie rozumiesz, jesteś śmieszny - przyjżyj się sobie w lustrze. :D

I aby nie było 'off', to uprawianie aikido, by w obronie koniecznej zastosować którąś z technik, tak, by uszkodzić napastnika, spotkać się musi z oceną w pełnym majestacie prawa. To tak na marginesie - małe ostrzeżenie, dla tych co bagatelizują tę sprawę.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin dzieci we Wrocławiu

Hej, od kiedy dwóch murzynów zdecydowało o tym, że jeden będzie spał, a drugi czuwał, powstało pierwsze społeczeństwo.

A potem jeden mużyn poderżnął drugiemu we śnie gardło, zagarnął jego kobiete, broń i majątek. I okazało się że nie wyszyscy do społeczeństwa sie nadają.

kwestionowanie zarówno obowiązku zapinania pasów, czy dbania o bezpieczeństwo nieletnich, jest moim zdaniem po prostu śmieszne.

Nie jest smieszne, bo ja nie kwestionuje sensu dbania o własne dzieci, czy o własne zdrowie. Kwestionuje fakt, że robi to za nas państwo. Taki obowiązek jest smieszny.

Nie ma to nic wspólnego z wyborem i wolnością jednostki żyjącej w tym społeczeństwie. Randall, jeżeli tego nie rozumiesz, jesteś śmieszny - przyjżyj się sobie w lustrze. :D

Kolejny wrzucik :twisted: coś widze ch...j strzelił drogę aikido poza matą. Wygrałem 8) :lol: :lol:
Ma bardzo wiele, a ja rozumiem i to co masz na myśli, i to czego nie wziąłes pod uwage, horyzonty myślenia trzeba mieć szersze.
Prymat społeczeństwa nad jednostkę głosisz. Ja nie jestem społeczeństwo, ja to ja.
To jedna z oznak działania każdego imperium, na poczatku byli Rzymianie, potem już tylko Obywatele Rzymu. Umniejszanie wartości człowieka względem państwa. Współczesne państwo robi z ludzi termity, wyspecjalizowane w wąskim zakresie obowiązków, z wąskimi ścieżkami poruszania po termitierze, wyznaczonymi przez coraz to bardziej uszczegółowione przepisy. To droga do nikąd, do absurdu.

I aby nie było 'off', to uprawianie aikido, by w obronie koniecznej zastosować którąś z technik, tak, by uszkodzić napastnika, spotkać się musi z oceną w pełnym majestacie prawa. To tak na marginesie - małe ostrzeżenie, dla tych co bagatelizują tę sprawę.

No zgadza się. Nie ma najmniejszego problemu jeżeli uznasz samostanowienie i wolną wolę wyboru, a przez to odpowiedzialność za swoje działania. Napada mnie 3 dresów w bramie, jednemu wybijam oko, innemu łamię rękę, przychodzi policja, pyta co sie stało, zbiera śmieci z chodnika na dołek i mówi "Przepraszamy pana za kłopot, w czymś możemy pomóc?". Tak powinno to działać, bo to napadajacy są odpowiedzialni za napad i konsekwencje tegoż.
A że tak nie jest, cóż, jest źle. Nihil novum.
  • 0

budo_irimi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 931 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin dzieci we Wrocławiu
Z całej powyższej dyskusji wnioskuję, że... te egzaminy dziecięce we Wrocku były naprawdę ciekawe. :)
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin dzieci we Wrocławiu
A najbardziej zainteresowani (czytaj: dzieciaki) mają wszelkie powyższe uwagi głęboko w poważaniu :P
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Egzamin dzieci we Wrocławiu
u mnie niedawno tez odbyly sie egzaminy dla dzieci
tez we wroclawiu:)
moze bez takiego echa jak te pmasza ale bylo super
dzieci szczesliwe
to sie liczy
siemka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024