Skocz do zawartości


Zdjęcie

CHOKE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

CHOKE
Witam.
Czy ma ktos napisy polskie do filmu CHOKE (jeśli takowe woogóle istnieją)?
Pozdro
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
najprawdopodobniej nie istnieją

skrót wszystkich wypowiedzi Helio: "wymyśliłem jujitsu, a moi synowie są niepokonani"
skrot wszystkich wypowiedzi Ricksona " jestem najlepszy, nikt mi nie podskoczy"
:) :) :)
  • 0

budo_da3
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko/Krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
macie jakiegos torrenta do tego filmu byłbym wdzieczny :roll:
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
na DC masz Choke
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE

najprawdopodobniej nie istnieją

skrót wszystkich wypowiedzi Helio: "wymyśliłem jujitsu, a moi synowie są niepokonani"
skrot wszystkich wypowiedzi Ricksona " jestem najlepszy, nikt mi nie podskoczy"
:) :) :)

helio wcale sie tak niewymadrzal a o ile mi widomo to helio nie wymyslil jiu jitsu tylko odlam tej sztuki ale to inna sprawa, a co do osoby ricksona to moze zainteresuj sie bardziej jego osoba a potem mow jaki on to jest nie pokonany i niczego sie nie boi...
PS: Wlasnie w tym filmie Rickson powiedzial slowa ktore sa odp na twoje komentarze... ale umiejetnosc Agielskiego to inna sprawa... :twisted: :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE

PS: Wlasnie w tym filmie Rickson powiedzial slowa ktore sa odp na twoje komentarze... ale umiejetnosc Agielskiego to inna sprawa

nic dodać nic ująć, ale może dar75 nawet nie widział tego filmu tylko powtarza czyjeś opinie z innego "pseudoforum". :evil:
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
Juz obejrzałem - film jest naprawde warty poświęcenia mu kilku chwil. Znajomosc angielskiego na poziome podstawowym wystarczy aby pokumac oco chodzi. Polecam wszystkim....
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
biedny ten dar75 po angielsku ani słowa-biedaczek

mam wrażenie, ze w mojej wypowiedzi było taki znaczek oznaczający żart

co nie zmienia faktu, że Helio i Rickson to zadufane w sobie dupki
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE

co nie zmienia faktu, że Helio i Rickson to zadufane w sobie dupki

tu sie zgodze z tobą.Ogólnie nie podoba mi sie jak traktują swoich przeciwników (rickson wyrzucił przeciwnika z ringu,royce nie przestaje dusic jak przeciwnik już klepie) rozumiem że chcą udowodnic wyższośc swego stylu ale...
  • 0

budo_maggik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
Co do Royce'a to w "Legends of the octagon" mowil dlaczego nie przestawal dusic, gdy przeciwnik klepal (w walce z Gerardem Gordeau). Nie chce osadzac czy to bylo "ladne i sportowe", czy nie, ale nie chodzilo tu bynajmniej o wyzszosc stylu :)
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE

Co do Royce'a to w "Legends of the octagon" mowil dlaczego nie przestawal dusic, gdy przeciwnik klepal (w walce z Gerardem Gordeau). Nie chce osadzac czy to bylo "ladne i sportowe", czy nie, ale nie chodzilo tu bynajmniej o wyzszosc stylu :)

Możesz mi przyblizyc jego wypowiedz.
  • 0

budo_maggik
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
O ile dobrze pamiętam, to mowił, że Gordeau ugryzł go w ucho :] gdy zeszli do parteru. Po zapięciu duszenia Royce przypomniał sobie o tym i postanowił dać mu nauczkę... to tak w skrócie :) Poszukaj gdzieś tytułu "Legends of the octagon: the ultimate Royce Gracie" czy jakoś tak - wszystkie (o ile mi wiadomo) walki Royce'a w UFC z jego komentarzem.
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
Nie zgodze sie ze rickson i helio to dupki... nie powiem tez sa nie pokonani ale nie cenie ricksona za to ze wypisuja jak to on sie nie boi nikogo i nikt go nie pokona... Ale za to ze rickson poswiecil swoje zycie "sztuce" jak powiedzial helio... nie skokswoal sie jak inni zawodnicy ani tez nie wypowiada sie o sobie jako o najlepszym z najlepszych mimo tego ze opanowal to "sztuke" bardzo dobrze...!!! :twisted:
  • 0

budo_pino
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CHOKE
MAggIK dobrze pamieta, tak wlasnie Royce wyjasnil "przetrzymanie" duszenia na Gordeau... Zwroccie jednak uwage, ze sam nie komentuje swego jakze "sportowego" zachowania w walce z Kimo - przytrzymuje za wlosy, wyrywajac ich przy tym "troche". Ktos powie ze to wina Kimo, ze z takimi wlosami do walki wychodzi, a poza tym wygrywajacych sie nie krytykuje (czy jakos tak) ale imo niesmak pozostaje. Poza tym w niektorych wypowiedziach Gracie rzeczywiscie wydaja sie zbyt pewni siebie (czy tez swojego stylu jak kto woli) czy nawet aroganccy, ale coz moim zdaniem za umiejetnosci i za to co zrobili dla rozwoju MMA szacunek im sie nalezy i dopoki w swoich wypowiedziach nie obrazaja innych, niech mowia co chca. Osobiscie zgadzam sie z Minotoro, ktory w jednym z wywiadow mowi: "w swoim czasie Rickson był jednym z najlepszych, ale bardziej podziwiałem Royce’a, ponieważ walczył w najtrudniejszych zawodach tamtego czasu". eot
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024