Skocz do zawartości


Zdjęcie

kursy wing tsung


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung

wy combatowcy jesteście zdrowo pojebani

dziewczyna zapytała o WT, przeprosiła i się zmyła.
Tu powinien się zakończyć temat.

Powiem mniej delikatnie w... z Krav Maga z tego tematu :evil:


1. To forum to jest Combat.
2. Tak mowic to mozesz do swoich kolezkow i kolezanek pajacu.
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung

no masz racje ci kolesie z kravki to jakies lomy


Ty za to czytac nie umiesz ciemniaku. Cwicze BJJ tzn , że kolesie z BJJ to łomy. Brawo kretynie.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Cypis ,napiszę delikatnie: w..... z tego forum! :evil: ....do twojego działu - kb/mt nikt się z stąd nie pcha nieproszony.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Sorge, czepiam sie kazdego kto działa w chamski sposób.Pan T. Adamczyk juz od jakiegos czasu- o ile wiem nie atakuje swojej konkurencji (SKMP) i pogodził sie z istniejacym stanem rzeczy.Pan Grzegorz Adamczyk - o ile wiem nigdy nie atakował konkurencyjnych organizacji i wiem od wielu osób osób ,że jest gościem z klasą który nigdy nie wypowiedział sie żle o kimkolwiek z konkurencyjnycj org.krav maga.Natomiat pan Sawicki jest małym,zarozumiałym i zawistnym facecikiem opluwającym zjadliwie wszystkich bedących w innych organizacjach. Wiele różnych osób ma bardzo złe zdanie o nim.
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Inna sprawa, że niefortunnie umieszczono tego posta w dziale "combat", więc kravaciarze u siebie są :)
  • 0

budo_m3nn3l
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Panowie ale po co tak ostro? Troche kultury. Cypis, Chrystianek jak się uważacie za lepszych to się nie zniżajcie do poziomu pospolitego kravera :wink: . Rozumiem że to może mierzić ale zignorować chyba można co? A jak nie to napisać modowi żeby zamknął w pizdu i po problemie. Ale nie ma się co obrzucać mięsem. Peace.

P.S. Tak na marginesie, to mi się zdaje że ani Zwierzu ani Sorge KM nie ćwiczą :wink: .
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung

Cypis ,napiszę delikatnie: w..... z tego forum! :evil: ....do twojego działu - kb/mt nikt się z stąd nie pcha nieproszony.


niby dlaczego?
byłem na 3 ( trzech ) treninagach KM więc mam prawo uważać się za poczatkującego kravera :D

ale juz się zmywam
papa
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Mannel, ja ćwiczylem :P

Zwierzu, z mojej strony moge powiedzieć, że przy mnie Sawicki zachowywał się ok i chamsko nie atakował Adamczyka.To, że się chwali tym czarnym pasem IKMA... no cóż.. chwyt marketingowy, ale tak samo jak Adamczyk chwalił swoimi szkoleniami jednostek AT i specjalnych. Kiedys w jakims wywiadzie z Adamczykiem, on sam skrytykował Sawickiego i kogoś tam jeszcze. Właściwie to nie wiem jak jest teraz, ja tylko pisałem, że Sawicki żadnej nowej KM nie wymyślił. Przeniósł się do innej organizacji, nie tak popularnej w Europie jak ta Yanilova. I nie możesz zaprzeczać , że to ta pierwsza organizacja, więc żadna wymyślana kravka to nie jest. Kłótnie są dlatego, bo Sawicki jeździ po Polsce do sekcji Adamczyka i podkrada mu klientów. Robi to skutecznie. Jak? Sparuje z instruktorami, żeby pokazać , że Israeli KM jest lepsza [ choc marny to dla mnie wyznacznik ]. I wlasnie moze tutaj są pretensje o to , że to prostak itd, bo bije ludzi zamiast uczyc. Ale na pewno nie można mówić, że on sobie dodał jakąś technike i zmienił literke i już ma lepszy system , bo on tego nie wymyślił.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
tak ci z bjj najwidoczniej tez pajacu
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung

... 2. Tak mowic to mozesz do swoich kolezkow i kolezanek pajacu [do mnie].

:lol: :lol: :lol:

Cypis ,napiszę delikatnie: w..... z tego forum! :evil: ....do twojego działu - kb/mt nikt się z stąd nie pcha nieproszony.

niby dlaczego?
byłem na 3 ( trzech ) treninagach KM...

Ja trenowałem KM pół roku :wink:
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
A ja nie trenowałem ani minutki, ale też się pośmieję :)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
ja nie cwiczyłem i nie zamierzam ale mam sporo koleżków- kravmagerów którzy mają swoich koleżków kravmagerów :wink: i wiem co nie co o tym co dzieje się w tym środowisku i Sorge nie rozsmieszaj mnie z tym marketingiem Sawickiego :lol: .Paru instruktorów przeszło do Sawickiego bo byli wkurzeni ,że T.Adamczyk robił ich na kasę i Sawicki zrobił od razu tanią reklamę dla naiwnych ,że niby Israeli KM jest taka skuteczna ,że instruktorzy km i klienci lecą na łeb - na szyję do sekcji israeli km :) ....tak naprawdę WSZYSTKIE działania i rotacje w środowisku km biorą się PRZEDE WSZYSTKIM z zawironiań na tle rozliczeń finansowych z zaborczym pod tym wzgledem T.Adamczykiem
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Przeciez ja nic nie reklamuje, bo nie mam po co. Mialem racje z tworzeniem nowych organizacji wymieniając Douieba , bo nie zaprzeczyles i nie zaprzeczysz. Zmienili literke i juz maja KM. Dokładnie to co napisales. Wiec 1-0 dla mnie. I o to mi chodzilo w tamtym poscie, a ty rzucajac do mnie udowodniles, ze nie zrozumiales mojej wypowiedzi, ktora byla w 100% prawdą.Jesli nie , to zaprzecz!

Nie chce kontynuować dalszej polemiki, bo sam udowodniłeś , że ja miałem rację a Ty niesłusznie się na mnie rzuciles.

Pytanie: Czy Yanilov odłączył się od IKMA i założył nową federację zmieniając literkę A na F ?

Odpowiedz : TAK

komentarz: KONIEC TEMATU
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Sorge,twoje posty wyraźnie wskazują ,że uprawiasz taki sam marketing jak Sawicki i jego biznesowi kompani i tylko ciekawe jest po co to robisz...Nowe organizacje km powstały za pisemną zgodą Lichtenfelda(co wszyscy liderzy tychże organizacji prezentują na swoich stronach) więc nie rozumiem czemu powielasz kłamliwe pomówienia , sugerując że ktoś się odłączył jakoby samoistnie. Nie rozumiem co próbujesz udowodnić skoro wszystko jest przedstawione na stronach różnych organizacji km na świecie.Organizacja którą reprezentuje Sawicki była powołana jedynie aby skupiać przedstawicieli km w Izraelu - i tylko w Izraelu.Tak przedstawiał to sam Lichtenfeld.Za zgodą Lichtenfelda - Levine zaczął propagować km w USA,Douieb w Europie, a organizacja Yanilova objąła największy zasięgiem -cały świat.IKMA miała działać tylko i wyłącznie w Izraelu.Ale po śmierci Lichtenfelda- liderzy km poróżnili się( jak to bywa w takich sytuacjach).IKMA była i jest marginalną izraelską organizacją której przedstawiciele nie myśleli o większej ekspansji na świecie.Ale komercjalizacja krav magi sprawiła,że wyszli ze swej norki powodowani chęcią zysku i próbują zaistnieć dalej niż sięgają granice Izraela.Dorobiono odpowiednią ideologię o legendarności i innych ściemach ,które powiela w Polsce K.Sawicki aby czymś się wybić i zwrócić uwagę klientów.
Sprawiasz wrażenie Sorge ,że nie wiesz o czym w ogóle piszesz lub.....bardzo dobrze wiesz - i powielasz nieprawdę.
Ja nie mam interesu w tym co piszę tylko wkurza mnie to jak łatwo kłamliwym marketingiem urabia się niezorientowane osoby.
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Żal... koniec tematu, bo dyskusja jest bezsensowna. Ja odpadam i mam to w dupie. Najeżdzaj tylko na Sawickiego, jak chcesz.Dla mnie to brak obiektywyzmu. A jak mi zarzucasz , że ja kłamię to przykro mi LOL.

PS Byłbym wdzieczny za rozjaśnienie mojej niewiedzy i podanie linka do stron, na których mogę przejrzeć pisemną zgodę Lichtenfelda ,na utworzenie organizacji propagujących KM.

Dzieki i pozdrawiam
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Żaden żal tylko obiektywizm.O ile wiem z różnych źródeł to tylko "marketing promocyjny" p.Sawickiego jest na tak żenujaco prymitywnym poziomie ....O ile mi wiadomo - od jakiegoś p.T.Adamczyk uspokoił się i zachowuje kulturalnie w promowanie swojej organizacji(fakt: wcześniej było to zupełnie inne).Inni przedstawiciele km robia po prostu swoje i rozwijają nie krzycząc jakie to ich organizacje są wspaniałe i "legendarne" :lol:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
...odnośnie tych przedstawicieli to po prostu wpisz w google i poszukaj bo nie pamiętam adresów
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
No do tej pory nie wpadłem na to , żeby wpisać w google IKMF i yanilova:) Przegladalem ich strone i nie mogę znaleźć żadnych odnośników do certyfikatów. Może mój angielski jest za słaby, dlatego przydałby mi się bezpośredni odnośnik.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
nie przejmuj sie swoim słabym angielskim- wszystko przed tobą!Zapisz się na jakiś kurs,poducz się ...ale rzetelnie! a potem znajdź namiary na liderów i zadzwoń do każdego,wyłuszcz swój problem i pewnie ci wszystko opowiedzą :D
  • 0

budo_sorge
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kursy wing tsung
Hehe spoko , bo na sronie Haim Gidona, udało mi się znaleźć te certyfikaty. No na wakacjach zamierzam robić CAE. To moze w koncu osiagne poziom umożliwiający mi odnalezienie certyfikatów Yanilova i Douieba :) Trzeba sie uczyc przez całe życie!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024