Skocz do zawartości


Zdjęcie

"URODZENI MORDERCY"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
pierdolicie. artykul wcale nie jest taki zly.
miejscami przyglupawy, owszem. pewnie wynikajacy z niewiedzy autora. ale bylo tez kilka ciekawych spostrzezen, a sam artykul nie ma jakiegos specjalnie negatywnego wydzwieku.
robicie, wg mnie, z igly widly.

a komentarze nie odbiegaja szczegolnie od poziomu umyslowego prezentowanego przez znaczna wiekszosc naszych rodakow.

pzdr
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
ziarno zostalo juz zasadzone. ludzi poznali i polubili ten sport. powoli toruje on sobie droge do szerszej popularnosci i nikt go nie zdelegalizuje. w miare rozwoju beda sie bardziej precyzowac zasady a bezpieczenstwo bedzie coraz wieksze. statystyka tez zrobi swoje;
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
a jesli chodzi o naszych (i nie tylko) dziennikarzy to przypominaja mi sie artykuly o hakerach ktorzy przez internet zmieniaja sobie stopnie w szkole (ktos chyba nieodpowiedzialnie podlaczyl dziennik do netu) i program o "walkach w szkole". ktos nakrecil jak dzieciaki przyniosly rekawice do szkoly i sie na przerwie "punktowaly" (doslownie - kilka uderzen przerwa i usmiech). potem gosc stwierdzil ze sie wzorowaly na filmie "fight club" i ze to wynika z ich agresywnosci ktora rozwinely w sobie ogladajac takie filmy.
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
Zgadzam się z przedmówcą w 100% ;)
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
A ja sie zgadzam z nechristem. Robicie z igly widly. Jedyne co mnie razi w tym artykule to jego nazwa, ale wiadomo jakos trzeba zmusic ludzi do czytania wiec to przejdzie. Nie wiem skad to cale zbulwersowanie. Zachowujecie sie jak jakas bojowka mlodziezy wszechpolskiej albo jakies inne wszech......
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
Masz problem z rozumieniem słowa czytanego?!

Szybko jednak ultimate fighting stał się czymś w rodzaju cyrku. Wrzeszcząca publiczność domagała się krwi od dziwacznie poprzebieranych zawodników.Klatkę ustawiono po to, aby widzowie nie dołączyli do walki.


Jednym z największych przeciwników krwawego sportu był senator John McCain. To dzięki niemu ultimate fighting wyrzucono z ramówek telewizyjnych i zepchnięto do podziemia. Jednak w 2001 roku Frank Fertitta i jego brat Lorenzo, przedsiębiorcy z Vegas, postawili sobie za cel rehabilitowanie tego sportu.

Od tej pory był on nazywany mieszanym stylem walki. Otrzymał zestaw prostych reguł (jak zakaz wkładania palców w otwarte rany przeciwnika). Przy zawodnikach pojawił się lekarz, na ringu zaś sędzia.


  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
Raczej problem ze zrozumieniem waszej zwichrowanej mentalnosci. Na mnie podkreslone fragmenty nie robia zadnego wrazenia i traktuje je bardziej jako ciekawostke niz prawde objawiona. A wszelkie objawy zdenerwowania wywolane tego typu tekstami sa smieszne.
  • 0

budo_dam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Niedaleka

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"

A wszelkie objawy zdenerwowania wywolane tego typu tekstami sa smieszne.


Moim zdaniem słusznym jest się denerwować, gdy ktoś fałszuję rzeczywistość i jeszcze bierze za to wynagrodzenie.
  • 0

budo_.:pitman:.
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 984 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"

Raczej problem ze zrozumieniem waszej zwichrowanej mentalnosci. Na mnie podkreslone fragmenty nie robia zadnego wrazenia i traktuje je bardziej jako ciekawostke niz prawde objawiona. A wszelkie objawy zdenerwowania wywolane tego typu tekstami sa smieszne.

wiesz co różnica jest taka jakby ktoś napisał artukuł:Brisban ukradł z banku 2 miliony złotychpodczas gdy prawda byłaby taka że wziąłeś 100 złotych z bankomatu...rozumiesz o co chodzi?
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
No dobra powiedzmy, ze rozumiem, ale i tak wasza reakcje uwazam za przesadzona.
  • 0

budo_korba87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
8O ale bzdurny artykół 8O
tak mowia ci ktozy wiedza ze sa slabi a w glebi duszy pewnie wszyscy kolesie chcielibysie tak naparzac jak zawodnicy mma :twisted:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "URODZENI MORDERCY"
ja chciał bym sie parzyć jak królik :twisted: , a co do artykułu to jest w nim troche racji ale to już zostało przedyskutowane
pzdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024