Skocz do zawartości


Zdjęcie

COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
401 odpowiedzi w tym temacie

budo_adun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
to juz wolna mata jest czy nie?? :P
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
no ja juz 2 razy bylem razem z michalem m, mi tylko ten slup przeszkadzal na srodku ale ogolnie spox

p.s no laski wypasione niezle
  • 0

budo_rhaven
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warsaw

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
No tak... ja byłem dzisiaj i jedyna laska jaką widziałem to laska tytoniowa w ustach sympatycznego pana Ciecia :)
To dlatego, ze dzisiaj mecz (ale chyba o 20.00 tak ?), czy jestem glupi i nie przeczytalem gdzies, ze dzisiaj lipa ?? What da...?
Na szczescie nie bylem jedynym frajerem dzisiaj :)
Ok...a jutro cos sie dzieje czy nie ?
Dobrej nocki...
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Witam,
NIestety kolejnym łosiem byłem ja...czyzbysmy sie spotkali? ;]. 2 rzecz z bardzo dobrego zrodla ;];];] sie dowiedzialem ze tych łosi to paru dziennie jest ...i jeszcze jakos nikt nie widzial "scian" ani "lasek".
Pozdrawiam
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
ludzie czy wy zyjecie na tym swiecie?
przeciez jest info ze wolna mata ze wzgledow formalnych sie nie odbywa jeszcze.
czemu tam chodzicie skoro ta informacja wyraznie widnieje na stronie www?naprawde, czytajcie dokladniej posty.
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
jak juz wspomniane bylo wczesniej pewne wzgledy formalne opoznia otwarcie klubu.
opoznienie ze wzgledow formalnych pociagnelo za soba opoznienia techniczne.
jutro pare osob bedzie testowac mate... jezeli ktos jest chetny to prosze mi napisac
prywatna wiadomosc do JUTRA (czwartku) do 16.00 z telefonem do siebie.
ja odesle stosowne info lub oddzwonie.

uprzedzam. prysznice jeszcze nie dzialaja !
  • 0

budo_malta1982
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prosto z nieba ;D

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
a coś wiadomo odnośnie cen?
bedziecie konkurencyjni dla okińskiego?
Nie traktuj tego proszę jako atak ...
To jedynie moja kobieca ciekoawość :)
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
jak sie okazalo zablokowano nam skrzynke prywatnych wiadomosci.
takie wykorzystywanie skrzynki jest niezgodne z regulaminem...
wszytkich chetnych oraz tych ktorzy juz napisali prosze o kontakt na meil:

goracykubek[malpa]o2.pl
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
malta, jezeli chodzi o cene nie bedziemy konkurencyjni dla M.O
jezeli chodzi o mozliwosci nauczania, bedziemy bezkonkurencyjni w szeroko pojetej okolicy.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

malta, jezeli chodzi o cene nie bedziemy konkurencyjni dla M.O
jezeli chodzi o mozliwosci nauczania, bedziemy bezkonkurencyjni w szeroko pojetej okolicy.

:rofl: :nie: :splat: :roll: przestraszony :lol:
A może przemyślcie jeszcze to, z tą ceną...

Bo jeśli chodzi o 'mozliwości nauczania' klubu, to wystarczy:
mata, sparingpartnerzy, dobry trener, częste i regularne treningi,
żeby być 'bezkonkurencyjnym' :)
- czyli żeby zapewnić trenującym maksimum efektów, proporcjonalnych do ich motywacji, zdolności, mozliwości czasowych i finansowych.

A takie warunki zapewnia na szczęście przynajmniej kilka klubów grapplerskich w Warszawie.
(I narodowość trenera nie ma tu raczej znaczenia. Liczą się inne jego cechy.)
Jeśli zbytnio wywindujecie cenę, to nie wróżę niestety sukcesu...


Bo nawet jeśli brazylijski trener ma umiejętności techniczne większe niż polscy (a pewnie ma, bo czemu nie), to jest jeszcze kwestia umiejętności ich przekazywania - istotniejsza dla trenujących.
Ponadto gro trenujących naprawdę wiele jeszcze może się nauczyć od swoich aktualnych trenerów. Ze swoimi potencjalnymi superumiejętnościami technicznymi Brazylijczyk byłby jako trener zdecydowanie najatrakcyjniejszy dla osób, które w polsce nauczyły się już niemal wszystkiego co było do nauczenia. A takich miszczów jest na razie niewielu.

Zwykły, trzeźwo myślący trenujący wybierze klub, w którym może się czegoś fajnego nauczyć i który jest tańszy. (A nie klub, gdzie treningi prowadzi Brazylijczyk, czy Chińczyk, za kupę kasy... No chyba, że jest po prostu snobem.)

Zatem nie szalejcie z ceną. (Mało kogo stać na płacenie więcej niż 100,- co miesiąc, za uprawiane hobby. Żyjemy wszak w Polsce.) To tylko taka moja mała rada. :D
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Sanjuro jak komus na czyms zależy to zapłaci nawet 200.
Proste.

Malta nazwisko piszemy ZAWSZE z wielkiej litery :roll:
pzdr gnz
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Frazesy i komunały.
Żeby zapłacić kasę trzeba ją mieć.
Chyba, że klub stawia na tych co to odziedziczyli rodzinne fortuny.
Bo jak ktoś fortunę sam zarabia, to najczęściej nie ma czasu na bjj.
Albo może stawia na takich co żyją suchym chlebem, piją tylko wodę, a wszystko będą wydawać na treningi.
Ilu takich się znajdzie wśród uprawijących bjj, jak myślisz?

Wystarczy, że powstanie gdzieś obok konkurencyjny klub luta livre (wiadomo - w Barzylii to styl dla tych biedniejszych :) ), gdzie nie trzeba wydawać kasy na gi, a i składki będą odpowiednio niższe i Copacabanie nie wróżę długiego życia. Polacy nie są zbyt bogaci, nie wiem czy wiesz. :) U nas to raczej właśnie trochę tak, jak w tych ubogich dzielnicach w Rio, gdzie powstało ll... :) :) :)
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Sanjuro,
chcialbym aby wszystko bylo takie proste jak w Twoim poscie,proponuje jednak abys zrobil prosta kalkulacje biorac pod uwage ceny wynajmu w Warszawie, wynagrodzenie dla trenera, ekip remontowych do przygotowania sali itd , tych czynnikow skladajacych sie na cene jest naprawde sporo.Jesli wszystko to wezmiesz po uwage to zrozumiesz, ze bardzo sie mylisz.
cena musi byc taka aby zapewnic ciaglosc finansowa klubu, nie chcemy nikomu byc winni ,pieniedzy jak to sie czesto zdarza, nie mamy zamiaru na tym zarabiac bo inicjatywa ta ma z zalozenia charakter hobbystyczny.
Pozatym, zapraszamy wszystkich ale nikt nikogo nie zmusza.

P.S
na koniec spojrz na cennik Strefy Walki z Poznania, sa wyzsze niz 100 zl a maja mase ludzi.
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Moim zdaniem cena nie powinna być wyższa niż 150 zł. bo rzeczywiście nie wszystkich stać, oczywiście zależy to od liczby ćwiczących.
Mam też pytania:
1. Czy bedzie jakieś wpisowe?
2. Czy trzeba mieć jakieś papierki od lekarza sportowego zezwalające na trenowanie?
3. Czy będą treningi przedpołudniowe?
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
Sanjuro bredzisz.
gadasz jak ci goście co mówia że nie maja na treningi ale zawsze maja na piwko z kolegami
i sztuke jarania.
W samym rio jest wiecej ćwiczacych Bjj niz w całej brazylii LL... czyzby kraj bogaczy??
Co do sekcji LL to przeciez juz jest w Warszawie dobrze znana sekcja i komu bedzie bardziej odpowiadało pójdzie tam i cena nic nie zmieni... proste.

Wątpie szczerze czy masz pojecie o biedzie w brazylii stary i tym co sie tam dzieje więc daruj sobie porównania...
teraz młodzierz lubi se pogadac że jest bieda i ciężko i dlatego z tej biedy melanżuja i jarają... a sos na to biora od rodziców...

w zeszłym miesiacu Mirek zaproponował treningi z czarnym pasem, 1 miesiac, za 300 pln.
cena śmieszna...a gościu jakis pisze że drogo bo go nie stac...

sory za off top ale sie uniosłem...
pzdr gnz
ps.teraz dopiero były "frazesy i komunały"
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

Sanjuro,
chcialbym aby wszystko bylo takie proste jak w Twoim poscie,proponuje jednak abys zrobil prosta kalkulacje biorac pod uwage ceny wynajmu w Warszawie, wynagrodzenie dla trenera, ekip remontowych do przygotowania sali itd , tych czynnikow skladajacych sie na cene jest naprawde sporo.Jesli wszystko to wezmiesz po uwage to zrozumiesz, ze bardzo sie mylisz.
cena musi byc taka aby zapewnic ciaglosc finansowa klubu, nie chcemy nikomu byc winni ,pieniedzy jak to sie czesto zdarza, nie mamy zamiaru na tym zarabiac bo inicjatywa ta ma z zalozenia charakter hobbystyczny.
Pozatym, zapraszamy wszystkich ale nikt nikogo nie zmusza.

Ja sobie z tego wszystkiego zdaję sprawę.
Chodzi tylko o to, żeby wypośrodkować między jakością a ceną, bo za wysoka cena sprawi, że chętnych wielu nie będzie...
Albo powstanie klubik tylko dla bogatych snobów. Czy jako taki się utrzyma - czas pokarze.
(I niezależnie od tego czy będzie mnie stać na trenowanie u Was, czy też zrobicie 200-złotowe składki i będę musiał wybrać tańsze kluby - życzę Wam powodzenia.)

A co do czego się 'bardzo mylę'?
Nie wydaje mi się, żebym się w jakimś punkcie pomylił...
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

Sanjuro bredzisz.
gadasz jak ci goście co mówia że nie maja na treningi ale zawsze maja na piwko z kolegami
i sztuke jarania.

Na takim poziomie, to możesz sobie urządzać pyskówki z rodzicami...


W samym rio jest wiecej ćwiczacych Bjj niz w całej brazylii LL... czyzby kraj bogaczy??
Co do sekcji LL to przeciez juz jest w Warszawie dobrze znana sekcja i komu bedzie bardziej odpowiadało pójdzie tam i cena nic nie zmieni... proste.
Wątpie szczerze czy masz pojecie o biedzie w brazylii stary i tym co sie tam dzieje więc daruj sobie porównania...

A ile Tobie trzeba wstawić emotików, żebyś załapał, że coś jest żartem? Trzy to za mało? Bo było pięć...


teraz młodzierz lubi se pogadac że jest bieda i ciężko i dlatego z tej biedy melanżuja i jarają... a sos na to biora od rodziców...

A ja - wyobraź sobie, na kasę sam pracuję jakoś od lat siedmiu. Sam się utrzymuję. I już dawno nie należę do grupy określanej przez Ciebie jako młodzież... :)
Acha - i jakoś nogdy nie 'jarałem' ani inne takie...
Co Ty w ogóle z tym jaraniem? Co to ma do mojej wypowiedzi o cenach? Może ochłoń...

w zeszłym miesiacu Mirek zaproponował treningi z czarnym pasem, 1 miesiac, za 300 pln. cena śmieszna...a gościu jakis pisze że drogo bo go nie stac...

co innego jednorazowy wydatek, a co innego comiesięczny. Co to za argument w ogóle?

Chcesz bulić 200/miesiąc, to bul. Będziesz mógł się pochwalić, że Cię B r a z y l i j c z y k trenował...
:)
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
to dziala w obie strony.

co innego jednorazowo dobry trening, a co innego dobry trening na stale...

Sanjuro ... z calym szacunkiem, zastanawiam sie co Cie tak boli... z tego co sie oreintuje
to ceny jeszcze nie zostaly podane do wiadomosci, a Ty juz wznosisz postulaty o ich obnizenie
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY

to dziala w obie strony.

co innego jednorazowo dobry trening, a co innego dobry trening na stale...

Sanjuro ... z calym szacunkiem, zastanawiam sie co Cie tak boli... z tego co sie oreintuje
to ceny jeszcze nie zostaly podane do wiadomosci, a Ty juz wznosisz postulaty o ich obnizenie

:)
No racja.
Ja tak trochę... na wszelki wypadek. :D
Tak chciałem nieśmiało zasugerować, żeby tych cen nie wywindować zbytnio...

Bo mnie 'tak boli' jak kurcze pomyślę, że mnie nie będzie stać. A mam w sumie dość blisko. :?

A jak już muszą być wysokie ceny, to chociaż jakieś takie dodatkowe karnety byście zrobili, żeby można było np. kilka (np. cztery) treningów w miesiącu sobie wykupić i chociaż na nie przyjść. Co? :D
  • 0

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: COPACABANA FIGHTCLUB WARSZAWA - BJJ, MMA, MUAY THAI, ZAPASY
chcesz placic malo- idz do Mirka i przestan tu pisac po co kolejny zwyczajny klub bjj w Warszawie juz ich duzo jest

chcesz trenowac z mistrzem swiata, idz do copacabana i plac odpowiednio duzo

nie stac Cie to idz gdzie indziej w Wawie jest duzo klubow bjj/ LL nastepny nie jest potrzebny


a to bedzie miejsce gdzie bedzie mozna potrenowac na wyzszym poziomie i ceny tez beda wyzsze proste
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024