Skocz do zawartości


Zdjęcie

SZCZECINSKIE BJJ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_shumkesss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
Nie widzialem tam trenera a balem sie ich spytac :( !
  • 0

budo_sebanek999
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin BJJ
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
W Szczecini polecam klub LINKE GOLD TEAM jest on w pełni profesjonalnym klubem do ktorego sam uczeszczallll goraco polecam =)) Trenerzy pierwsza klasa a i atmosfera dobra =) pozdrawiam i zycze powdzenia w treningach =) :-)
  • 0

budo_krde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ

Nie widzialem tam trenera a balem sie ich spytac :( !


to jak bales sie ich spytac ? to jak bedziesz cwiczyc.. ?? zebys nie uciekal z sali.. wez sie wgarsc.. wiekszosc osob trenujacych cos to naprawde spoko ludzie.. tylko moze troche strasza wygladem.. a ze poszedles na trening i zobaczyles jak trenuja i sie przestraszyles technik.. ale nikt cie nie bedzie tak mocno bil.. no chyba ze pojdziesz do spartakusa na taja.. ja polecam Berserkerow i Linke Gold Team.. i nie masz sie czego bac ;] nowe otoczenie nowi ludzie.. mozna zrozumiec.. ale kurde naprawde sa spoko, zwlaszcza na treningach.. i dobry trener nie da ci zrobic krzywdy.. niedosc ze placisz to sie boisz.. to tesh kwestia ich zarobku..
  • 0

budo_shumkesss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
Nie przestraszylem sie tak doslownie :) tylko BAAAAAARDZO duze wrazenie na mnie na cala atmosfera zrobila. Wiem, ze trzeba sie wziac w garsc :-) thx krde
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ

Nie widzialem tam trenera a balem sie ich spytac :( !

i bardzo słusznie bo lepiej nie rozpraszac wojownika gdy wpadnie w szał bitewny :twisted:



:wink:
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ

Bullshit. Od 9 lat ćwiczę sztuki walki w soczewkach, w tym od 4 lat BJJ. Przy rzutach nie ma najmniejszego problemu. Przy sparingach czasami się zdarzy że soczewka się przesunie, ale bardzo rzadko - na palcach jednej ręki mógłbym policzyć, ile razy mi się coś takiego przytrafiło (a jak się przytrafi, to się poprawia i walczy dalej). Przy miękkich soczewkach nie ma żadnego dodatkowego zagrożenia dla oka.


Nie mowilem o zadnym zagrozeniu - mialem na mysli wlasnie to, ze soczewki moga sie przesunac/wypasc. Zdarzylo mi sie to 2 razy w ciagu miesiaca i dalem sobie spokoj. No, ale fakt faktem ze ja jakos nigdy sie do soczewek do konca nie przyzwyczailem - zawsze mi przeszkadzaly i mialem problem z ich zakladaniem.
  • 0

budo_bijacz
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin - Linke Gold Team

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
żal. szybko reasumując: możesz cwiczyć w soczewkach, nic twoim oczą nie grozi. sam cwicze w soczewkach, no i nic mi sie nie dzieje.

klub - linke gold team na ku słońcu, sam do niego uczęszczam.
  • 0

budo_thiankian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
na chyba nie otrzymasz bezstronnej odpowiedzi , wiadomo że każdy zachwala swój klupytanie b, musisz sam zobaczyć który ci bardziej lezy i jakie wyniki osiągają klubowicze , zreszta jak zaczynasz to i tak nie ma chyba wiekszego znaczenia . Ja ćwicze w BT i jestem bardzo zadowolony -> profesjonalizm + z****y klimat
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
Ty ale wiesz co? on o to pytał we wrzesniu i mysle ze do tamtej pory juz zdarzyl postanowiac wiec sie troche spoźniles :wink:
  • 0

budo_kpr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:sz-n

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
bez kitu x)

patrz na date chlopie! ^^
  • 0

budo_thiankian
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: SZCZECINSKIE BJJ
:) soras nie spojrzałem ,ale w sumie mogłem sie domyślić
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024