Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
157 odpowiedzi w tym temacie

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Co do Janisza pamietam jak podczas komentowania poprzedniej edycji Konfrontacji pomylil duszenie krzyzowe z dzwignia na stope :lol:

pozdro 8)

(edit)Ale i tak go lubie :wink:
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
nie no jak sie teraz dowiedzialem ze Nastula byl a tutaj cisza na KSw4 o tym to porazka...

Cro Cop byl przez cala gale i nawet po jej skonczeniu jeszcze nie pojechal... stalem caly czas centralnie 3 metry za nim wiec widzialem :F tylko co chhwila do kibelka i na zaplecze latal :D
a duzy to on jest :F:F:F
  • 0

budo_ac19
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

ac19 jest ogolnie przodownikiem glupich pytan


Zato ty jesteś ku... idealnym. Napewno jesteś wielce doświadczony i wszystko wiesz ale wybacz nie kazdy zna kazdego zawodnika MMA ja staram się coś dowiedzieć czy to kurw.... coś złego.
A tak apropo Panowie jestem zielony jeżeli chodzi o turniej mma (trenuje tylko amatorsko boks) ale dziwi mnie to że jak ktoś organizuje gale (moze nie do końca idealną), turniej z waszym ulubionym sportem to wiecej obsmarowywujecie organizatorów błotem niż komentujecie konkretne walki, może wolicie żeby w Polsce olać tą konfrontacje (wątpie).
Także lepsze swoje nawet gdy jest nie do końca doskonałe iż ślinić sie na widok gal na świecie.
Pewnie dopiero tera zostane podsumowany :oops:
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Ej ludzie kurwa! Jacek BUCZKO - Buczko a nie buczek.
A to mnie rozpierdoliło "Buczek - rewelka jesli chodzi o kondycje!, choc nie zauwazylem u niego zbyt wielu prob technik konczacych, za to pare niesamowitych numerow zapasniczych, szczegolnie w pierwszej walce. Poziom uderzania utrzymany - czyli tylko niezle. " Szakalos porównaj sobie warunki zawodników w walce z Guidą było chyba z 15 kg różnicy a i tak moim zdaniem mielił go w stójce (Buczer).Rozumiem że forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię ale ja twierdze że Jacek znacznie poprawił swoją stójke a pozatym jego stylem bazowym są zapasy a i tak nieźle radzi sobie w wymianach....
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Co do Janisza pamietam jak podczas komentowania poprzedniej edycji Konfrontacji pomylil duszenie krzyzowe z dzwignia na stope :lol:

TO NIE JANISZ!
To ten drugi. Chyba Urbańczyk. :lol:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
ac19
tu nie chodzi o to, ze kazdy chce przywalic organizatorom. To jest konstruktywna krytyka, tzw. wk... przychodzi w momencie, kiedy organizator powtarza te same bledy w czwartej edycji, podczas gdy wytkniete mial je po pierwszej.

Nawet ludzie ktorzy sie nie znaja na tym sporcie, czuja ze cos jest nie tak - nie beda wiedzieli o specyfice np rekawic ale juz kiepski ring zauwaza.
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Zato ty jesteś ku... idealnym. Napewno jesteś wielce doświadczony i wszystko wiesz ale wybacz nie kazdy zna kazdego zawodnika MMA ja staram się coś dowiedzieć czy to kurw.... coś złego.
A tak apropo Panowie jestem zielony jeżeli chodzi o turniej mma (trenuje tylko amatorsko boks) ale dziwi mnie to że jak ktoś organizuje gale (moze nie do końca idealną), turniej z waszym ulubionym sportem to wiecej obsmarowywujecie organizatorów błotem niż komentujecie konkretne walki, może wolicie żeby w Polsce olać tą konfrontacje (wątpie).
Także lepsze swoje nawet gdy jest nie do końca doskonałe iż ślinić sie na widok gal na świecie.
Pewnie dopiero tera zostane podsumowany :oops:

no i zostaniesz :D po pierwsze zanim o cos zapytasz to warto sie troche wysilic i przejrzeć te forum (jest taki button na górze strony szukaj), bo nie widze dla jakiego powodu ja miałbym ci pisać że buczko zaczynał od zapasów...

gala dla mnie byla do dupy ... i wole tego wiecej nie ogladac... prawde mowiac nic innego mi jako polakowi nie zostaje. To co mam klaskac bo polak odwala fuszerke... dziwny ten twoj patriotyzm :!:
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Pan Janisz swietnie komentowal, byl pelen emocji.
Ogladalem gale 3 razy i ani razu nie slyszalem zeby pomylil dzwignie na lokiec z dzwignia na noge. Za to mial zabawna pomylke: "Antek Chmielowski" ;)
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
[quote name="budo_Sanjuro Yojimbo"][quote name="budo_Kinkong"]...nie wiem co Wy ćwiczycie,ale dla mnie ważne żeby wygrać a nie siedzieć i liczyć faule..[/quote]
Czyli faule są OK? Byleby wygrać?[/quote]

nio :)
zwycięstwo przede wszystkim - a poza tym przypominał mi mnie, to co miał mi się nie podobać? 8)

[quote]a... i ostatnie - mnie tam walka Jurasa sie średnio podobała.......... w jej trakcie zasnąłem :lol: [/quote]
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O [/quote]

serio - może dlatego że oglądałem transmisję na polsacie : kulanie, ring, na środek, kulanie , ring, na środek.... może potem się rozkręciło, ale już spałem.. :wink:
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Ej ludzie kurwa! Jacek BUCZKO - Buczko a nie buczek.
A to mnie rozpierdoliło "Buczek - rewelka jesli chodzi o kondycje!, choc nie zauwazylem u niego zbyt wielu prob technik konczacych, za to pare niesamowitych numerow zapasniczych, szczegolnie w pierwszej walce. Poziom uderzania utrzymany - czyli tylko niezle. " Szakalos porównaj sobie warunki zawodników w walce z Guidą było chyba z 15 kg różnicy a i tak moim zdaniem mielił go w stójce (Buczer).Rozumiem że forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię ale ja twierdze że Jacek znacznie poprawił swoją stójke a pozatym jego stylem bazowym są zapasy a i tak nieźle radzi sobie w wymianach....


Pewnie że poprawil, miedzy innymi dlatego rozwalil swego czasu Antka. Dla tego nie mam tu uwag. Natomiast w ostatniej walce z Chorwatem prosilo sie az o akcje konczaca w parteze.
Nie mniej po tylu minutach walk w calym turnieju pewnie byl wyjebany na maxa.

Tutaj naprawde wielki respect.

A co do mojej 'zolci' - slodze tylko panienkom.

O organizatorach zle mowic nie mozna, chwala ze organizuja cos takiego.
Podobnie jak organizatorzy MMA SPORT.
.. ale uwagi krytyczne dla uczacych sie to przeciez wielka waga! :wink:
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

nio :)
zwycięstwo przede wszystkim

Mam nadzieję, że jednak jaja sobie robisz...

Jeśli startujesz w jakiejś rywalizacji, to się zobowiązujesz do przestrzegania jej regół.
Łamanie ich żeby wygrać, tak jak robił to ten Amerykanin, jest niehonorowe. To po prostu oszustwo. Takie zwycięstwo nie ma wartości. No, ale na szczęście oszust przegrał. :D
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

A co do mojej 'zolci' - slodze tylko panienkom.

O organizatorach zle mowic nie mozna, chwala ze organizuja cos takiego.
Podobnie jak organizatorzy MMA SPORT.
.. ale uwagi krytyczne dla uczacych sie to przeciez wielka waga! :wink:

Problem w tym, że TY źle (i moim zdaniem niesprawiedliwie i jednostronnie) napisałeś w większości o zawodnikach... :?

I nie zmienia tego fakt, że pochwaliłeś zawodnika "Bułgara". Bo żaden "Bułgar" tam nie startował... :rofl: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

I nie zmienia tego fakt, że pochwaliłeś zawodnika "Bułgara". Bo żaden "Bułgar" tam nie startował... :rofl: :lol: :lol: :lol:


k.. Białorus :twisted: przejezyczylem sie, a czepiasz sie jakbys mial jedyny powod do satysfakcji, jak dziecko...
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
:lol:
Akurat nie podobało mi się to co pisałeś o zawodnikach i to, jak o nich pisałeś...

Nie wiem co trenujesz i jaki prezentujesz poziom, ale szacunek dla tych zawodników i pewna powściągliwość w formułowaniu ocen są bardzo wskazane dla wszystkich. :evil:

Poza tym nie zgadzam się z tym jak podsumowałeś np. Buczko, Antka i paru innych...
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Widzisz, moim zamyslem bylo porownanie ich do nich samych z przed paru m-cy.

Braki kondycyjne u niektorych byly ewidentne i to nie odbiera im miana dobrych wojownikow, czy tez bardzo dobrych. Podobnie jest z innymi elementami skladajacymi sie na calosc.
Tak jak kazdy inny sport, ktos ma lepsza lub gorsza forme, tak i w takich zawodach. Nie uwazam, ze sztuk walk i samych zawodnikow nie mozna komentowac.

Szacunek pozostaje szacunkiem. Mysle, ze nikomu go nie uszcztknalem.

Ps: Wylewanie potu na macie i przy workach znane jest mi po trosze.

Peace! z reszta mialem nadzieje, na mała dyskusje ;) tylko o zawodnikach, a nie o sobie hehehe
  • 0

budo_szakalos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!

Poza tym nie zgadzam się z tym jak podsumowałeś np. Buczko, Antka i paru innych...


Akurat o nim mam jak najlepsze zdanie! To najlepszy zawodnik Turnieju.
  • 0

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
Peace, peace... :D
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
No to udalo mi sie reszte doogladac z POLSATU ...malo pokazywali ale cos juz wiem co tam sie dzialo
Ja tam sie nie znam, ale Juras mnie nie zachwycil. Bardzo fajnie walczyl i GRATULUJE wygranej ... ale myslalem ze jesli to jest walka wieczoru to on przeciwnika zmiecie z ziemi w 1 rundzie ... no ale moze przeciwnik mu sie trafil bardzo wymagajacy. TZn walczyl pieknie ... ale liczylem na cos bardziej widowiskowego .. ja wiem ... cos jak walki CIPAO... (akurat ogladalem dzis jego HL :) i dlatego do niego porownuje ... innych polskich fajterow nie znam)
Buczko - No poprostu mnie powalil ... tyle walk jednego wieczoru i mimo iz glownie sie na glebie kulal ... to BARDZO mi sie podobalo ... zasluzona wygrana.

Lekarz - PORAZKA
Zapowiadacz - ZENADA ....

TAk na marginesie czy sa sluchy aby POLSAT pokazywal inne polskie Gale MMA .. bo bym se polookal Polakow w akcji
P.S.
JURAS - RAz jeszcze GRATZ
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
jasne, najlepiej jak walka skonczy się KO w pierwszej minucie - ile emocji dla widzow...
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki czwartej Konfrontacji Sztuk Walk - TU WRZUCAĆ!!!
zejdzcie z janisza bo jest jak na razie jedynym komentatorem ktory moze cokolwiek o mma mowic w tv. oprocz wiedzy z mma przy profesji dzienikarza trzeba miec tez obycie z kamera i mikrofonem. jak ktos z was kiedys prowdzail cos w radiu to moze wie o czy mowie reszta niebardzo. a i jeszcze, on nie tylko komentuje dla kilku osob ktore sie znaja tylko dla wiekszosci ktora sie nie zna i przy nudnych dla ogolu parterowych walkach potrafi conieco powiedziec o zawodnikach sporcie itd a jego krzyki i emocje maja podkrecac ludzi i robi to niezle.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024