Skocz do zawartości


Zdjęcie

takie tam pytanie..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
ja zapuszczałem 9 lat i w parterze też się trochę kulałem (krócej niż 9 lat) więc mogę co nieco powiedzieć :D
Otóż, długie włosy przeszkadzają bardzo. Jak bardzo? Tym bardziej im są dłuższe. Zwykłe do ramion po prostu wiążesz gumką (bez głupich skojarzeń) tylko że mocną. Natomiast zmorą są włosy do końca pleców (tzw. włosy do dupy)
Prawdziwy zonk jest gdy leżysz na plecach, trzymasz gościa w gardzie, usiłujesz się przemieścić a tutaj się nie da, bo przygniotłeś sobie włosy plecami (całkiem przypadkowo).
Przy dużym zaangażowaniu emocjonalnym zarówno we włosy jak i w parter można przez parę ładnych lat trenować, uczyć się nie ścinając włosów, natomiast jeśli myślisz o zawodach i zdobywaniu miejsca na podium to ścinaj, bo znacznie zmniejszają Twoje szanse.
Jest też niewielki + (który troszkę wyrównuje szanse) a mianowicie taki że włosy często dostają się nie tylko Tobie do buzi ale też oponentowi. Większość ludzi reaguje na to obrzydzeniem co zdecydowanie zmniejsza ich animusz bojowy :lol:
Pozdrawiam
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..

hmm, na Gwardię jest bdb dojazd...

ale ile to zajmie... mi chodzi tez o to zebym mogl wrocic przed 23 i jeszcze odrobic lekcje/pouczyc sie. Niestety wybralem takie LO ze na nauke tez musze miec czas...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
Dzej- niechcialbym sztucznie zwiekszac swoich szans w walce przez niedozwolone techniki, a podejrzewam ze umieszczanie swoich wlosow w otworze gebowym przeciwnika jest troszke niedozwolone ;) . Wychodze z zalozenia ze jezeli nie moge wygrac zgodnie z zasadami, to znaczy ze po prostu jestem gorszy i powinienem przegrac.
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
moim zdaniem jest tam znacznie lepszy dojazd niz na sale zapasów legii (tam tez mielismy kiedys sale) - generalnie metrem do stacji raclawicka a stamtad autobusy 172 i 301 (4 przystanki)
  • 0

budo_oegnus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
W liceum (albo gimnazjum, nie jestem pewny) przy ulicy Zwycięzców na Saskiej Kępie są treningi shootfightingu. Dokładnie to będą od początku roku szkolnego bo teraz jest przerwa. Część treningów to sam parter (czasem z uderzeniami).
Trochę dalej są treningi w Fight Clubie przy ulicy Kondratowicza na Targówku (czarny dom handlowy naprzeciwko szpitala bródnowskiego). W tym miejscu nie ma przerwy wakacyjnej, rozkład zajęć mogę podać jak jesteś zainteresowany.
Treningi prowadzi Krzysztof Węgrowski. Jego telefon: 692605310.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
hmm...w wakacje raczej nie, ale dzieki za propozycje.
Chyba jednak wybiore sie na to luta livre....albo i tu i tu i tu...i zobacze gdzie mi bardziej pasuje ;)
ale to dopiero we wrzesniu.
  • 0

budo_xiosan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza pleców / Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
W swoim czasie przetestowałem:
Włosy spięte wsówkami :rofl:
Włosy spięte gómką na czubku głowy :rofl: :rofl: dziewczyny szalały
Włosy spięte gumką z tyłu i schowane pod bandaną w militarnych barwach. Jak włosy nie za długie, to rozwiązanie b. dobre
Ale chyba będziesz musiał ściąć i już tak :peace: nie zrobisz :cry:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
poradze sobie ;) . przynajmniej bede mial motywacje zeby sie obciac.
no i skorzystam z propozycji ktoregos z przedmowcow i opchne kudly - 5 stowek piechota nie chodzi ;) .
  • 0

budo_y3ti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków / Wawa
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..

zajmie... mi chodzi tez o to zebym mogl wrocic przed 23 i jeszcze odrobic lekcje/pouczyc sie. Niestety wybralem takie LO ze na nauke tez musze miec czas...


Treningi mozna konczyc o 20:55 (poniedzialki, srody, piatki). 21:00 masz jeden autobus, 21:02 masz drugi. Za moment tez jest metro i jestem w domu. Ja na gwardie jezdze az z Pruszkowa (50 minut pkp, metro 10 minut, autobus 5 min). I nie daj boze sie spoznie na pociag to czeka mnie godzina siedzenia na PKP Srudmiescie :/

Ja tez niedawno na Gwardie sie przypetalem (od tego poniedzialku) i juz mi sie podoba. Mila atmosfera, fajni ludzie, setki cennych wskazowek. Ja ze swojej strony moge powiedziec tylko POLECAM :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
hm...sprobojemy ;) objade wszystkie te kluby i zobacze jak w kazdym jest - zobaczymy gdzie zostane ;)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
kotleta odswiezam,ale wczesniej tego tematu nie zauwazylem...
na długie wlosy jest banalnie prosty sposob...wiazesz je-ciasno-gumką,potem 'zwijasz' powstalego kuca i druga gumką wiazesz-tez ciasno...moze to glupio wyglada,ale od czasu jak tak robie nie mam zadnych problemow z wlosami w parterze,a wczesniej co drugi sparing konczylem szukajac gumki na sali pelnej turlajacych sie facetów,albo odklepywalem jak ktos niechcacy(?);) przyczasnał mi wlosy np.kolanem ... :)
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
Zdecydowanie polecam czepek pływacki :) Tworzy wrażenie łysej głowy, choć o wiele mniej śliskiej...
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
No właśnie dlatego odpada wiesz jak ciężko by się uciekało na przykład z gilotyny ?? :)
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
No w sumie... wiem :) Ale jak sam wiesz problem włosów został definitywnie rozwiązany w inny sposób :wink:
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..

No w sumie... wiem :) Ale jak sam wiesz problem włosów został definitywnie rozwiązany w inny sposób :wink:

ehhh zdrajca... :roll:
:) :)
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
W życiu wprawdzie nie miałem długich włosów, ale przypominam, że istnieją też czepki pływackie z lycry, które są zdecydowanie bardziej śliskie. Ale faktem jest, że głowy też się gorzej trzymają :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
a chcialbys trenowac z kondomem na głowie? :wink:
  • 0

budo_anjin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 600 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
Jeśli Ty używasz kondomów z lycry, to ja Ci współczuję... :)

Z lycry, nie z lateksu :)
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: takie tam pytanie..
chodzilo mi bardziej o to jak to wyglada...;)
podejrzewam ze swietnym zabezpieczeniem wlosow (oprocz anty-kalafioryzmu) bylby ochraniacz na uszy,ale zwazywszy ze bjj trenowalem niecaly rok,potem mialem 1,5 roku przerwy i wlasnie znow zaczynam to w moim wypadku moglby to byc lekki przerost formy nad trescia ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024