Skocz do zawartości


Zdjęcie

zawody na plazy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Pomysl w sumie ciekawy.
Cwiczylismy na srodku najbardziej uczeszczanej plazy. Tyle, ze konczylismy jak sie ludzie dopiero zaczynali na dobre schodzic.
Nie ma co sie oszukiwac - grapling nie jest tak wizualnie ladny, jak np. karate. Pamietam (cwiczylem jeszcze karate), jak robilismy w bialych gi kata na plazy w 10, czy wiecej, to gromadzily sie tlumy, a panny mialy kisiel w majtkach.

K_P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
ja bym sie wstydzil robic kata na srodku plazy :roll:

a co do SW to jesli by przyjechalo paru niezle zbudowanych kolesi na takie zawody to panny tez by mialy na co popatrzec :twisted:
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Wstydzilbys sie? A czego? Poranny kilkukilometrowy bieg po plazy, ktory rozpoczal sie np. o 7.30, konczysz kata, a nie wpychasz sie na plaze powiedzmy o 11... To chyba normalne. A to, ze przystaj i bserwuja to ludzie... Coz zrobis? Zreszta to bylo 15 lat temu...

Ponadto wstyd to krasc...

Napakowani kolesie i kobiety... Widac, ze masz jeszcze malo lat. Na widok napakownych kolesi jakie 99 proc. kobiet i dziewczyn ma odruch wymiotny.
A juz szczegolnie na widok sterydowych monstrow z pryszczami na plecach i rozstepami.

I zapewniam Cie, ze wybiora kogos o posturze i wygladzie Beckhama (nie mowie o koncie, bo to oczywite), niz Pudzianowskiego.

Na widok niegdys mojej kratki na brzuchu (teraz mam nieco gorsza :oops: ), moje znajome na plazy krzyczaly, ze to ohydne i ze najlepiej lubia przytulic do brzuszkow swoich chlopakow.
Wiec jesli cwiczysz dla popularnosci wsrod kobiet to sie pomyliles.

K_P
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy

I zapewniam Cie, ze wybiora kogos o posturze i wygladzie Beckhama (nie mowie o koncie, bo to oczywite), niz Pudzianowskiego.


calkowicie sie zgadzam, ale przejaskrawiles troche :) bo chlopaki z bjj to az tak nie wygladaja, ale ogolnie masz racje.

Na widok niegdys mojej kratki na brzuchu (teraz mam nieco gorsza :oops: ), moje znajome na plazy krzyczaly, ze to ohydne i ze najlepiej lubia przytulic do brzuszkow swoich chlopakow.


a z tym to juz roznie bywa, zaloze sie, ze przy tym byli tez ich chlopacy ? to nie byly to raczej wypowiedzi zbyt obiektywne :-) , laski rozne rzeczy mowia, zeby misia przy humorze trzymac heh
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
[quote]Zreszta to bylo 15 lat temu... [/quote]

no to o czym my tu rozmawiamy, wtedy karate to bylo COS
ja mowie ze teraz wstydzil bym sie robic kata w miejscu publicznym bo ... zostalbym wysmiany :roll: [/quote]

[quote]Napakowani kolesie i kobiety... Widac, ze masz jeszcze malo lat. Na widok napakownych kolesi jakie 99 proc. kobiet i dziewczyn ma odruch wymiotny.
A juz szczegolnie na widok sterydowych monstrow z pryszczami na plecach i rozstepami. [/quote]

no wlasnie , widac ze jest jakas roznica pokolen bo ja zauwazylem ( i nie tylko ja) ze od dluzszego czasu chlopaki zaczynaja sie "brac za siebie" ze wzgledu wlasnie na to ze ostatnio kobieta podobaja sie umiesnieni kolesie

a i jeszcze jedno ja nie mowie tu o monsterach , tylko o gosciach u ktorych widac ladnie zarysowane miesnie np. klatki czy brzucha

[quote]I zapewniam Cie, ze wybiora kogos o posturze i wygladzie Beckhama[/quote]
raz sciagnal koszulke na meczu(za co dostal zolta kartke) i kaloryfer mial :P :P :P

[quote]Wiec jesli cwiczysz dla popularnosci wsrod kobiet to sie pomyliles. [/quote]

:rofl: :rofl: :rofl: :shocked!: :shocked!: :shocked!: :shocked!:
  • 0

budo_sombre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 296 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Gdańska

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Kubusiowi raczej chodziło o ćwiczenie "na masę", czyli - im większy jestem, tym lepiej. Tego kobiety z reguły nie lubią. A Soracie chodzi o ćwiczenie "na rzeźbę" co jest od dawna popularne na zachodzie i u nas też jest coraz popularniejsze. Mówicie o różnych rzeczach , panowie.

A co do ćwiczenia na plaży - rzeczywiście, głupio byłoby ćwiczyń na plaży np. w Sopocie, gdzie jest kupa ludzi. Ale na szczęście są plaże świecące pustkami, tak że nie ma problemu :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
mi sie wydawalo ze inicjatywa jest taka zeby ZORGANIZOWAC jakies zawody ludzie by mogli sobie popatrzec i sport by sie troche wypromował

to tak jak ludzie z checia ogladaja siatkowke plazowa jak i pilke plazowa tak mogli by poogladac submission wrestling na plazy
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Sorata - nic sie w przyrodzie nie zmienia, az tak gwaltownie. Chlopaki zawsze zaczynali poprawiac swoje sylwetki z powodu swoich wyborazen.

Karate nie ocenialbym az tak surowo. Np. w kyokushin nadal mozna spotkac prawdziwych twardzieli i nie jest to, az taki zly styl. A na dodatek chlopaki troche sie zainteresowali rzutami i parterem.

Moze pojdzmy na kompromis - wiekszosci dziewczyn podobaja sie sylwetki "sportowe", a nie napakowane?
:wink:

K_P
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
kiedyś jedna z siłowni reklamowała się sloganem "bez bicepsu nie ma sexu" :-)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
A w innej reklamujacej pwien specyfik na mase:

"Zniknie ci fiut,
Ale nie bedziesz chudl".

K_P
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy

kiedyś jedna z siłowni reklamowała się sloganem "bez bicepsu nie ma sexu" :-)

A znacie tekst "nie ma masy, nie ma klasy" ? :wink:
SW na plaży... a czy ktoś kulał sie już z piaskiem w ustach?!? Bo piach w oczach to wzgledem tego mały pikuś :) .
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy

Moze pojdzmy na kompromis - wiekszosci dziewczyn podobaja sie sylwetki "sportowe", a nie napakowane?


mi wlasnie oto chodzi ! :)

partyzant : :rofl: :rofl: :rofl:

btw.
na MTV jest taki program "Dismissed" 1 panienka wybiera jednego z posrod dwoch facetow albo na odwrot. Nie musze mowic na co zwracaja uwage faceci u kobiet bo to jest wiadome. Ale prawie kazda panna pyta kolesia czy ma "kostke" na brzuchu, kaze mu sciagnac koszulke aby zobaczyc klate noi pyta ile razy w tygodniu chgodzi na silke 8O 8O
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
jeszcze moze fotki , wiec na poczatek sylwetka sportowa :

Dołączona grafika
Dołączona grafika

a teraz sylwetka pt. "bez masy nie ma klasy" :) :) :) :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
heheheh wszyscy sie nabieraja,ze szczecin jest nad morzem :D :D:D
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Dołączona grafika

No nie wiem sylwetka sportowa ??
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Nie ma co sie oszukiwac - Arona tez raczej wie co to jest koks, po prostu nie ma zbednych w walce przerostow na miare Pudziana.

K_P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
troche offtop nam sie zrobil ale juz nie mowmy o koksie tylko o sylwetce
arona nie jest przerosniety , na swoj wzrost ma niezla wage

to ze ktos koksi to nie znaczy ze jest przerosniety , znam osoby co jechaly tylko 1 cykl i wygladaja "normalnie"
  • 0

budo_shakur
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
Pomysł wydaje się ciekawy,i nie musi być od razu północ Polski.Mamy przecież jeziora,nad którymi również jest piasek.Kwestia piasku wsypującego się do otworu gębowego czy uszu to chyba mankament tego typu imprezy.Ale mimo wszystko popieram..
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
pomysł ciekawy ale gorzej z realizacją bo miałem już sparingi na plaży z kolegami i prawie przy każdym zejściu do parteru trzeba było przerywac by wyciągnąć piasek z oczu.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zawody na plazy
to trzeba było zalozyc maske do nurkowania :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024