Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manix i Military


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenetsuka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
a do mnie z bestknives dotarła Militarka bez napisu MILITARY tylko z grafiką pajączka....
???? nie wiecie może ki diabeł ????? napis bardzo mi się podobał więc możecie wyobrazić sobie moje zdumienie gdy pierszy raz zobaczyłem Militarkę bez napisu tylko z pajączkiem... - i to na żywo..... 8O
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
kenetsuka- ciesz się Waść ,na dłuższą metę napis by Ci się znudził .
Moim zdaniem im mniej bazgranimy tym lepiej .
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
Nowe Militarki maja pajaka - takiego jak wczesniej mialo Paramilitary.
Tez mam ta nowa wersje... i IMHO bije Manixa pod wzgledem ciecia i urody :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military

a do mnie z bestknives dotarła Militarka bez napisu MILITARY tylko z grafiką pajączka....
???? nie wiecie może ki diabeł ????? napis bardzo mi się podobał więc możecie wyobrazić sobie moje zdumienie gdy pierszy raz zobaczyłem Militarkę bez napisu tylko z pajączkiem... - i to na żywo..... 8O


A moze to Para? ;)
  • 0

budo_kenetsuka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
:)
nie, rybak.... to nie para.... troszkę na forum juz jestem...
pozdrawiam
  • 0

budo_kenetsuka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
ale jak ją zobaczyłem przy wyjęciu z pudełka... to wiesz.... to samo przyszło mi do głowy...
:D
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
A dla mnie NAJbardziej porzadana byla by hybryda Paramilitary ( tylko blokada ) + Manix. Wtedy bylby to juz moj SUPER noz marzen ...W Para zauroczyla mnie blokada ... poprostu tak mi pasujaca ze najlepszy linerlock bardziej mi nie podjedzie ... A Manix ... no coz ... ostrze dluzsze niz Para .... bardzjej pancerner niz Mili ... toc to jest DOKLADNIE to czego mi potrzeba :) :)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
Tak se właśnie myślę, że tak na prawde to tych nożyków nie da sie porównywać. Róznice między nimi są jednak spore i tak jak wielu jest zwolenników Manixa (za jego niewątpliwe zalety) tak ja wolę MILI i to bez dwóch zdań (za jego niewątpliwe zalety) :) :) :)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
A ja bym chciał oba , dla czystej radochy samego "mania" :) I rozkosznego dylematu : No to co dziś "edecujemy" ? Niestety nic z tego.
  • 0

budo_pieswidmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 656 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
Mi się Manix na ten przykład w ogóle nie podoba, ani wizualnie, ani organoleptycznie. Nie leży... :roll: Za to Mili :) ... Miałem już trzy i pewnie jeszcze ze trzy będę miał :) . Kocham ten nóż... I tyle :) .
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military

Mi się Manix na ten przykład w ogóle nie podoba, ani wizualnie, ani organoleptycznie. Nie leży... :roll: Za to Mili :) ... Miałem już trzy i pewnie jeszcze ze trzy będę miał :) . Kocham ten nóż... I tyle :) .

U mnie na odwrot, zdecydowanie wybralem Manixa :) . Glownie z powodu soldniejszej konstrukcji (linersy), i wygodniejszej rekojesci.
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military
Cahir i tak trzymać :!: Tylko se tak myślę, ze zwolennikom MILI nie idzie o solidniejszą konstrukcję, a o taką właśnie jak ma MILI. Lubię też folderki z solidniejdzą konstrukcją, ale w tym przedziale wybrałem Bucka Stridera 880sp :) Tym sposobem mam delikatnego, ale z charakterkiem MILI i zdecydowanie mocnego BSa :) Ty wybrałeś coś niby pośrodku, ale to ani MILI, ani BS :roll:
Sorry nic nie mam przeciw Manixowi, bez urazy czasami :wink: Jeden woli to drugi co innego, ot co :)
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military

Mi się Manix na ten przykład w ogóle nie podoba, ani wizualnie, ani organoleptycznie. Nie leży... :roll: Za to Mili :) ... Miałem już trzy i pewnie jeszcze ze trzy będę miał :) . Kocham ten nóż... I tyle :) .




a co Ty z nimi robisz stary !? :wink:

a ja bym pomieszał kształ klingi od military wielkości klingi manixa z blokadą od para-mili (jest po prostu genialna). tytanowe linersy do tego i mamy super tnącą kose nie do zajechania (chyba że czubek padnie)
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Manix i Military

a ja bym pomieszał kształ klingi od military wielkości klingi manixa z blokadą od para-mili (jest po prostu genialna). tytanowe linersy do tego i mamy super tnącą kose nie do zajechania (chyba że czubek padnie)


pod warunkiem ze stal w manixie bylaby lepiej obrobiona cieplnie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024