Skocz do zawartości


Zdjęcie

AIRKAT FOLDER


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
z ust? 8O
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
Ja tam wszystkie piersi lubię!!! :)
A co do noży, to wklejone stridery faktycznie są nieużytkowe, natomiast są ładne.
Skoro nasi przodkowie (ci sami, co namchujadali) używali ostrzy o zbliżonym kształcie i przeżyli na tyle długo, by spłodzić mnie i moich sympatycznych interlokutorów z forum, to coś w tych kształtach jednak musi być...
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER

no jak brzydki , jak piekny ,macie gust wypaczony Benchmedami


Seiken ty chyba jako jedyny masz szanse (no może jeszcze Rybak) obadać taki nóż w praktyce. Zetknąłeś się już może z folderami Airkata ?? może znasz szczere opinie jakiś ich użytkowników bo wiadomo, że na "forum" to wszyscy się wszystkim zachwycą lub nie, ale obiektywnej oceny z fotek to się dać nie da
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
Ludziska, co Wy z tym "nieuzytkowy"?

To jest noz do ciezszej roboty, maly toporek (nieprzypadkiem mana takie dlugie rekojesci) i saperka ;) w jednym Dołączona grafika

Uzywac tego nie uzywalem, mialem okazje sie tylko pare razy pomacac, ale tak, jak pisalem, znam ludzi, ktorzy maja "piesciaki" - foldera na razie nie, ale te tam, Scaraby, Vulcany itd. i sa z nich bardzo zadowoleni.

Do rzezbienia w pestkach wisni sie nie nadaja, ale wszystko, co da sie zrobic np. jakims wiekszym Striderem - pomijam przygotowanie jedzenia, bo bedzie trudniej - zrobi sie i tym (jesli nie lepiej, np. rabanie).

I tak samo bedzie sie mialo spokojna glowe, ze noz bedzie po robocie wygladal tak samo, jak przed.

Design kwestia gustu, ale "nieuzytkowe" to na pewno nie jest.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
mnie tam staje na ich widok
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
Ciekawe są, nie powiem... podobnie jak stałe klingi od Carillo. Czasem taka odmiana jest niezła :twisted:
  • 0

budo_slaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
nozyki (cala jego stajnia) sa pikne....... gosc ma ewidentnie swoj styl....... jak sie komus nie podoba........ no coz o gustach sie nie dysktuje ponoc :twisted:

a tak na marginesie ? kto od kogo zerznal uklad konstrukcyjny z 1 linersem
Carillo od Stridera czy na odwrót...... czy tez ktos jeszcze wczesniej wpadl na pomysl takiego ukladu ?
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
foldery Airkata to nowe konstrukcje chyba z okolicy poprzednich wakacji. Z tego co sam producent pisze to patent w postatci linersów z tytanu i G10 zaciągnął za pełnym pozwoleniem od Stridera
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: AIRKAT FOLDER
zapomniałem.... :oops:
ciekawi mnie bardzo czemu ta część klingi "do ostrzenia ołówków" ma położony szlif na przeciwnej stronie klingi niż moim zdaniem powinien być. Tzn zakładam, że noża używał by praworeczny osobnik. Dla mnie to troche tak jak w Emersonach :?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024