Skocz do zawartości


Zdjęcie

PentagonLight


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PentagonLight

.A co do wątku porównania z ledami...jak na moje doświadczenia to lumeny ledowe nie są równe tym z xenonów.Ktoś kiedyś wspominał o kwestii energii niesionej przez wiązkę światła. I tak im gorsze warunki atmosferyczne ( wilgoć, opady deszczy, mgła itp) tym przewaga xenonowego światłą rośnie.


ale też białe światło emitowane przez LEDy jest lepiej odbierane przez człowieka , jest bardziej zbliżone do dziennego, rozpoznawanie kolorów jest lepsze
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: PentagonLight
witam...ztego co widać na stronie "firmowej"...cenowo bardzo zbliżone do sf te latary.... :lol:
  • 0

budo_adiblue
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: PentagonLight
IMHO jakościowo też więc nie widzę w tym wady :-)
a jak pisał KKamiLL i jak sam mogłem się przekonać X2 w porównaniu z minimalnie tańszym SF 6P wygrywa jakością światła(choć minimalnie)oraz wykończeniem,a od centuriona nie jest gorszy za to znacząco tańszy.Ciekawe jak z innymi modelami :)
Z calym szacunkiem i uznaniem dla SF(znakomita jakość światła,wykonanie na najwyzszym poziomie)nie można przekreslac "reszty swiata"w stylu Pentagon czy BlackHawk-chocby ceny byly na podobnym poziomie.Surefire zasluzyl sobie na uznanie jakoscia u nas dzieki temu,ze byl dostepny-mial okazje sie sprawdzic.A dzieki ludzom takim jak Kamil mozemy sie przekonac,ze na SF swiat sie nie konczy tak jak CRK to nie jedyny producent najlepszej jakosci nozy na swiecie i sa tez inni knifemakerzy.I poza aspektami obiektywnymi jak jakosc wykonania i jakosc swiatla,koszty eksploatacji jest jeszcze miejsce na aspekty subiektywne jak np design.To ze mamy wybor to dla mnie zaleta,a nie wada ;)
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: PentagonLight
witam...a czy ja powiedziałem że tylko sf się liczy na tym świecie? :wink: ...oczywiście kwestia wyboru....wedle wlasnych potrzeb i uznania...a ceny są zblizone...pozdra... 8) ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024