Skocz do zawartości


Zdjęcie

VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU
fotki są ok ale gdzie moja samoobrona ?????????????????????/
  • 0

budo_ula12589
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU

fotki są ok ale gdzie moja samoobrona ?????????????????????/

będzie i to a nawet zdjecia na podjum :D
  • 0

budo_ryuu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gotham City

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU
Witam.

Z tej strony Łukasz i Aga (ta od zdjęć z Mikołajek).
Na początku chciałem przeprosić wszystkich którzy tyle czekali ale było to spowodowane moją
kontuzją kolana (Lukasza). I leczyłem się w moim rodzinnym mieście.

Tak jak obiecałem zdjęcia (wszystkie) są na necie. Są dwie galerie.
Jedna zawierająca wszystkie zdjęcia i druga zawierająca poprawione.
Poprawionych jest tylko 3 ale jest ich więcej tylko Aga jeszcze mi ich nie podesłała.

A teraz linki.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ps.
jeśli kogoś interesuje jakieś zdjęcie w bardzo dużym formacie, bo takie są oryginalnie to poproszę o nazwę zdjęcia na emaila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU

no to tylko patrzeć jak przyjdzie pismo z PZJJ ;)
czemu tak późno to promujecie?


Pismo już przyszło do pana Guji , nazwa Mistrzostw Polski jest nazwą zastrzeżoną dla wszystkich Związku , czy pan Guja nalęży do jakiegoś Związku czy w tym przypadku pan Guja ma prawo wystawiać reprezentacje kraju , co znaczą jego tytuły, na dzięń dzisiejszy ma wiele nieprzyjemności ze strony Związku , wydaje mi się że powinien przestąpić do PZJJ i swoją energie tam spożytkować a jego zachowania nie będe komentował podam tylko jeden przykład że po wizycie w Krosnie Odrzańskim inni Mistrzowie po Gali Mistrzów skomentowali to tylko tak że Mistrzem jest się zawsze na forum i w życiu prywatnym a nie się nim bywa na pokaz , jak dał się poznać pan Guja z tej strony.
Polecam strone poświęconą Mistrzostwą Europy w Ju Jitsu które odbędą sie 3-5.06.05 we Wrocławiu , nie zauważyłem tam pana Guji w reprezentacji kraju a szczyci się tyloma tytyłami myśle że gdyby był taki dobry jak sam o sobie pisze to Zwiazek napewno by go powołał do reprezentacji kraju i na koniec skoro pan Guja zorganizował Mistrzostwa Polski to napewno wystawia ich uczestnikom klasy sportowe które dają punkty przy przyjmowaniu na uczelnie i pewnie wszystkim którzy zdobyli różne tytuł mistrzów Swiata i Europy i oczywiście ........... Kosmosu wypłaca stypedia jak to robi Związek.
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU

no to tylko patrzeć jak przyjdzie pismo z PZJJ ;)
czemu tak późno to promujecie?


Pismo już przyszło do pana Guji , nazwa Mistrzostw Polski jest nazwą zastrzeżoną dla wszystkich Związku , czy pan Guja nalęży do jakiegoś Związku czy w tym przypadku pan Guja ma prawo wystawiać reprezentacje kraju , co znaczą jego tytuły, na dzięń dzisiejszy ma wiele nieprzyjemności ze strony Związku , wydaje mi się że powinien przestąpić do PZJJ i swoją energie tam spożytkować a jego zachowania nie będe komentował podam tylko jeden przykład że po wizycie w Krosnie Odrzańskim inni Mistrzowie po Gali Mistrzów skomentowali to tylko tak że Mistrzem jest się zawsze na forum i w życiu prywatnym a nie się nim bywa na pokaz , jak dał się poznać pan Guja z tej strony.
Polecam strone poświęconą Mistrzostwą Europy w Ju Jitsu które odbędą sie 3-5.06.05 we Wrocławiu , nie zauważyłem tam pana Guji w reprezentacji kraju a szczyci się tyloma tytyłami myśle że gdyby był taki dobry jak sam o sobie pisze to Zwiazek napewno by go powołał do reprezentacji kraju i na koniec skoro pan Guja zorganizował Mistrzostwa Polski to napewno wystawia ich uczestnikom klasy sportowe które dają punkty przy przyjmowaniu na uczelnie i pewnie wszystkim którzy zdobyli różne tytuł mistrzów Swiata i Europy i oczywiście ........... Kosmosu wypłaca stypedia jak to robi Związek.


Strona Mistrzost Europy Ju Jitsu we Wrocławiu
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU



żeby była jasność to ja się nie czepiam i nie krytykuje!
myślę że problemik wynika z regulaminu sportowego - inny regulamin jest w związku a inny u P. Guji i dobrzy zawodnicy walczący jednym systemem nie są rewelacyjni w innym. każdy powinien ćwiczyć to co mu pasuje i startować w tekiej formule jaka mu odpowiada. co do zastrzezonych nazw no cóż takie prawa ma związek. inni powinni to uszanować ale robić swoje (nie wchodząc w kompetencje związku) sam związek nie powinien chamować innych inicjatyw bo w sumie to związek nie zrzesza większości klubów w Polsce ;(
pozdrawiam
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU
wy to zawsze coś tam o związkach i innych takich.... smoczek nie przesadzasz ludzie chcą się sprawdzać a to że to sie nazywa mistrzostwa polski czy podlasia to bez znaczenia... ważne jest tylko pot i serce na macie a nie pieniądze w związkach... czy ty już zapomniałaś po co trenujesz??

To kiedy są MP ze związku i co należy zrobić by w nich wystartować??
  • 0

budo_smoczek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU





żeby była jasność to ja się nie czepiam i nie krytykuje!
myślę że problemik wynika z regulaminu sportowego - inny regulamin jest w związku a inny u P. Guji i dobrzy zawodnicy walczący jednym systemem nie są rewelacyjni w innym. każdy powinien ćwiczyć to co mu pasuje i startować w tekiej formule jaka mu odpowiada. co do zastrzezonych nazw no cóż takie prawa ma związek. inni powinni to uszanować ale robić swoje (nie wchodząc w kompetencje związku) sam związek nie powinien chamować innych inicjatyw bo w sumie to związek nie zrzesza większości klubów w Polsce ;(
pozdrawiam

nie ma regulaminu pana Guji bo pana Guja niema reprezentacji krajiu w Ju Jitssu jest jedna a nie w jakimś Dżu Dżutsusory jęśli żle napisała to sory
  • 0

budo_stando
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1196 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Warszawy
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: VII MISTRZOSTWA POLSKI W SPORTOWYM JIUJUTSU
chodzi mi o to że są w Polsce kluby nie zrzeszone w związku a biorące udział w rywalizacji sportowej.
są cztery organizacje międzynarodowe jiu jitsu i nie ze wszystkimi związek współpracuje.
myślę ze jeśli nie wchodzi się w kompetencje związku to można sobie ćwiczyć, startować i uczyć się wszędzie, gdzie nas dopuszczą do startu ;) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024