Skocz do zawartości


Zdjęcie

za co się wziąść ?? poradźcie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: za co się wziąść ?? poradźcie
Moim zdaniem lepiej gdybys zrobil dwa male. Po pierwsze wydaja sie bardziej przydatne na codzien, a po drugie i to moze naistotniejsze-masz w Polsce hartownika ktory na 100% dobrze zahartuje ci ATS34? Bo jesli nie, to latwo zmarnowac caly kawalek stali. No chyba ze chcesz wyslac do Bosa, ale to juz troche drozsza historia.
A poza tym jak napisa qkiel drugiego zawsze mozesz sprzedac i zarobic.
  • 0

budo_wojtas13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1573 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olesno

Napisano Ponad rok temu

Re: za co się wziąść ?? poradźcie
Jeśli chcesz zarobić, to zrób dwa małe i pchnij je na Budo aukcjach, jako aukcja - licytowanie w górę od Twojego minimum.

Jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i sprawdzić się, to zrób dużego. Jeśli ci wyjdzie, no to jesteś knifemaker pełną gębą.

Powtarzam, że moim zdaniem ta blacha jest ciut za gruba na taki nożyk, choć znajdą się amatorzy na taki solidny mały nożyk.

Fred:
Tak czy tak małego też musi hartować, więc jakoś ten argument do mnie nie trafia. Chyba żeby hartował jednego, poczekał na efekt i dopiero drugi, ale to ekonomicznie nieuzasadnione.
  • 0

budo_marcin_s
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 461 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za co się wziąść ?? poradźcie
bedzie duży :)
a hartowanie , o to sie nie martwie , jak podam dokłady skład to na WSK PZL zahartują wszystko na co dam zlecenie , tam naprawde są fahowcy i masa fantastycznego sprzętu jaki sie miektórym nawet nie śnił :D wiem bo byłem tam parę razy i widziałem na własne oczy , WSK górą :lol:

ps a mnie wcale nie chodzi o handel tylko o sprawdzenie sie i szlifowanie swych narazie jeszcze niskich umiejętności , za rok bedzie super :)
  • 0

budo_tlim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: za co się wziąść ?? poradźcie
Załatw jeszcze jeden taki kawałek i wtedy zrób dwa małe i jeden duży :)
  • 0

budo_marcin_s
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 461 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: za co się wziąść ?? poradźcie

Załatw jeszcze jeden taki kawałek i wtedy zrób dwa małe i jeden duży :)


Niestety Tlim , okazyjnie dorwałem ta blaszkę i o 2 narazie nie ma co myśleć
szkoda bo cała stadnina bussa by u mnie była , ale my tu gadu gadu a trzeba brać sie za robotę
serdeczne dzięki dla Sebenzy , podesłał mi mnustwo fotek orginału dzięki którym projekt wyjdzie super poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024