Skocz do zawartości


Zdjęcie

KIM JESTEŚCIE?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
To ja przepraszam... :oops:
I znikł... :wink:
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?

Co aktualnie gracie?


Gracie Jiu-Jitsu? :-)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
atomowy wlaśnie za to Cię uwielbiam!!! -za tę Twoją bystrość i poczucie humoru :)

-jak dla mnie maturkę masz w kieszonce :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_atomowy2
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard Szczeciński

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
OT: ciii bo sie wyda. a kto mi ustna przygotuje. a moze mozna gdzies tanio kupic.

Teraz na temat

Jak widać jestem tegorocznym maturzystą. ofiarą byłej pani minister czy wiceminister? ale fakt ze byłej. Pani Ł. Przez to trenowac nie mozna normalnie.
Może przyszły student budownictwa
  • 0

budo_shannar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 685 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P.I.Ł.A / Toruń
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?

Jak widać jestem tegorocznym maturzystą


Ja tez :wink:
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
A ja wasz rocznik ale maturka za rok :D :D:D:D:D - technikum 4 letnie (technik budownictwa :blus: - odradzam nigdy nie idzcie na ten kierunek)
  • 0

budo_karim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
jak to moja byla pani wychowawczyni mowila
TY TOMEK JESTES GWIAZDA:d
wiec jak by to powiedziec ja jestem gwiazda...
Czasem tez slysze ty to jestes zajebisty ..wiec jestem zajebisty
w nocy zakladam czarny kostium wychodze na ulice by bronic niewinnych a karac przestepcow..
JA JESTEM NIKIM WYRYWAM TYLKO CHWASTY...CHWASTY CO PRZESZKADZAJA ZYC DRUGIM....
w wolnych chwilach takze wyrywam laski...tak jakos od tych chwastow mi zostalo...
na codzien prowadze super treningi:D wiec jestem prawie trenerem:) a w nocy stoje na bramce.....( BLEKITNI .... szansa na POGON:d) wjazd 5 zl nie ma to tamto...w drechach nie wejdziesz:)

pozdrawiam dobry temat szkoda ze odrazu ignoraci zrobili z tak powaznego tematu jaja...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
wrednym skurwielem
bylym blokersem/dilerem
a utrzymuje sie teraz z jubilerki
:D
  • 0

budo_zygi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 306 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
ja jestem alkocholikiem, uwielbiam upujać się do nieprzytomności z dobrymi kumplami bjj rulez
  • 0

budo_zabuza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zamość
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?

Studiuje administracje.......:


Siema. Saku cieżko sie dostac na administracje ?? bo ja rozmyslam o przeniesieniu sie z Zamoscia do Lublina. Móglbys mi napisac z czego egzamy pisałes??


Odp: ja jestem poprostu zwykłym czlowiekiem:]---Student:)
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
Zabuza zglos sie na gadu, opowiem Ci o studiach ja studiuje prawo ale na tym samym wydziale wiec znam realnia, koledze z sekcji chetnie pomoge :-) .
  • 0

budo_zabuza
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zamość
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
Pinecone serdeczne dzieki za zaoferowanie mi pomocy:) nie stety nie wiem jaki masz numer gg:) i nie wiem czemu nie moge ci wysłac prywatnej wiadomosci gdzie chciałem umiescic numer gg poniewaz :

"Administrator zabronił Ci wysyłać prywatnych wiadomości "- nie wiem co jest grane:) moze Jakbys mógł To odezwij sie do mnie na gg:) dzieki Serdeczne:) pozdrawiam:)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
szkoda że nie wszyscy chcą się z nami podzielić swoją codziennością... :?
  • 0

budo_drow
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 210 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?

szkoda że nie wszyscy chcą się z nami podzielić swoją codziennością...


Chyba niecodziennością? :)
Wiesz Martka, temat może i ciekawy... Problem w tym że nikt Ci nie napisze: "No więc ja przez parę latek robiłem dla Pruszkowa, głównie haracze i wymuszenia, później mialem taką małą sieć agencji towarzyskich, a po wejściu do Unii to już tylko przerzucam autka na wschód". A znam parę osób ćwiczących BJJ, które mają za sobą bardzo ciekawą przeszłość. 8O
Tymczasem możemy spokojnie przyjąć, że BJJ ćwiczą głównie studenci, których największym grzechem jest delikatne nadużywanie alkocholu podczas Juwenaliów oraz podchodzenie do egzaminu z prawa cywilnego w trzecim terminie. :)
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
:)
-jak to dobrze że ja na studiach prawa nie mam..
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
ja jestem studentem i rzadko zdaje egzaminy dopiero za 3 podejsciem:D
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
To moja kolej, student 1 rok, mam narazie za soba pierwsza sesje ze srednia 3,5 8) Wszystkie egzamy w I terminie, staram sie nie chlac, bo mi szkodzi ( slaba glowa, nawet bardzo) :) Cywila mam za rok, ale jeszcze nie pekam narazie pekam Historia Prawa polskiego w letniej. Moja codziennosc: lubie duzo spac, chcialbym robic wiecej cos sensownego oprocz treningu i siedzenia duuuzo przed kompem( zwlaszcza to drugie staram sie wyeliminowac), chcialbym zeby klub Bjj nie bylo 20 km ode mnie to moze moglbym czesciej trenowac :? . Aktualnie zastanawiam sie czemu ja to pisze, bo w sumie martka nie napisala nic wiecej nt " swojej codziennosci" oprocz ogolnikow, ok lalka jedziesz 8)
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
gangster klatek schodowych uzalezniony od masturbacji i polonezuw

a tak powaznie to 18lat(nie skonczone) uczen 2 klasy lo w olsztynie miszkam na blokowisku trenuje codzinnie oprucz niedziel i czasami poniedzialkow kompletny nieuk ledwo przelaze z klasy do klasy (to i tak dobrze zwazywszy na to ze nie pamietam kiedy ostatni raz otwozylem zeszyt w domu) oprucz tego lubie picie ze znajomymi i 'profesjonalna gre' w multiplayer fps (counter-strike, pain killer) mam nawet kilka wygranych fantow jak klawiatory mysze optyczne z gorej pulki karty graficzne i inny sprzet komputerowy
  • 0

budo_martka
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
pinecone85 czy masz jakieś konkretne pytanka?
ja o sobie napisałam conieco-moje życie to kursowanie na trasie: dom-dworzec-dworzec-uczelnia i spowrotem...a czasami zbaczam z trasy zachaczając o salę... studiuje sobie po to aby w najbliższej przyszłości (-miejmy nadzieje!) uczyć wasze dzieci :)
pozatym że kocham bjj i życia bez tego sobie nie wyobrażam, to jeszcze od jakiegoś czasu zaczełam się że tak to nazwę "profesjonalnie" spełniać w dziedzinie muzyki a mianowicie śpiewu, bo marzeniem to moim odwiecznym było i teraz może jest jakas iskierka nadzieji na jego spełnienie, ale nie zapeszam :lol:
do ukrycia nic nie mam więc jeśli masz na mysli jakieś konkretniejsze pytanie to pytaj!
  • 0

budo_xjankowski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KIM JESTEŚCIE?
Dobra niech i ja się przedstawie. Ucze sie w technikum w 3 klasie na "wydziale" ochrony środowiska. Interesuje się BJJ, piłką nożną, religiami świata i historią. Przed BJJ trenowałem 6 lat piłke nożną w GKS-ie Katowice. No i to chyba tyle :)

gangster klatek schodowych uzalezniony od masturbacji i polonezuw

Rzeczywiście bardzo zabawne :?

a tak powaznie to 18lat(nie skonczone) uczen 2 klasy lo w olsztynie miszkam na blokowisku trenuje codzinnie oprucz niedziel i czasami poniedzialkow kompletny nieuk ledwo przelaze z klasy do klasy (to i tak dobrze zwazywszy na to ze nie pamietam kiedy ostatni raz otwozylem zeszyt w domu) oprucz tego lubie picie ze znajomymi i 'profesjonalna gre' w multiplayer fps (counter-strike, pain killer) mam nawet kilka wygranych fantow jak klawiatory mysze optyczne z gorej pulki karty graficzne i inny sprzet komputerowy

Masz się czym chwalić...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024