Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
MIRKO MIRKO :!:
wiecej mirka!!
  • 0

budo_buffalo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
kurde może jakis filmik ! Było by miło !!!
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Proponuje sciagnac program Azureus, odpalic podany wyzej link, i jedziemy, kazda walka oddzielnie, wielu ludzi ktorzy pliki maja, czyli transfer powinien byc blyskotliwy, sama przyjemnosc :) (a ja musze sie z java po formacie bawic, ehh nie mgoe sie doczekac zeby zobaczyc jak coleman zbiera baty:) )
Naprawde, proste, szybkie i skuteczne, zachecam i pozdrawiam
Bal.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Jeeeee!!! :) Już oglądałem Crocop vs Coleman. :) Mark jak pipa, Mirko jak debeściak. :) Pięknie isę bronił przed sprowadzeniami do parteru, a później rach ciach i ko. :wink:
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Bardzo spodobał mi sie Mauricio Rua. Strasznie miękki, bardzo swobodny, walczył tak jakby w najwyższym stopniu rozkoszował sie tym co robi :D > Być może mógł sobie na to pozwolić z racji przeciwnika, który nie był najwyższych lotów .... ale moze nie koniecznie. W każdym bądź razie zrobił na mnie o wiele lepsze wrazenie niz jego starszy brat, z którego to raczej taki typowy mordobij i doświadczony chuliganisko ringowy.
Igor również w niezłej formie ..... mniej brzuszka ... a jego firmowe potężne zamachowe również funcjomują jak za dawnych lat. :D
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Cos ostatnio walki CroCopa szybko sie koncza :P :D

Fedor you are next :D - tak powiedzial mirko na koncu :P
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Coleman wypadl strasznie slabo. Po paru nieudanych probach sprowadzenia CroCopa do parteru, wygladal, jakby czekal juz tylko na najnizszy wymiar kary.
  • 0

budo_bartek1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:from hell

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja

Coleman wypadl strasznie slabo. Po paru nieudanych probach sprowadzenia CroCopa do parteru, wygladal, jakby czekal juz tylko na najnizszy wymiar kary.

Zgadzam się Coleman najlepsze lata ma już za sobą strasznie słaba walka w jego wykonaniu. Po mimo tego szacunek mu się należy bo to znakomity fighter, widze że część ludzi na forum o tym zapomina :( .
  • 0

budo_szerszy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TYCHY
  • Zainteresowania:Zapasy

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Coleman nie te lata nie ten przeciwnik....Ogólnie gala lekko rozczarowuje (przeciwnik Sperrego - co to ma być) ,w walce Rampage vs Ninja -Jackoson jakiś taki nie w formie - oddał dosiad jak dziecko,Igor - tu bez zastrzeżen (uhuhuhuhuhhu) Leko - on to chyba sie minął z powołaniem (niech zostanie przy K1)jakoś po tej gali czuje niedosyt i lekki niesmak....Jedynie co cieszy to PAWEŁ NASTULA w ringu i już niebawem jego występ!!!!
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja

Jaki program torrentowy polecacie?


bit tornado experimental client, lookaj bit tornado na googlu i jestes spoks
  • 0

budo_sir_bk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja

Coleman wypadl strasznie slabo. Po paru nieudanych probach sprowadzenia CroCopa do parteru, wygladal, jakby czekal juz tylko na najnizszy wymiar kary.


powinni zrobić jakąś kategorię senior... pare osób załapałoby się. a byłoby ciekawie bo wciąż dużo potrafią.

Widać na przestrzeni kilklu ostatnich walk że Mirek dużo potrafi. Moim zdaniem zasłużył na walkę z Fedorem. Pytanie tylko czy Fedor będzie miał dalej kontakt z Pride.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Szerszy co do wystepów Lecko w Pride zgadzam sie - ogólnie nie sa najlepsze ale odnosnie tej walki to osobiście moim zdaniem zachowanie sedziego było nie do konca w porzadku. Raz ze pozwalał bombardować Japonczykowi Niemca gdy ten leżał z głowa miedzy linami, podczas gdy w wielu innych tego typu sytuacjach na tej gali walka była od razu przerywana ..... poza tym jak widzieliśmy Lecko wstał od razu zwarty, gotowy :D i gestami manisfestował swą dezaprobate do decyzji do sedziego ![/b]
  • 0

budo_vsagat
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Mirka rzeczywiście jest diabelnie trudno sprowadzić do parteru. Nie mogę sie doczekać jego walki z Fedorem.
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Szacunek dla Colemana. Chwilami to az mi go bylo szkoda normalnie;), Mirko spizgal go jak chcial. Jak Fedor zostanie w Pride to nastepnawalka musi byc z Mirkiem. Co tu duzo gadac Mirek RULEZUJE!!!!
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja

Ja mam info do Tarciu:
Yokoi go home. .. wygral Sperry :)
Yokoi go home :)


To ja się skromnie spuszczam wzrok i udaję że nic nie słyszę ;)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Ciesze sie ze jestem prawdziwym fanem Mirka i dopingowalem go juz od poczatku jego kariery w K-1, zawsze w niego wierzylem! Bylem z nim zawsze (duchem :) ), przy jego porazkach rowniez

Taka refleksja :)
  • 0

budo_saszak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja

Szerszy co do wystepów Lecko w Pride zgadzam sie - ogólnie nie sa najlepsze ale odnosnie tej walki to osobiście moim zdaniem zachowanie sedziego było nie do konca w porzadku. Raz ze pozwalał bombardować Japonczykowi Niemca gdy ten leżał z głowa miedzy linami, podczas gdy w wielu innych tego typu sytuacjach na tej gali walka była od razu przerywana ..... poza tym jak widzieliśmy Lecko wstał od razu zwarty, gotowy :D i gestami manisfestował swą dezaprobate do decyzji do sedziego ![/b]


Czyli to nie tylko ja odnioslem takie wrazenie, ze rece Japonczyka glownie atakowaly ramie i lokiec Leko, a jego glowa raczej malo na tym ucierpiala, mogl walczyc dalej.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pride 29 - wyniki, komentarze, dyskusja
Troszke po fakcie ale mam nadzieje ze emocje związane z ostatnim Pridem jeszcze udzielaja sie prawdziwym fanom tej imprezy :)
Tak sie zastanawiam nad walka Ninjy z Jacksonem, która przed chwilką sobie obejrzałem - gdybym ja miał oceniac typował bym nieznaczna przewage Jacksona w całym meczu ale bardzo wiele osób na forach zagranicznych twierdzi co innego, zreszta ciekawa była postawa w ringu samego J. który wygladał na bardzo zdziwionego werdyktem sedziów a nawet wykonał pewien gest który świadczył o tym ze jego zdaniem, statuetka która otrzymał za wygrana walkę powinna przypaść Murilo. Hm pamieta ktoś jeszcze ten pojedynek ....?:)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024