Skocz do zawartości


Zdjęcie

Qurde no niemoge ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Technika - to cos co wykonujesz. Uderzenie jest techniką, kopnięcie jest techniką. Bronisz się i atakujesz jakąś techniką . . . itp. itd.
P.S. W szkole dostajesz oceny czy zgodnie z nową modą na bezstresowe wychowanie idą kolorowe karteczki?
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Sory ale pogubiłem sie w twoim rozumowaniu... jakie karteczki ...??
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Hellman gdybys przeczytal dokładnie ten topic to napisałem tam wyraznie ze zaczepia cie jeden koles i ze atakujesz podczas tego gdy on cie zaczepia - z zaskoczenia np gdy gada do ciebie!!
Pozatym tez ze jak nietrafisz to po tobie wiec po co to powtarzasz?? :?

(zadko bywa ze jak zaczepia cie koles to od razu podchodzi do ciebie na odległosc 20cm :idea: )
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
No to koleś z całym szacunkiem ale też mogę sobie wymiślić ze :
zaatakwoał mnie inwalida z wykałaczką w reku. Co zrobie?? Może sprzetam mu tora yop w głowe ?? Hmmm Czemu nie ??.
Jak już wymyślać sytuacje to najbardziej prawdopodobne a nie jakeś totalnie nieprawdopodobne.
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Jeśli twoim zdaniem taka sytuacja jest nieprawdobodobna to ja niewiem gdzie miszkasz, pewnie na jakis wyjatkowych slumsach gdzie ludzie zaczepiaja cie o byle co i od razu wystawiaja kosy gdy niechcesz im oddac 5 zeta a moze na BRONXIE;]!!??
Zadko bywa ze koles bez powiedzenia slowa grzebie ci od razu po kieszeniach!!
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Niechodzi mi o to że koleś podlatuje pod ciebie i daje ci kose w plecy :roll: , ale o to że ja osobiście niespotkałem sie z sytuacją ze koleś sam atakuje. Atakują w conajmiej dwóch zeby miec pewność ze pokonają kolesia.
A tak wogóle to mieszkam w Krakowie.
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
A ja niepowiedziałem ze od razu wbija ci kose tylko ze ja wyciaga (i np grozi ze cie zabije potem pocwiartuje na 450 kawałkow)
Ja znam osobiscie sporo osób które zaczepiaja sie w pojedynke;] No ale wiekszosc z nich moze bez obawy;]
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...

Technika - to cos co wykonujesz. Uderzenie jest techniką, kopnięcie jest techniką. Bronisz się i atakujesz jakąś techniką . . . itp. itd.
P.S. W szkole dostajesz oceny czy zgodnie z nową modą na bezstresowe wychowanie idą kolorowe karteczki?

Skoro nie rozumiesz słowa pisanego, obcy jest ci system oświaty, to jakoś nie widzę sensu dyskutowania z tobą. Żyjesz mniej niż ja ćwiczę i ciskasz się z jakimiś poradami. Jest forum konkurencyjne którego nie polecam ze względu na ilość forumowiczów w wieku gimnazjalnym, ale dla ciebie powinno byc odpowiednie.
  • 0

budo_drexio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMz

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
"Jest forum konkurencyjne którego nie polecam ze względu na ilość forumowiczów w wieku gimnazjalnym"
Uważasz, że gimnazjaliści zawsze gadają same głupoty?
:evil:
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Sory IRA bardzo szanuje wasze zdanie i nieuważam sie za jakiegoś experta, i sorki bo faktycznie troche pofilozofowałem, ale czasami są takie tematy gdzie przesadze :oops: . Ale serio jest takie moje zdanie.
  • 0

budo_ciscokid_tkd
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Pozatym moze skonczmy ten temat bo po co zakładac jeden topic zeby dyskutowac o innym ;/ ======> To bez sensu :!:
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
drexio, jak 14-to latek zaczyna układać trening młodszemu koledze i do tego kreuje się na znawcę jakich mało to wybacz - nie zdzierżyłem.
ciscokid_TKD ma rację - temat należy zamknąć. W zamian proponowałbym napisać w czasie przeszłym - co wyszło, co nie.
Różni ludzie rózne rzeczy sądzą i wszystko jest OK. dopóki nie mają to byc prawdy objawione. Różnorodność na tym [polega że każdemu inne rzeczy wychodzą w walce.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_drexio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMz

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...

drexio, jak 14-to latek zaczyna układać trening młodszemu koledze i do tego kreuje się na znawcę jakich mało to wybacz - nie zdzierżyłem.

Wybaczam :D
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Hellman Irze chodzilo o to ze przeciwnik musi najpierw podejsc, wiec dystans jest duzy -> mniejszy -> kolano -> klincz (przekladajc na jezyk nogi :) ), jednakze mozesz z reki, nikt nie bron a low lick na dzien dobry czesto pasuje jak ulal. :)
  • 0

budo_hellman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z daleka ...

Napisano Ponad rok temu

Re: Qurde no niemoge ...
Myslę że wszyscy doszedliśmy do tego samego zdania i stwierdziliśmy że temat można zamknąć.
Pozdrowienia dla moderatora :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024