Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_marcinex
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
Ja mam głupią sprawę bo zastanawiam sie czemu nie mozna znaleźć nigdzie websajtu Fightera?? chyba ze jest ona zakonspirowana? bo zastanawiam sie nad zapisaniem. No i mam standarowe pytanie na temat szkół czy Fighter czy gladiator?, a moze jeszcze cos innego? a poza tym w zwiazku z tym ze mam watpliwosci to moze muaytai? Czy ktos moze mi cos powiedziec o treningach na glinianej??? bo na stronie info za duzo nie ma. I oczywiscie ile te przyjemnosci kosztuja.
dzięki za pomoc
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
hi. gladiator posiada własną strone, co do fightera, też nie udało mi się namierzyć. Muay Thai na glinianej prowadzi znajomy Robert G. - w/g mnie próbował bym tam. Najlepszym rozwiązaniem, bedzie, kiedy sie poprostu przejdziesz potrenujesz z nimi i sprawdzisz wszystkie 3 kluby.

Co do Roberta - to poczujez jego treningi i metody treningowe na 100%. Nie odpuszcza, nie pozwala odpuszczać, jest w stanie nauczyć cię bardzo wiele, trzyma dyscypline, bo na takiej właśnie bazie buduje sie charakter.

jedź i wyprobuj.

pozdr
Witek
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
Ja slyszalem wiele dobrego o Fighterze. Mialem okazje trenowac i sparowac z dwoma chlopakami z Fightera na obozie MT i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna!
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
hi.

znam kilka osób, które trenowały w Figterze, min Robert, ktory prowadzi treningi MT na Glinianej (przetrenował tam całe lata) + kilku innych naprawde wyśmienitych zawodników. Fakt poziom kadry jest tam naprawde nieziemski, niestety jak twierdzą trenujący to juz nie ten sam co kilka lat temu. Jest poziom, ale nie ten sam klimat, Tomek Skrzypek nie ma czasu na tyle dużo by poświęcać go wszystkim trenującym (kadra polski, firma ochroniarska, chyba kaskaderka do tego z tego co pamiętam), prowadzą różne osoby itd. itd. jest świetenie, ale to juz nie to.
Polecam, ale jakby na to nie spojrzeć - najlepszy wybór odbędzie się poprzez bezpośrednie porównanie.

pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_marcinex
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
nie no looz dzieki Witek za rade ale boje sie troche isc od razu do klubu zeby mi ktis mordy nie obil (nawet przez przypadek) alnie nie połałam piszczeli. Troche boje sie takie klubu. wiesz nie chce byc miesem sparingowym i szukam jakiejs grupy poczatkujacej.
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
hi.

nie wypobrażam sobie by jakikolwiek klub tak trektował nowicjuszy. Tak sie poprostu nie da, rola trenera, jest min.taka, by zachęcić, a kto normalny kiedy przywlecze się, nie przyjdzie po 1 treningu do domu wróci do takiej sekcji ?

wiesz im więcej kontuzji tym mniej treningów, im mniejsza wiedza i doświadczenie tym więcej kontuzji. Zapewniem cie ze umiejętności będziesz miał dawkowane zgodnie z twoimi możliwościami przyswajania inaczej sie poprostu nie da.
Z drugiej strony, jako świerzak zawsze masz prawo na chwile odpuścić, odpocząć, powiedzieć ze nie dajesz rady i że następnym razem na pewno bedzie lepiej.

idź i probuj. nie ma lepszej metody. chyba ze postać w progu i patrzeć z perspektywy. bynajmniej ja tak nie lubie.

pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_giv
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
Całkowicie popieram Witka! Stanie w progu też dużo nie daje . Ja mam paru znajomych którzy trenowali w Gladiatorze i jak najbardizej polecają ten klub. Ale i takjak dla mnie MT jest najlepsze :P
  • 0

budo_vior
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
Czołem,
Shy rozumiem że jeśli chodzi o Wrocław to zdecydowanie polecasz treningi u Roberta Głowińskiego? Bo z tego co się zorientowałem po stronach wrocławskiego muaythai, są tam podane jeszcze ze cztery nazwiska prowadzących.
pozdr
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej

Czołem,
Shy rozumiem że jeśli chodzi o Wrocław to zdecydowanie polecasz treningi u Roberta Głowińskiego? Bo z tego co się zorientowałem po stronach wrocławskiego muaythai, są tam podane jeszcze ze cztery nazwiska prowadzących.
pozdr


Voir,
to nie do końca tak jak mówisz. sa 4 sekcje i 4 instruktorów. marcinex pytał o krzyki to się wypowiedziałem. Robert jest ok, a treningi ciężkie jak go znam. Ale bez przesady, w końcu prowadzi jak narazie grupe początkującą. Każdy z trenerów prowadzi zupełnie inaczej, przy czym najmniej miałem do czynienia z Arturem (1 treneng wspólny ale bardzo dobry). Trenuje u Witka, trenowałem u Darka - o nich wiem najwięcej. niemniej tak jak mówie metodyka treningowa zupełnie inna. Witek porwadzi kadre i jest trenerem kadry polski i wydaje mi się ze pozostali bazują na jego doświadczeniu, zwłaszcza Robert który wywodzi się bezporednio "od/spod" niego.
Ale generalnie jak już wpsominałem najlepiej zrobić sobie po 1 treningu w każdej z sekcji i wtedy wybrać, nie bazować tylko na rekomendacjach.

pozdrawiam
Witek
  • 0

budo_vior
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej
Shy, dzięki wielkie za info, czy, jako do miarodajnego żródła :D , można Ci pytanka na priv wrzucać?
pozdr
  • 0

budo_shy1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:trzebnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Wrocław Fighter/ Muaytai na Glinianej

Shy, dzięki wielkie za info, czy, jako do miarodajnego żródła :D , można Ci pytanka na priv wrzucać?
pozdr


jasne

witek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024