Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy Młodzieży, Ljubljana 2004


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_lubicz-wroc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Młodzieży, Ljubljana 2004
dobra to moje zdanie ale dobra ty ja mam zdanie. ale spoko. juz nic nie mówie bo znowu sie wszyscy zaczną burzyc. :) KONIEC
  • 0

budo_lubicz-wroc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Młodzieży, Ljubljana 2004
koniec tego sprzeczania sie o zdanie.
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Młodzieży, Ljubljana 2004
Z czterema brązowymi medalami wracają polscy judocy z Młodzieżowych Mistrzostw Europy (do lat 23) z Lublany. W sobotę medale zdobyli - Urszula Sadkowska (Rekord Olsztyn) w wadze ponad 78 kg i Łukasz Bałanda (AZS UW Warszawa) w 81 kg.

Ponadto na siódmym miejscu został sklasyfikowany Przemysław Jaroszewski (Gwardia Warszawa) w kategorii 100 kg.
W piątek miejsca na podium, po zdobyciu trzech miejsc, zajęli - Małgorzata Bielak (AZS AWFiS Gdańsk) w wadze 57 kg i Tomasz Adamiec (UKJ Ryś Warszawa) w wadze 66 kg.
Bilans startu polskich judoków w Lublanie uzupełniają - piąte miejsca Katarzyny Pułkośnik (Narew Łapy) - 48 kg i Moniki Grocholi (AZS AWF Wrocław) - 63 kg oraz siódme Marcina Pilarskiego (Czarni Bytom) - 60 kg i Przemysława Jaroszewskiego (Gwardia Warszawa) w kategorii 100 kg.
W sobotę nie powiodło się czwórce innych reprezentantów Polski. Swój występ w eliminacjach zakończyli - Marzena Makuła (78 kg, AZS AWF Wrocław), Patryk Janik (90 kg, Śląsk Wrocław) i Michał Orocz (+100 kg, AZS AWF Wrocław), a w repasażach Magdalena Braun (70 kg, Gwardia Bydgoszcz).
Mistrzostwa przyniosły sukces reprezentantom Francji, którzy pięciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.

Wyniki - sobota:
Judoczki:

70 kg: 1. Maryna Pryszczepa (Ukraina), 2. Gevrise Emane (Francja), 3. Anita Budai (Węgry) i Samantha Lowe (W. Brytania), 5. Sanna Laitinen (Finlandia) i Lea Murko (Słowenia), 7. Kristina Marijanović (Chorwacja) i Tamara Sesević (Serbia i Czarnogóra)

78 kg: 1. Anastasija Matrosowa (Ukraina), 2. Marianne Morawek (Austria), 3. Gilda Rovere (Włochy) i Swiatłana Cimaszenka (Białoruś), 5. Alena Eiglova (Czechy) i Jewgienia Skworcowa (Rosja), 7. Gabi Teichmann (Niemcy) i Marija Janczewa (Bułgaria)

+ 78 kg: 1. Zehra Kaya Behris (Turcja), 2. Verena Birndorfer (Niemcy), 3. Maryna Prokofiewa (Ukraina) i Urszula Sadkowska (Polska), 5. Sarah Alington (W. Brytania) i Tina Kukec (Słowenia), 7. Julija Barysik (Białoruś) i Lindsay Tack (Belgia)

Judocy:

81 kg: 1. Vincent Massimino (Francja), 2. Chwicza Chuciszwili (Gruzja), 3. Łukasz Bałanda (Polska) i Elchon Mammadow (Azerbejdżan), 5. Bogdan Barbulescu (Rumunia) i Wiktor Siemionow (Rosja), 7. Jorge Benavente (Hiszpania) i Konstantins Ovcinnikovs (Łotwa)

90 kg: 1. Thierry Fabre (Francja), 2. Bruno Ivanm Tomasetti (Włochy), 3. Daniel Brata (Rumunia) i Andrej Kazusionak (Białoruś), 5. Burhan Kocan (Turcja) i Gergo Rajcsanyi (Węgry), 7. Jonathan Delgado (Hiszpania) i Dmitrij Nasonow (Rosja)

100 kg: 1. Daniel Hadfi (Węgry), 2. Aleksiej Ledieniew (Rosja), 3. Rju Mijalković (Serbia i Czarnogóra) i Jury Sniehauskoj (Białoruś), 5. Oleksander Nazarenko (Ukraina) i Milos Vukotić (Chorwacja), 7. Przemysław Jaroszewski (Polska) i Georgi Kiziłaszwili (Gruzja)

+100 kg: 1. Pierre Robin (Francja), 2. Iwan Iliew (Bułgaria), 3. Barna Bor (Węgry) i Oleksij Daniłow (Ukraina), 5. Joe Delahay (W. Brytania) I Aleksandar Petković (Serbia i Czarnogóra), 7. Rostislav Lis (Izrael) i Angel Parra (Hiszpania)

Wyniki Polaków:

Judoczki:
70 kg: Magdalena Braun (Gwardia Bydgoszcz) - Irina Jakowlewa (Rosja) 10:0, Lea Murko (Słowenia) 0:7, repasaż: Sanna Laitinen (Finlandia) 0:10

78 kg: Marzena Makuła (AZS AWF Wrocław) - Alena Eiglova (Czechy) 0:10

+78 kg: Urszula Sadkowska (Rekord Olsztyn) - Maryna Prokofiewa (Ukraina) 10:0, Zehra Kaya Belkis (Turcja) 0:5, o 3 miejsce: Sarah Adlington (W. Brytania) 10:0

Judocy:

81 kg: Łukasz Bałanda (AZS AWF Warszawa) - Bojan Ignjatijević (Bośnia i Hercegowina) 10:0, Chwicza Chuciszwili (Gruzja) 0:10, repasaże: Sergiej Marmeljuk (Estonia) 10:0, Konstanntins Ovcinnikovs (Łotwa) 10:0, o 3 miejsce: Wiktor Siemionow (Rosja) 10:0

90 kg: Patryk Janik (Śląsk Wrocław) - Dmitrij Nasonow (Rosja) 0:10

100 kg: Przemysław Jaroszewski (Gwardia Warszawa) - Marat Gomalmaz (Turcja) 10:0, Rju Mijalković (Serbia i Czarnogóra) 0:10, repasaże: Tibor Guban (Słowacja) 10:0, Milos Vukotić (Chorwacja) 0:10

+100 kg: Michał Orocz (AZS AWF Wrocław) - Angel Parra (Hiszpania) 0:10.
  • 0

budo_kręciel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 410 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy Młodzieży, Ljubljana 2004
^Hast^, to wszystko już zostało zapisane w tym temacie...
Tym razem się nie sprawdziłeś jako redaktor 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019