Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Shaolin Soccer"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_batonn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanów

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Mi tam się ten film podobał zwała była i fajnie grali normalnie 1 liga :P
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Skiper i to mówi człowiek z Avatarem Saianina :D
Co wy tam wiecie. S.S. dostał złotą lufkę dla najbardziej odjechanego filmu. A najlepsza jest scena jak śpiewają w knajpie.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Najlepszy to jest mecz fibnalowy, wkoncu ktos przyznal, ze amerykanie sie szprycuja. Chociarz jak w bramke nawalal tez bylo dobre.
  • 0

budo_pbogu
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Płock

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
nie wiem jak teksty bo go drugi raz nie ogladalem jeszcze

bo jak go pierwszy raz ogladalem to jakis ladny kawalek czasu temu to bylo to nigdzie do tego nie bylo napisow nawet in English wiec obejrzalem caly w oryginalnej wersji jezykowej ;D

a ogolnie to witam wszystkich forumowiczow ;D
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"

Skiper i to mówi człowiek z Avatarem Saianina :D


No masz rację, że to się dziwne wydaje, wszyscy lubią ten film, a ja co??...Po prostu mi się nie podoba, smuci mnie bardziej niż śmieszy, no chyba że bym się przed oglądaniem zjarał :) Możliwe, że mam "mylne wrażenie", iż ten film za bardzo się nabija z kung-fu, i to mnie tak dotknęło :?
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Mi sie raczej wydaje iz to jest po prostu parodia, komedia. Zreszta nawet nie prubuja ukryc ironicznego podejscia.
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
a ogladał ktos Tygrysia maske? to byl serial...albo Gigi :twisted:
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Raben - masz rację. Takie jest obiektywne spojrzenie. To moje jest słuszne bo uwielbiam w zasadzie wszystko co jest zw. z k-f, a ten film jaja sobie robi z mojej "świętości" :( . Do tego jakoś nie śmieszne dla mnie...

Czy jest ktoś komu poza mną Shaolin Soccer też się nie podobał :?:
Powiedzcie, że nie jestem sam...
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Poprawka, moje spojrzenie nie jest słuszne, tylko subiektywne, lekko "zboczone" i pewnikiem chore :)
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
szczeze Ci powiem iz mnie ten fim nie bardzo pasuje... :)
  • 0

budo_polwo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3 Miasto

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
no dobra przyznać się bez bicia kto za młodu NIE oglądał kreskówek w których lali się po prjach albo były wielkie roboty??
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Skiper a niby Dragon Ball to się nie nabija z MA? Tyć to właśnie Akira wymyślił w ramach parodii filmów kun – fuj. Patrz kamehama czy pedał z armii czerwone wstążeczki stylizowany na naziste : D
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Aaaa tam...z całego MA jak się nabija to już co innego :wink: Dragon Ball ma zajebiste walki ....a w SS tego nie ma moim zdaniem. Fabuła też jak dla mnie do niczego...więc kompletnie film mi się nie podoba :evil: . No już tak mam i tyle, nie bijcie.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
To jest tylko bajka i trzeba patrzec na to jak na bajke/kreskowke, tak samo jest z filmami. Jak ma w opisie komedia/parodia to wiadomo zeby na to powaznie nie patrzec a jak bajka to tym bardziej.
  • 0

budo_tommy lee
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
eeee ja tam w SS dopatrzyłem się pewnego przesłania. Oczywiście nie jest to przesłanie dla nas Europejczyków a dla Azjatów. Otóż film ten został zmontowany jakieś cztery lata temu, a było to przed mistrzostwami świata Korea-Japonia, po to by nakręcić tamtejsze społeczeństwo i przede wszystkim piłkarzy do gry w piłkę nożną, a że ich narodową tradycją są sztuki walki to wymyślili sobie, że właśnie zrobią to poprzez sztuki walki. I tacy koreańczycy naoglądali się Shaolin Soccer, pozytywnie nabuzowali i uwierzyli że mogą wygrać z każdym, a później biegali po tych boiskach jakby mieli motorki w d...pach i wygrywali kolejne mecze niczym Tsubasa ze swoją drużyną. I nikt nie wiedział o co chodzi. Tak oto film spełnił swoją funkcję w Azji a u nas został przyjęty bardzo różnie, bo tak naprawdę to podoba się on tylko ludziom którzy ćwiczą jakieś sztuki walki i to nie wszystkim, a pozostali raczej nie mają przychylnej opinii dla tego filmu.
Mi osobiście się podobał, polewkę miałem cały czas i żałuję trochę, że nie mogłem go oglądnąć w kinie.
Niezłą se teorię wymyśliłem co.
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Ciekawe ile by wygrali gdyby sedziowie sedziowali jak powinni...
  • 0

budo_human_metal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:żebym to ja wiedział

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
Ja tam film oglądałem zanim zacząłem ćwiczyć. Film jest zajebisty. Normalnie polewka przez #####. A super strzały w ostatnim meczy to już mejstersztyk. Zwłaszcza "evil strzał" pod koniec meczu

No i ta panienka. Nigdy nie zapomnę tej głupiej miny "golden leg'a" jak panienka obcięta na łyso chce stać na bramce. Tak głupiej miny nigdy nie widziałem
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
tsubasa nankadsu rany to juz z 11 lat temu bylo cale osiedle ogladalo lot pilki z polowy boiska do bramki przez 1 odcinek... znam goscia co ma sciezke dzwiekowa z odcinkow bez obrazu i slucha :) fanatyk ale jakby znow byla taka tv jak POLONIA1 i puscila tsubase to chyba bym kupil dobra whisky poszedl do kumpla i w tajemnicy przed dziewczyba bym ogladal :) co by znowu nie powiedzial ze czasem jak dziecko jestem, powiem ze te 11 lat temu to nawet moja siostra ogladala (z przymusu bo zterroryzowalem jako dziecko rodzine jak tsubasa to nie ma zadnych teleexpresow itd mogli sobie ogladac wszystko ale tsubasa....)
  • 0

budo_lukszs
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
sorry za gramatykę...dziewczynę nie dziewczybe...nie powiedziala a nie nie powiedzial ... późno już ... pozdr :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Shaolin Soccer"
No tsubasa był wypas (i gigi terz ;] )

A co do filmu - całkiem całkiem :)


P.S. Chyba jutro jak wstane to zapuszcze kazee nich mi troche tego pościąga. Mamy jusz prawie wszystkie odcinki Futuramy, to dla klilku tsubasy miejsce sie terz znajdzie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024