Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
wczoraj obejrzalem.
dobry film. polecam.
  • 0

budo_luki.16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
wie ktos moze skad ten film mozna by sciagnac nie liczac kaazy imesha e-mule torrentu i dc :)

czyli chyba ogolnie tylko ftp zostal ;]
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
a gdzie na torencie to znaleźć bo na super nowej nie ma.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:?:

ja znalazlem na e-mulu w wyszukiwrace ;)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
Dzięki :)
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
Widziałem film. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony film fajny, humorystyczny. Z drugiej spodziewałem sie czegoś innego, bardziej bohaterskiego, honorowego, takiej wizytówki korei na świecie. No przemilczę temat czarnych pasów przyznawanych od razu.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film

No przemilczę temat czarnych pasów przyznawanych od razu.

tu sie zgodze. moim zdaniem bylo to lekkie przegiecie. na szczescie jedno z nielicznych.

no wlasnie. skoro kilka osob juz to widzialo, to moze podzielilibysmy sie na wzajem swoimi wrazeniami? ;)
mnie np. najbardziej urzekl baletmistrz wykonujacy na poczatku swojego treningu techniki nozne :)
oraz scena w ktorej jeden z bohaterow ([SPOILER ON!] tarzajac sie po podlodze [SPOILER OFF])zachwycal sie swoim nowym dobokiem :rofl:
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
Heh śmieszne sceny to z pewnością:
-jak na eliminacjach jeden z zawodników przegrał i zacząl krzyczeć "co @#@$@% zrobiłem zle. Nie zejde z maty" i koledzy go sciagają na siłę :)
-moment kiedy trener budzi agresję w jednym z zawodników. Wychodzi na jaw ze był on molestowany po czym bije trenera :)
-motyw z linijkami w gazetach :)
-jak tańczą do utworu "life is life" i trener macha pochodnią :)
A ciekawe sceny to:
-elementy treningu głownie w lesie
-walki zarówno poczatkowe jak i koncowe
-sam koniec filmu

spodziewałem sie czegoś innego, bardziej bohaterskiego, honorowego, takiej wizytówki korei na świecie

Własciwie nie podchodzilem do tego filmu jak do jakiejs wizytowki Korei i symbolu tkd na świecie. Jest to po prostu kolejny zwykly film produkcji koreanskiej, ktorego jednym z tematów jest tkd. Z pewnoscia takich tytułow jest mnóstwo z tym ze nie są aż tak popularne i nikt z nas o nich w Polsce nie slyszał.
  • 0

budo_krislee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Spin Kick (Dolyochagi) Nowy koreański film
  Scena po której oplułem monitor i puszczałem ją sobie w kółko :D to 0:41 na pierwszej płycie. Za..iście gościu zagrał ten knockout :D
  A co do filmu to trochę mnie rozczarował. Nawet bym powiedział, że to nie był film o taekwon-do, tylko o młodzieży koreańskiej, a taekwon-do było tylko tłem, pretekstem. Równie dobrze mógłby to być film o piłce nożnej czy o drużynie koszykarskiej.
A już na pewno byłbym daleki od porównywania go do filmu "Best of the best" :!:
  W całym filmie może 3-4 kopnięcia jakieś bardziej zaawansowane i fajnie pokazane. Trening też jakiś nijaki-taki, taki trening w stylu co to małolaty na podwórku mogą się zebrać i bawić w sztuki walki i też taki trening robić (biegać i walić w drzewa - chyba, że to właśnie była taka parodia odnosząca się do tej sceny w "Best of the best" jak oni tam w zimie walili po drzewach)
  Generalnie, film jakoś mi osobiście nie zareklamował taekwon-do ani go nie przybliżył. Jakieś łepki kopią się byle jak (oprócz tych 3-4 akcji, o których wspomniałem, w których widać było umiejętności techniczne). A nawet powiedziałbym więcej, że trochę dyskredytuje TKD :| ,pokazuje że TKD jest dobre tylko na zawody bo tak na ulicy to byle oprych może TKDokę pobić i zastraszyć :?

  Komedia może i fajna - tylko nie potrzebnie włączyłem ten film z innym nastawieniem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024