Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bucki i inne...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...

Mnie się to nawet "obiło" o dłoń - w Świecie Noży czas jakiś temu była nowa wersja, myślę że Jarek mógłby powiedzieć coś więcej na temat różnic - natomiast zdecydowanie wyczuwalna na "pierwszy rzut dłoni" jest właśnie różnica jeśli chodzi o okładziny. G10 ma miękko sfazowane krawędzie, przez co zamiast o-ja-cie-pie*dole-dziabnął-mnie mamy nóż który miękko i gładko, wręcz przyjemnie układa się w dłoni. Wrażenia zbliżone do Buck Strider Solution.

Ja mam nową wersję :)
z dwoma kołkami, rzeczywiscie g-10 jest gładsze niz w starszej wersji, no i pokolorowany linersik... :wink:
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...
a od kiedy nową wersję sprzedają ?? chodzi mi o to co można dostać zamawiająć w net-sklepach. Oczywiście wolałbym nową..
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...

a od kiedy nową wersję sprzedają ?? chodzi mi o to co można dostać zamawiająć w net-sklepach. Oczywiście wolałbym nową..

eee tam..starsza wersja z gryzacymi okładzinami z g-10 oraz nieprzytomnie grubymi linersami i blokada jest naprawde meska;)...nowa to takie marktingowe ulepszanie które jest pogarszaniem ;) .gryzace kanty w uchwycie to przeciez 100 prc nieprzemieszczania sie noża w dłoni a szczególnie w rekawicy...mniam..wól starą!!
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...
a ma ktoś fotke stary vs. nowy ???
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...
Ja posiadam straszę wersje (noż kupiny w maju tamtego roku) ,miałem takze okazje potrzymac takze nowa wersje i ta wydaje mi sie jakos odchudzona.
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...
Moj Buck po 1,5 roku uzywania.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tu widać :?: małe wykruszenie na czubku.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tu taj mamy małe wgniecenie G10(na rogu) ,rdze powierzchniową na około thumb stud (notorycznie sie pojawiajacą) i porysowany czubek pocket clipa (jak sie nóz cały czas nosi w spodniach)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...

hehehe...98prc folderów wygląda przy BUCKU STRIDERZE jak niedorozwiniete...zawsze mi sie smiac chce jak sobie porównuję takiego microtechka mini socom albo crkt z tym bydlakiem..
w noszeniu może i to niewygodne ale kabura od magazynka od desert eagle spokojnie rozwiązuje sprawę.poza tym ma klips i okładziny jak tarka a więc nie wypada z kieszeni lużnych spodni ;)
za to po wyjeciu czujesz że masz cos w ręku i , że to nie jest zabawkowy nozyk.


no chyba ze masz samego Stridera AR
A ty masz juz ile swojego Bucka Coguar i jak sie spisuje?
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...
kurcze... Czym się w końcu różni stare 880 od nowego ?? Stare 880 ma kołek tylko z 1 strony ?? Na fotce AdamaD G10 ma chyba inną fakture niż nóż z fotek NavySeal i Żwirka?? Cougar jak jest u Ciebie bo Ty na 100% masz starą wersje :?
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...

kurcze... Czym się w końcu różni stare 880 od nowego ?? Stare 880 ma kołek tylko z 1 strony ?? Na fotce AdamaD G10 ma chyba inną fakture niż nóż z fotek NavySeal i Żwirka?? Cougar jak jest u Ciebie bo Ty na 100% masz starą wersje :?

Stary ma z pewnością kołóek z jednej strony, a jego G-10 jest o stosunkowo wiekszej gradacji niz w nowym, wiem, bo jakżem był w Świecie Noży to ten miły Pan za ladą mi pokazał starą wersję :wink:
oprócz tego żadnych szokujących róznic nie znalazłem :oops:
Pozdrawiam
mam nadzieję, że troszkę pomogłem :wink:
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...
no a jak z grubością linersów ??? jest różnica w grubości, czy to tylko złudzenie... ????
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bucki i inne...

no a jak z grubością linersów ??? jest różnica w grubości, czy to tylko złudzenie... ????

a na to juz nie spojrzałem zbyt dokładnie :oops: ( ale chyba wiekszej różnicy nie ma, w tym nożu liners jest hm... nieco grubawy :wink: ) ) ...bom zobaczył EBS EBL czy cóś w prążki w gablocie i potem to tylko sie odklejałem od szyby 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024