Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kyokushin-kan vs Sanda


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

Z tego co slyszalem, to Chinczycy w Tajlandii przegrali z Muay Thai, zas mecz w Chinach z Tajami zremisowali.


Mecze chińsko-tajskie odbyły się już w ostatnich latach wielokrotnie. Najpierw kilka razy w Chinach, i te były generalnie wygrywane przez Chińczyków (ze słabymi Tajami ewidentnie), a potem w Tajlandii, z lepszymi zawodnikami tajskimi i Chińczycy przegrali, ale to była sprawa sprzed ponad roku. Teraz to jest świeża akcja - Chińczycy podszkolili się i tym razem wygrali na wyjeździe u Tajów.
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

Tak se czytam i się zastanawiam, dlaczego zawodnicy innych stylówm nie walczą na zasadach kyokushin?


Może im się te zasady nie podobają?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

Tak se czytam i się zastanawiam, dlaczego zawodnicy innych stylówm nie walczą na zasadach kyokushin?


Może im się te zasady nie podobają?


mozliwe poprstu inna realia a chialo by sie zawsze wygrywac :wink:
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda
wiadomo że na zasadach knock downu kiok prawie zawsze wygra, bo jestescie specjalistami w tej formule. Jednak bardzo często widziałem jak zawodnicy kioka przegrywali na innych zasadach, to jest normalne ze sie jest najlepszym w tym co sie robi na codzień. Poco tu sensacje robić i jakieś niezdrowe emocje ze przegrali z chinczykami???
Niepotrefią rzucać więc przegrali. I tyle
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

Tak se czytam i się zastanawiam, dlaczego zawodnicy innych stylówm nie walczą na zasadach kyokushin?
Chciałbym zobaczyć zawodników z sandy w walce na zasadach kyokushin.
I oczywiście powielam moją prośbe-łakne dobrych filmików najlepiej z wyżej opisnych walk.
Pozdrawiam.


Pierwsza opcja - jak chcesz zobaczyc przedstawicieli innych stylow walczacych na zasadach Kyokushin to obejrzyj sobie Fighting Black Kings - film dokumentalny o I Mistrzostawach Swiata. Tam sa walki ludzi z Kung Fu i Muay Thai z ludzmi z Kyokushin.

Albo druga opcja - udaj sie na otwarte zawdoy Kyokushin , gdzie startuja przedstawiciele innych Sztuk Walk :wink:

Laser generalnie masz racje, ale nieumiejetnosc rzucania to zbynie spłycenie tematu , chodzi tu w ogole o cała formułe walki.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

obejrzyj sobie Fighting Black Kings

Od dawna szukam tego filmu - i za cholere nie moge do niego dotrzec. Jesli ktos ma namiary - bede wdzieczny.

udaj sie na otwarte zawdoy Kyokushin , gdzie startuja przedstawiciele innych Sztuk Walk

Takich zawodow to chyba wiele sie nie organizuje :wink: Z tego co mi wiadomo, to "innowiercy" sa tolerowani na zawodach IKO-3. W Europie zawody otwarte dla innych szkol organizuje holenderski klub Kamakura (bracia Gordeau o ile mnie pamiec nie myli).
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda
Film z I MS do na bycia u pana Drewniaka w Krakowie w jego sklepie na kremerowskiej
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda
Dzieki za info :wink:
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda
Kirin jezeli dysponujesz stałym laczem, to na Dc znajdziesz ten film, ja go tam znalazłem.
  • 0

budo_krzeczkov
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda
A jak by było z Shotokanem? :wink:
  • 0

budo_kazama san
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

Kirin jezeli dysponujesz stałym laczem, to na Dc znajdziesz ten film, ja go tam znalazłem.



To daj namiary ja bym se go koniecznie obejrzał :D
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kyokushin-kan vs Sanda

Kirin jezeli dysponujesz stałym laczem, to na Dc znajdziesz ten film, ja go tam znalazłem.



To daj namiary ja bym se go koniecznie obejrzał :D


Se najpierw przeczytaj to http://www.forum-kul...showtopic=67133 , potem se sciagnij program , zainstaluj , sciagnij film i se w koncu obejrzyj :wink: :) miłego ogladania 8)

Pzdr.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024