Skocz do zawartości


Zdjęcie

vale tudo - styl czy formuła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: vale tudo - styl czy formuła

Hehe Karolak, weź ty się skomplikuj.

Te same techniki będą wyglądać inaczej w wykonaniu różnych zawodników??? No jakoś nie wydaje mi się, że Randy robiąc G&P , po prostu przeinacza TĘ SAMĄ TECHNIKĘ, np. balachę, którą uwielbia robić Mino choćby z gardy. Mało tego, ja nigdy nie widziałem Randy'ego, żeby trzymał kogoś w gardzie (choć możliwe, że po prostu nie oglądałem zawodów z nim w tej akcji, a nawet jeśli trzymał, to zupelnie w inny sposób, stosując inne techniki niż Mino)

Karolak:

p.s.gwoli scislosci-powinno byc turniejÓW


Karolak, czego ty się czepiasz chłopie. Tu ludzie rozmawiają na luzie. nie zwracamy uwagi na błędy, jak na jęz. pol. Chyba że w czyimś piśmie błędy i estetyka, aż rażą, to uwagę nawet zwrócić się powinno. Dla dobra osoby tak hujowo piszącej :) A w ogóle weź lepiej odczep się od vale tudo i zachowaj swoje mądre tezy dla siebie. Tu wyznawców swoich "mądrości" nie znajdziesz, a świata w ten sposób nie uratujesz, jeśli o to ci chodzi :lol: . Uszanuj zdanie innych i nie wpajaj nam na siłę swoich głupot.

sluszna uwaga z tym uszanowaniem zdania!:) z tępakami dyskutuje tylko tępak :) a zatem w porę sie wycofuję :D zyczę owocnych wymian postów! :lol: rozwijajcie sie chlopaki intelektualnie ! :dupa: :)
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: vale tudo - styl czy formuła

oj, KAROLAK, kiedy czytam tak te twoje denne wypowiedzi, te wypociny którymi starasz sie zawojować świat, ciesze sie, ze są tacy :? wybitni :? ludzie jak ty, którzy podnoszą mnie an duchy...bo gdy mam doło, moge pomyśleć sobie...moglo być gorzej..mogłem być karolakiem i odrazu jest mi weselej...

DZIĘKUJE...naprawde dziękuje...

to mile ze sie cieszysz! ciesz sie jak najwiecej! myśl i ciesz sie! jak najwiecej myśl...skoro myślenie cie cieszy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024