Skocz do zawartości


Zdjęcie

Customy z Allegro


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_bayer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
Niewielu potrafi bo niewielu się za to nie bierze.
Bo to wstyd i wiocha potem się przed kolegami przyznać.
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
hahaha.
Ale sie usmialem.
Moze chodzilo o gwarancje a nie rekojmie.
  • 0

budo_sokół
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów k/Otwocka

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
ok. sprzęt badziewiasty. Ale ilu z was potrafi nadać taki szlif wklęsły? Ja długo się męczyłem i jak narazie efekty nie są zadawalające. Piszę dlatego bo może to też jest początkujący nożorób i poprostu teraz potrzebuje szybko kasy, więc dlatego pozbywa się swoich zabawek.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
Ludzie nie przesadzacie troche ?

Koles zrobil swoj noz, nie wyglada on zle. Nie chcialbym pokazywac palcem, ale na prawde na jednej rece policze nozorobow na budo, ktorych nozyki z czystym sercem moglbym napisac ze sa rownie dobrze wykonane.

Bo to, ze komus nie podoba sie rekolesc z rogu jelenia, niestety nie znaczy jeszcze ze taki noz jest do dupy. Z tego, co sie orientuje wielu knifemakerow stosuje takie rozwiazanie a ich noze (zwlaszcza bowie) ida niekiedy za grube pieniadze.

Nie chcialbym sie wymadrzac, bo sam na robieniu norzy znam sie, jak na numeracji stanikow (czyli zle;) ). Ale zwazcie co piszecie, bo wysmiewac, krytykowac, najezdzac na prawde byle kretyn moze.
A da sie przeciez inaczej: "nie podoba mi sie" "nie w moim guscie" "imho".

Co do do opisu, wiem to po sobie, dobry opis na allegro to mus. Dobry opis i sporo zdjec to polowa sukcesu. Ten pan co prawda pomylil kila wyrazow i zrobil pare bykow, ale rozumiem doskonale po co sie tak rozpisal.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
ahh i gwoli wyjasnienia, na pierwszej stronie sam popelnilem przesmiewcza uwage przyznaje bez bicia. Jednak moja uwaga miala na celu zazartowac sobie z niefortunnego opisu, nie z samego noza, ktory jak napisalem, uwazam ze jest ok.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
Co innego pomyłka, a co innego wciskanie dziwnych wiadomości. Rozumiem, że koś się narobił itd. ale są pewne granice.

Na jednym nożu widać wżery od rdzy, więc ostrze jest z czegoś starego, a nie robione od podstaw.

Pisząc o doskonałej polerce, nie wiem jak można mieć na myśli coś co widać na zdjeciach.

Ja się czepiam tylko wykonania. Wygląd to już kwestia gustu tylko i wyłącznie.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
jumbo ale zauwaz ze nawet markowe, renomowane amerykaskie firmy stosuja naciagane opisy zeby wypromowac swoj towar (virtually indestroyable fiber reinforcered nylon itp.) taki marketing i moim zdaniem nie ma co palic kogos na stosie bo napisal "rewelacyjna polerka" kiedy tu i tam widac niedociagniecia.

Jeszcze raz pisze, marketing...
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Customy z Allegro
Vince, jest jeszcze jeden aspekt - na tym forum możemy sobie pomarudzić, pośmiać się i ponarzekać - jacy to są "wirtuozi" w naszym kraju w kwestiach nożownictwa...

natomiast co do marketingu, to niestety nie do końca się zgadzam - nawet najbardziej wykopany w kosmos marketing nie powinien OSZUKIWAĆ klienta... tak, tak wiem... ale mówię o OSZUKIWANIU WPROST, a nie niedopowiedzeniach, dwuznacznościach, małych czcionkach itd... mówie o czystym podawaniu bzdur... to tak jakby Ci gość sprzedał samochód, który ma zardzewiałą balchę wychodzącą spod przepięknego lakieru i wmówił Ci, że TAK powinno być - a ty nie znając się na samochodach i podobnych rzeczach - łyknął byś to... bo czemu nie skoro "fachowiec" twierdzi, że TAK POWINNO BYĆ...

wydaje mi się, że właśnie NIE O TO CHODZI.. ja tam za Allegro nie znam się najlepiej, ale wydaje mi się, że tam też jest mierzone coś takiego jak RZETELNOŚĆ sprzedającego... i w takim przypadku powinnien gość dostać -10 punktów...

dobra.... nie ważne... dla mnie to żenada i tyle ale świata nie zmienimy... :)

peace dla wszystkich !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024