Skocz do zawartości


Zdjęcie

1000 baksow za prywatna lekcje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 baksow za prywatna lekcje
nie smiej sie z tuszy u ludzi walczacych nozami
im wiekszy tym ma wiecej krwi
i takze mala naturalna oslonke :D
nawet jak pchniesz go czyms mniejszym od kukri,bowie albo maczety
to nawet do miesa nie dojdziesz :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 baksow za prywatna lekcje
Nie bede komentowal stawki Chrisa Sayoc'a za godziny prywatne. Ja wyznaje zasade - jak mnie nie stac to poprostu nie korzystam a nie szczekam na lewo i prawo ze mi za drogo.

Wasze komentarze odnosnie wygladu Chrisa uwazam za szczeniackie i ponizej poziomu tego forum.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 baksow za prywatna lekcje
Doczekalem sie jednego sprawiedliwego :D
Swoja droga ... niekore "grubasy" potrafia byc piorunsko szybkie ... wiec mozna sie niemile zdziwic jak ktos bedzie chcial sprawdzic kwalifikacje tego pana.
  • 0

budo_shin0bi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 baksow za prywatna lekcje
Ponizej poziomu? Coz, twoje zdanie, dla mnie tacy ludzie to zdziercy (jesli sie pomyl;ilem, co jest mozliwe, to znaczy ze bede pana Sayoca po stopach lizal). No coz, pamietam jak na ktoryms z obozow kung fu (mojego - czyli Choy Lee Fut) wbil do nas koles z kung fu modliszki (czrny I, chyba), niby wielki mistrz, tylko niestety np. jak kopal to przewazylo i jak kloda na plery poszeeeedl :D wiem, wiem, jestem chamski, razistowki, bezkrytyczny, ignorancki, wredny, parszywy, niepoprawny, zakichany egoista ;]
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 1000 baksow za prywatna lekcje

Nie bede komentowal stawki Chrisa Sayoc'a za godziny prywatne. Ja wyznaje zasade - jak mnie nie stac to poprostu nie korzystam a nie szczekam na lewo i prawo ze mi za drogo.

Wasze komentarze odnosnie wygladu Chrisa uwazam za szczeniackie i ponizej poziomu tego forum.


Co do szczekania na lewo i prawo sie nie zgadzam. Mozna sie pozastanawiac czy warto tyle zaplacic. Chris ma sobie prawo ustalic takie stawki jakie lubi, a jak komus nie odpowiada, to nie korzysta. Ale skoro mozna omawiac na forum oferte szkoly RedTiger, Shaolin Dju Su (co za nazwa) czy krytykowac stosunek ceny do korzysci z treningu kravki, to mozna sie tez posmiac z ceny 1000 USD za godzine z tuhonem albo wyrazic swoja opinie na temat nieuczciwosci sprzedawania "skazonego" towaru bez ostrzegania o tym klientow.

Z druga czescia Twojej wypowiedzi zgadzam sie w calej pelni. Ja także uwazam te komentarze za szczeniackie i ponizej poziomu tego forum.

Co prawda nie mozna doradzic, by przesmiewcy staneli z nozem treningowym naprzeciw tuhona, a potem dopiero wyglaszali swoje szyderstwa, ale gdyby cena byla troche nizsza, to to wlasnie bym powiedzial :-) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024