Skocz do zawartości


Zdjęcie

Broń z gazem bilogicznym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Broń z gazem bilogicznym
Co o tym sądzicie ? Może ktoś posiada taki pistolet i może podzielić się spostrzeżeniami.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

"Pistolety gazowe RMG to nowośc na polskim rynku art. obronnych. Istotą tej broni jest umieszczenie w obudowie do złudzenia przypominającej prawdziwą broń wkładu z gazem obezwładniającym napastnika. TERAZ Z NOWYM GAZEM BIOLOGICZNYM. Obecnie na całym świecie policja i inne służby ochrony zamiast gazów chemicznych używają gazów z biologicznym środkiem obezwładniającym-ALKALOID. Gazy te w odróżnieniu od większości gazów chemicznych działają skutecznie także na osoby będące pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających. TERAZ JESZCZE LEPSZA OCHRONA I PEWNOŚĆ DZIAŁANIA".

Chciałem sobie kupić taką sikawkę. Mam tylko pytanko, czy podczas wystrzały gazu słychać jakiś huk ?
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym
ale dlaczego w galeri?????????
  • 0

budo_sid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1086 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym
To chyba nie to forum... :?
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym
O jeny, wy to zawsze potraficie doradzić. A gdzie to miałem dać, foto przcież jest :-)
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym
do broni i walki bronia. na ulicy bys dal, to tez byloby lepiej, niz tu.
  • 0

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym

Co o tym sądzicie ? Może ktoś posiada taki pistolet i może podzielić się spostrzeżeniami.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Chciałem sobie kupić taką sikawkę. Mam tylko pytanko, czy podczas wystrzały gazu słychać jakiś huk ?


nie, zadnego huku nie slychac. to zwykla puszka gazu obezwladniajacego, zamontowana w plastikowej replice glocka, albo innego pistoletu. zasieg ma wiec taki sam, jak zwykly gaz obezwladniajacy w puszce. jesli chodzi o moje prywatne zdanie, lepiej nosic zwykly gaz, bo miesci sie w kieszeni, niz to ustrojstwo. Zalety to ma takie, ze przy odpowiednim swietle, czyli jego braku, ktos malo spostrzegawczy moze pomyslec ze celujesz do niego z broni, i jesli ma zly dzien moze sie wystraszy. No i nieco latwiej wycelowac od razu w twarz przeciwnika. Z drugiej strony jesli przeciwnik ma bron ostra moze byc maly problem.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym
Spokojnie wiem ze nabezpieczeństwie nie warto oszczędzać ale to jest spray z gazem w plastikowej obudowie przypominającej glocka oczywiście nastarszyć tym idzie mafie trzepakową czyli gnojstwo po 15 16 lat które myśli że żadzi oni za głupie do broni :) mieć klamki to tez raczej niemają u nich budżet idzie na co innego :) ale mi sie wydaje szkoda kasy na to lepiej kupić dobry gazik i zmiesci sie w sumie 100 zł np firma kapiszon często ma aukcje allegro ze sprzętem raz był taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale zdaje sie że tak tego nie wyślą tylko trza polwać na ich aukcje no i są też miotacze walther na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale mi sie coś wydaje ze te gazy pieprzowe są do kitu najlepsze są chemiczne przypomne ze tym pseudo glocku siedzi gaz pieprzowy dam link do dobrego gazu moim zdaniem takie są w każdym prawie sklepie z bronią bez zezwoleń że niemusi nikt jechać do wawy :) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] no i różne zele cs za dużyto chyba bez sensu bo gdzie schowac :) no właśnie jeszce wspomne słowem o pseudo glocku jak wiemy mamy lato wiec letni ubiur wiec cieżko takie coś schować ja mam podobny problem ale z normalną gazówką :P przepraszam za błedy i za przekleństwo i jak coś nie tak napisałem to ubolewam ja to tak kumam ktoś moze inaczej zgodze sie z tym
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Broń z gazem bilogicznym
Przepraszam zapomiałem dać link do aukcji sklepu kapiszon gdzie mozna ten gazik pieprzowy niby dla policji i koncesjowanych agencji ochrony kupić wysyłkowo bez problemu daje link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024