Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trener w dojo-OK, a poza nim...???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener w dojo-OK, a poza nim...???

Czy wazne jest dla Was kim Wasz trener jest poza dojo?
Czy to sie wogole liczy? Zalozmy, ze jest swietnym trenerem, ale kutasem w normalnym zyciu.
Zwracacie na to uwage?
Pozdrawiam

Tak - jest to dla mnie ważne bo trenuję raczej rekreacyjnie i nie chodziłabym na treningi do kogoś kogo nie lubię tylko dlatego że jest dobry merytorycznie.
Trener (właściwie były bo zmieniłam miejsce zamieszkania) jest świetną osobą zarówno na treningu jak i po.
Szczerze mówiąc na początku byłam zaskoczona bo wydawało mi się że trener będzie "sztywnym osobnikiem" stwarzającym sztuczny dystans, ale okazało się że tak nie jest (na szczęście).
A to że mówiłam do niego po imieniu (czasem nawet wymsknęło się na treningu) wcale nie umniejszało mojego szacunku dla niego i jego wiedzy.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener w dojo-OK, a poza nim...???
jeden jest wspaniałym człowiekiem ,a drugi strasznym ....hhmmmm....no trudno powiem jest "hujem" :| ale wszystkich uczniów traktuje jak swoje dzieci ,ale dawniej (bo teraz jest za stary) lubił się przejść wzdłuż ulicy i nakopać pare ludzi :|
  • 0

budo_hyakusen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener w dojo-OK, a poza nim...???
trening trwa cały tydzień, nie tylko te kilka godzin w tygodniu. jeśli ktoś decyduje się iśc drogą sztuk walki, powinien o tym pamiętać cały czas - nawet jeśli w czasie keiko jest dobry, a w domu leje pasem dzieci. prędzej czy później, takie zachowanie wychodzi na jaw, i to niekoniecznie podczas treningu.

jeśli ktoś jest dobrym sensei na treningach, a w zyciu prywatnym jest dupkiem - znaczy rozminął się z powołaniem i cała jego energia idzie na doskonalenie technik, co jest rzeczą niedobrą. razem z technikami idzie osobowośc, a przynajmniej powinna iść.

niestety, łątwo powiedzieć, trudniej zrobić. ja sam przestałem trenować 3 sztuki walki 9 zanim znalazłem tą konkretną ) i to tylko dlatego, że sensei był, że tak powiem, nie tym kim powinien być.

przez takii proceder wielu ludzi rezygnuje, zniechęca się ( jak ja do niektórych sztuk ) i wyrabia sobie złą opinię - ale to już jest problem nie tylko sztuk walki, tylko socjologiczny.
  • 0

budo_flametong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener w dojo-OK, a poza nim...???
Jezeli z trenerem jest cos nie w porzadku to jego podopieczni predzej czy pozniej to zauwaza, przeciez jezdzi sie na obozy, a wtedy straci autorytet co pociagnie za soba niesubordynacje, brak szacunku, a sluchac kogos kogo sie nie szanuje??
Moj trener podchodzi do kazdego indywidualnie, ja po prostu czuje ze jestem jego zawodnikiem mam do niego szacunek i wiem ze zalezy mu na kazdym. Jest dla mnie autorytetem, wiem ze wykonujac jego polecenia bede blizej tego co on osiagnal.
Poza tym jest dobrym pedagogiem, umie rozmawiac z ludzmi, pocieszyc, kiedy trzeba ukarac. Jest trenerem z prawdziwego zdarzenia.
  • 0

budo_anochi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener w dojo-OK, a poza nim...???
Ja naszczęście mam dobrego trenera zarówno na macie jak i poza nią. Jutro na przykład organizuje %grill% dla całego klubu :) Jeżeli chodzi o umiejętności to niebieski pasek, choć nie zapeszając może w te wakacje purpura będzie :D :twisted: :D
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Trener w dojo-OK, a poza nim...???

Ja naszczęście mam dobrego trenera zarówno na macie jak i poza nią. Jutro na przykład organizuje %grill% dla całego klubu :) Jeżeli chodzi o umiejętności to niebieski pasek, choć nie zapeszając może w te wakacje purpura będzie :D :twisted: :D


Hehhe Anochi dobrze gadasz :) nasz trener jest super (2gi trener też :) )
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024