Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wazne pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pytanie
hmm troche dziwnie to wszystko wygladało :wink: mój kumpel poszedł i powiedział że chce studiować to mu powiedzieli że nie ma problemu, a bilet już miał prawie w ręce. nie robili żadnego problemu. chcesz studiwoać prosze bardzo. rok posiedział a potem poszedł na studia dalej:)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pytanie
No to niezle u mnie juz 2 kumpli poszlo, jak nie masz zaswiadczenbia zesie uczysz to niestety
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pytanie
Dobra, wiem, że dostanę tytuł archeologa roku ;) ale ten temat jest zawsze aktualny dla kolejnych pokoleń, więc: czy każde studia wyższe (niezależnie od tego czy dzienne, zaoczne czy wieczorowe) załatwiają odroczenie do zasadniczej służby wojskowej? Czy to zależy od uprawnień uczelni (jeśli jest ona np prywatna)?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pytanie

Dobra, wiem, że dostanę tytuł archeologa roku ;) ale ten temat jest zawsze aktualny dla kolejnych pokoleń, więc: czy każde studia wyższe (niezależnie od tego czy dzienne, zaoczne czy wieczorowe) załatwiają odroczenie do zasadniczej służby wojskowej? Czy to zależy od uprawnień uczelni (jeśli jest ona np prywatna)?

w zasadzie każde, no chyba ze jest to uczelnia wojskowa :)
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pytanie
No dobra, ale jak to jest np. ze studiami zaocznymi? Czy odraczają tylko wtedy kiedy masz stałą pracę? Bo tak słyszałem... Jakbyście mogli odpowiedzieć i ew. poprzeć to fragmentem jakieś ustawy czy aktualnego dokumentu prawnego, to byłbym wdzięczny, bo dochodzą do mnie sprzeczne informacje, które mogą być już od jakiegoś czasu nieaktualne.

PS: Sorki, combatowcy, że wam forum zaśmiecam. Na mój gust ten topic powinien być w knajpie... :?
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Wazne pytanie
No dobra, ale na obecną chwilę ten temat jest dla mnie jakby trochę ważny ;) więc jak ktoś coś wie, to proszę o odpowiedź...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024