Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dla miłośników "Mili"...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

budo_martinco
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla miłośników "Mili"...
Witam,
Jestem dopiero od kilku dni zalogowany na forum ale przeglądam je dość systematycznie od dłuższego czasu. Tydzień temu nabyłem Mili jako mój pierwszy "poważny" EDC. Od tego czasu jakby więcej przebywam w kuchni krojąc co się da, czy jest mi to potrzebne , czy też nie. Military ze względu na kształt czubka chyba niezbyt się nadaje do innych ciężkich prac poza cięciem. Myślę, że teraz chętnie bym kupił nożyk spełniający takie zadania. Napiszcie proszę jakie polecacie z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam
Martinco
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla miłośników "Mili"...

Witam,
Jestem dopiero od kilku dni zalogowany na forum ale przeglądam je dość systematycznie od dłuższego czasu. Tydzień temu nabyłem Mili jako mój pierwszy "poważny" EDC. Od tego czasu jakby więcej przebywam w kuchni krojąc co się da, czy jest mi to potrzebne , czy też nie. Military ze względu na kształt czubka chyba niezbyt się nadaje do innych ciężkich prac poza cięciem. Myślę, że teraz chętnie bym kupił nożyk spełniający takie zadania. Napiszcie proszę jakie polecacie z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam
Martinco


zaloz odzielny topic i napisz do czego Ci ten noz ma slyzuc i ile chcesz na to wydac.
Wiecej ludzi to zobaczy

KKamiLL
  • 0

budo_obol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 703 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp

Napisano Ponad rok temu

Re: Dla miłośników "Mili"...
jest lato więc latam na codzień z Chivem :wink: większe noże nosze w kieszeniach "bojówek", a co do noża do "wszystkiego" to polecam CRKT M21-04 bo za tą cenę to rewelka
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024