Skocz do zawartości


Zdjęcie

Predator za 30 min.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

no to srednio symaptyczny... mial jakis powod, czy tylko tak, dla sportu?


chcial byc jedyny w swoim rodzaju - chcial zostac jedynym Czarnianinem w calej galaktyce ;)
  • 0

budo_lokee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Garwolin

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
aha - czy LOBO to od tego, ze ktos mu lobotomie zrobil?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

aha - czy LOBO to od tego, ze ktos mu lobotomie zrobil?


nie oceniaj zanim nie zobaczysz komiksu ;) wtedy wyrazilbys sie dosadniej !! :)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

nurtuje mnie tylko 1 : po cholere ten predator przylecial na ziemie????

Predatorzy to rasa dla ktorej polowanie jest glowynm celem zycia.cala dzialalnosc tej rasy podprzadkowana jest temu wlasnie rytualowi. od setek lat lataja po kosmosie szukajac wyzwan. w momencie,gdy znajduja kogos niepokonanego, staje sie on wyzwaniem dla kolejnych predatorow. dla tych niewatplieych przystojniankow bardzo duze znaczenie ma ich kodeks honorowy, ktroy m.in nie pozwala zabijac bezbronnych istot,jesli nie stanowia wyzwania ( choc z tym roznie bywa) itp.
na ziemie predatorzy przylatuja od bardzo dawna (na pewno od ok. 1600 roku,a chyba i wczesniej,o czym opowiadac bedzie najnowszy film Alien vs Predator) i poza kilkoma przypadkami (m.in Batman w serii komixow "Batman vs Predator" ) nie znalezli godnych przeciwnikow



Dobrze powiedziane (wytłumaczone) powinienneś wykładac predatorologię.

No a sam film poza kilkoma detalami jak kieszonkowy mini-gun ciągle jest zajebisty zato beznadziejnie sie oglada film na polsacie przez wnerwiajace reklamy.

Spox....niedawno krritv ukarala paroma milionami za zbyt czeste puszczanie reklam . Wedlu prawa UE reklama moze przerywac film raz na 40min :)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
Predatorzy przylatują na ziemie ,aby odbyć swój drugi rytuał czyli samodzielne polowanie . Na ziemi nie szukają sobie wyzwayń ,bo to nie ma sensu . Młody predator [młoda krew] wypatruje sobie ofiare ,śledzi ją przez kilka tyg. , dokładnie poznaje jej zwyczaje i mowe ,a potem spotyka się z nią sam na sam ;) . Tak w ogóle to predator poprostu nie ma sobie równych ,każdy samiec ,który nie jest popychadłem czyli ma ponad 2m (poniżej do słudzy...) i przejdzie pierwszy rytuał (pocałunek księżyca o ile pamiętam) wzasadzie już może być tylko pokonany przez strażników.
Dlatego ich chore ambicje zmusiły do stworzenia nowego gatunku ,który odradza się tak szybko ,że mogą swobodnie polować (tak powstał Obcy).
Niestety starszyzna je88a się wobliczeniach i gatunek wymknął się z pod kontroli --> stąd Alien vs. Predator (jeden dorosły predator wystarcza bez obaw na całe gniazdo).

Predator jest jak Leon zadowiec im wyższa ranga tym uboższy ekwipunek ,każdy predator na końcu swojej kariery zostaje z podręcznymi nożami i włócznią(albo bez jak jest chłopa wypaśny).

ps. przylatują na ziemie odkąd istnieje na niej jakiekolwiek życie jak się dobrze przyjrzeć to jeden ze świty Top-Knota ma na ramieniu czaszke dinusia ;)
  • 0

budo_lokee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Garwolin

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
kurcze, musze nadrobic braki w literaturze - to wszystko z komiksow, czy sa tez i ksiazki?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
Cyniku nie zgodzę się z Tobą mi 2 predatora zajebiście się podobała. Uważam, że ma swój niepowtarzalny klimacik i właściwie nie wiem, do czego można się tam przyczepić. Jeśli mógłbyś powiedzieć, dlaczego konkretnie nie pasuje Ci ten film to byłbym wdzięczny. Jeśli chodzi o komiksy to była zajebista seria pt. Alien vs Predator Wars w roli głównej z predziami i skośno oką panią z Alien vs Predator niestety mam tylko 3-4 odcinki tej serii i nie mogę znaleźć nigdzie dalszych części jak by ktoś coś wiedział to byłbym wdzięczny za info.
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
zdaje się ,że są książki :D
komixy
gry
filmy
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

Cyniku nie zgodzę się z Tobą mi 2 predatora zajebiście się podobała. Uważam, że ma swój niepowtarzalny klimacik i właściwie nie wiem, do czego można się tam przyczepić


do braku Arnolda! :)
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

Cyniku nie zgodzę się z Tobą mi 2 predatora zajebiście się podobała. Uważam, że ma swój niepowtarzalny klimacik i właściwie nie wiem, do czego można się tam przyczepić

do braku Arnolda!:)


ale jest predator i to się liczy :D :D:D

Pozatym to ,że zabili predatora to jest mocno naciągane po mojemu :?
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
Ja juz tylko slinie sie na film"Alien Vs Predator" Jak kto :wink: widzial trailery to pelen wypas efekty-byle tylko fabuly nie spierdolili...Ale podoba mi sie haslo reklamowe "Whoewer wins -we lose"
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

Ja juz tylko slinie sie na film"Alien Vs Predator" Jak kto :wink: widzial trailery to pelen wypas efekty-byle tylko fabuly nie spierdolili...Ale podoba mi sie haslo reklamowe "Whoewer wins -we lose"

gdzie sa te trailery?
  • 0

budo_lokee
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa/Garwolin

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
to byla doskonala gra
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

to byla doskonala gra


TAK! :D nie powtarzalny klimat w multi jak się gra człowiekiem przeciwko obcemu (ten rada sami wiecie...pik...pik...PIK PIK PIK! kaput...)

szkoda tylko ,że się zaklinowałem predatorem pod rurą w przedostatniej lokacji :? :X
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
heh - sory ze odswierzam temat, ale chcialem powiedziec ze Predatorzy to najlepsza rasa z sf i fantasy - prawdziwi lowcy - wypasancy. Najlepsi wojownicy wszechswiata...ah - gdyby jeszcze nie byli tacy paskudni ;)
Pozdrawiam
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
w kwestii predatory,alieny i batman- pozukajcie filmik fanowski Batman:Dead End ( na 100% jest na kazie)
  • 0

budo_król czarnego rynku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

heh - sory ze odswierzam temat, ale chcialem powiedziec ze Predatorzy to najlepsza rasa z sf i fantasy - prawdziwi lowcy - wypasancy. Najlepsi wojownicy wszechswiata...ah - gdyby jeszcze nie byli tacy paskudni


A co masz ochotę jakiegoś/jakąś wyrwać? %-) :lol:
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.
Wiecie ja już chyba wiem kto wygra tą konfrontacje ,ale tylko się domyślam(po trailerach) i stwierdzam ,że już spierdolili film :lol: Tak jakby scenariusz pisał ktoś kto jednak faworyzuje obcych :? Nie zanosi się na Happy End :roll:


ps. wg mnie oczywiście
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Predator za 30 min.

Wiecie ja już chyba wiem kto wygra tą konfrontacje ,ale tylko się domyślam(po trailerach) i stwierdzam ,że już spierdolili film :lol: Tak jakby scenariusz pisał ktoś kto jednak faworyzuje obcych :? Nie zanosi się na Happy End :roll:


ps. wg mnie oczywiście

ee obcy powinni dostac tegie lanie i lomot jakiego nie zaznali nigdy wczesniej...zobaczymy ;)

A co masz ochotę jakiegoś/jakąś wyrwać? %-)

hmmm jakby byla zajebista laska z kosmosu to czemu nie? :) :) :)
Pozdr
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024