![Zdjęcie](http://www.forum-kulturystyka.pl/uploads/profile/photo-thumb-45783.gif?_r=0)
Gala "IMPACT" - pierwszy kroki za nami!
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Marek Idzikowski - Maciej Łuczak przez duszenie
Adam Majdański - Antoni Chmielewski - G&P
Radosław Kieliszkiewicz - Grzegorz Jakubowski przez dźwignię na nogę
Gochan - Przemysław Mysiala - decyzja sędziów
Temik - Grzegorz Jędrzejewski - G&P
Napisano Ponad rok temu
Napiszcie coś wiecej, wrazenia, jakie pytania zadawała prasa itp
Wielu widzów było?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
gala całkiem miła ale tylko 2 ostatnie walki ładne a walka Jakubka cos było tam nie halo sedzia zwrocił uwage zawodnikom Radek zwolnił uscisk i jakubek to wykorzystał zrobił dzwignie na kolano i koniec walki, wogole ten sedzia jakis nie poczaiony
Kurwa to samo wrazenie mialem, ale myslalem, ze to dlatego, ze kibicowalem Radkowi.
Radek trzymal uscisk i potem sedzia cos powiedzial czy zwrocil uwage (zeby uatrakcyjnic walke, bo za dlugo nic sie nie dzialo w tym uscisku?) - Radek poluzowal uscisk i Jakubek to wykorzystal.
P.S. Tak wiem, ze naduzylem slowa "uscisk" w tej wypowiedzi.
Napisano Ponad rok temu
Marek Idzikowski - Maciej Luczak
Maciek dazyl do zwarcia w stojce,bylo rzeczywiscie kilka kolan potem wyniesienie Marka do gory i rzut,ktory musial odczuc.Potem Maciek zrobil co do niego nalezalo w parterze i zakonczyl duszeniem.Gratulacje dla Macka.Musze jednak usprawiedliwic Marka z tego wzgledu,ze dowiedzialem sie,iz na wszystkie turnieje porusza sie pociagami i PKS.Jak przyjechal do Manhattanu to od razu polozyl sie spac o 15.00 bo od 5.00 byl w podrozy.No ale nic takie jest zycie.
Antoni Chmielewski - Adam Majdanski
I tu na wstepie niespodzianka!Zamiast Marka Kieruzala,ktory byl zgloszony wyszedl do walki Antek Chmielewski.Adam sie troche wkurzyl bo trenowal ostatni czas pod Marka i nie byl przygotowany na zawodnika tej klasy co Antek.Jednak stwierdzil,ze moze w sumie walczyc z kazdym i nie wystraszyl sie swojego nowego przeciwnika.Nieoficjalnie sie dowiedzialem,ze Marek Kieruzal byl na gali ale z jakichs "nieznanych" powodow nie wystapil.MAYDAY zapowiada,ze ma ogromna chec rewanzu z Antkiem jednak juz do tej konfrontacji szczegolnie sie przygotuje.W miedzy czasie zazada walki z Markiem Kieruzalem.
Co do walki z Antkiem to nastapilo fantastyczne wejscie w nogi na cios Adama i powalenie go na ziemie.Tam Antek juz raczej kontrolowal sytuacje i po krotkiej serii ciosow MAYDAY odklepal.
Grzegorz - Jakubowski
Wg Nas troszke kontrowersyjna decyzja sedziego.Zabraklo Kielichowi doswiadczenia i cwaniactwa.Jakubek blyskawicznie zszedl w nogi i sprowadzil Kielicha do parteru tam utkneli w uchwycie,Kielich bronil sie przed wyciagnieciem swojej nogi przez Jakubka.Prawdopodobnie zle zrozumial sedziego i poluzowal obronny uchwyt co Jakubek wykorzystal perfekcyjnie zakladajac dzwignie na noge.
Przemyslaw Mysiala - Andrzej Kosecki
Jednym slowem BITWA !Najladniejsza wg nas walka na galii IMPACT.Na poczatku wymiana w stojce gdzie Misiek mial duza przewage zadajac potezne i celne ciosy Andrzejowi.Potem ze zmiennym szczesciem dla obu zawodnikow walka w parterze.Bardzo ladne i precyzyjne wejscia Andrzeja w nogi powalaly Miska na ziemie.Andrzej juz nawet byl w dosiadzie i bombardowal Miska ale ten umiejetnie wyszedl z tej sytuacji,podobnie jak w kilku innych sytuacjach zagrozenia ladnie radzil sobie technicznie.Niesamowitym sercem do walki wykazal sie Andrzej,ktory kilkakrotnie ogladany byl przez lekarza i uparcie chcial dalej walczyc.W rezultacie po tej zacietej walce decyzja sedziow wygral Przemek(Misiek).Gratualcje dla obu zawodnikow za fantastyczne widowisko i esencje vale tudo.
Temistokles Teresiewicz - Grzegorz Jedrzejewski
EGZEKUCJA !Najkrotsza walka tej gali.Kiedy Grzesiek wyzwal na pojedynek Temila zapowiadalo sie bardzo ciekawie.Szkoda,ze Grzesiek tak slabo sie przygotowal do tej walki.
Szybkie wejscie w nogi Grzeska i tu wyszedl kunszt zapasniczy Temila,ktory bez problemu obszedl i zrobil swego rodzaju pol dosiad i czterema celnymi ciosami skonczyl przeciwnika.
Jest to relacja z naszego punktu widzenia tak wiec ktos moze sie z tym nie zgodzic ale tak my to widzielismy!Pozdro!
Napisano Ponad rok temu
![:(](http://forum-kulturystyka.pl/public/style_emoticons/default/sad.png)
![:(](http://forum-kulturystyka.pl/public/style_emoticons/default/sad.png)
Ale bardzo szkoda bo myslalem ze ta walka potrwa znacznie dłuzej. Szczególnie ze troche slyszalem o Radku i jego zaangazowaniu do walki i determinacji. Szczególnie ze tak ładnie zaczął.
A tak na marginesie. Wydaje mi sie ze skas znam Radka (z widzenia) Czy on nie jest czasem z Konstantynowa albo nie dzwigal tam cieżarów??
Gratulacje dla obu. Choć kibicowałem Radkowi !!!!
Bardzo fajna walka Maćka Łuczaka -opisywać nie trzeba - był lepszy i wygrał. ładna walka
Gratulacje
Najbardziej podobała mi sie walka Miska i Andrzeja - walka wieczoru
Uważam ze w 100% Misiek zasłużył na wygrana. Przeważał w stujce i to znacznie. A w parterze zręcznie się bronił i uciekał z niedogodnych sytuacji. Fakt - Andrzej go dosiadł dwa razy - ale nie utrzymał tej pozycji aby zakończyć walkę - tu poklon poklon dla Miska ze potrafil z tego wyjsc (wszyscy chyba wiedza jak ciezko jest wyjsc z dosiadu, szczegolnie z takim przeciwnikiem jak Andrzej).
A walka Temila - ok. Przejechał po swoim przeciwniku i nawet sie nie spocił.
Gratulacje
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
W teletekscie przeczytalem skrot - oczywiscie jest o zadawniu bolu, brutalizacji, tym ze sympatycy walk sportowych sie odcinaja, psycholodzy sa przerazeni i ze legalnych walk to jest troszke, ale wtajemniczeni to wiedza o calym podziemiu nielegalnych walk w klatkach blablabla... to samo co zwykle ech.
Czemu dziennikarze przyjezdzaja jesli jeszcze przed wyjechaniem ze studia wiedza jaka maja opinie? Zeby nagrac Gochana z krwia na twarzy?
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
![:/](http://forum-kulturystyka.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif)
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
![Dołączona grafika](http://www.i-s.pl/zalaczniki/obraz_007.jpg)
Napisano Ponad rok temu
![Dołączona grafika](http://www.i-s.pl/zalaczniki/obraz_128.jpg)
![Dołączona grafika](http://www.i-s.pl/zalaczniki/obraz_130.jpg)
kurde rura zaslonila
![Dołączona grafika](http://www.i-s.pl/zalaczniki/obraz_133.jpg)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
MMA Evolution Radio with Wanderlei Silva!
- Ponad rok temu
-
Wywiad z Minotauro po GP [POL]
- Ponad rok temu
-
Tyson i LeBanner w K1 ?
- Ponad rok temu
-
vale tudo i ostre granie
- Ponad rok temu
-
UFC 49: Unfinished Business - 21 sierpień
- Ponad rok temu
-
pride gp hwgp rd2
- Ponad rok temu
-
Dlaczego zapaśnicy mają największe rankingi???
- Ponad rok temu
-
Nowa strona Pride
- Ponad rok temu
-
Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
- Ponad rok temu
-
Wywiady po pride gp (video)
- Ponad rok temu