Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy znacie techniki kb? :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)

Jakos mi sie wierzyc nie chce...


Karate Kid, pogadaj z ludźmi od wspinaczki. Ja miałem kolegą na studiach, który chorągiewkę robił na framudze drzwi. A opowiadał o ludziach, którzy łapiąc za zamocowaną we framudze deskę od dołu (czyli nie zahaczając się palcami, tylko łapiąc ją jak imadło) podciągali się na jednej ręce. Nie pytałem go, ile pompek robi, ale sądzę, że te 400 to nie byłby dla niego wielki problem.

K.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)

a jaki rodzaj pompek?

ja tak w jednej serii moge zrobic do, powiedzmy, 25~30. na caly trening to po ~100 juz rak nie czuje. wiec dla mnie te 400 to jak czarna magia :wink: . ale moge z duma powiedziec, ze robia je jak tylko prawidlowo moge.

sorka, przegapilem to jakos.

nie wiem - nie widzialem, tylko czytalem, dosc dawno.

pompki - normalne, pelne, chyba sredni rozstaw dloni to byl.
poszukaj sobie u Guinessa moze.
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)
a co w tym dziwnego że gośc robi 400 pompek??? jak kiedys ćwiczyłem je regularnie to robiłem około 300- zrobiłem tak kilka razy zeby sie sprawdzić. normalnie robiłem około 500 pompek w seriach po 50 przy różnym ułozeniu rąk to nic trudnego tylko trzeba ćwiczyc codziennie!!!!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)

Jakos mi sie wierzyc nie chce...


Karate Kid, pogadaj z ludźmi od wspinaczki. Ja miałem kolegą na studiach, który chorągiewkę robił na framudze drzwi. A opowiadał o ludziach, którzy łapiąc za zamocowaną we framudze deskę od dołu (czyli nie zahaczając się palcami, tylko łapiąc ją jak imadło) podciągali się na jednej ręce. Nie pytałem go, ile pompek robi, ale sądzę, że te 400 to nie byłby dla niego wielki problem.

K.

ludzie pd wspinaczki to inny gatunek :wink:
z nimi sie nie porownuje, bo nie chce wpadac w kompleksy..
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)
Ludzie od wspinaczki - ja bym powiedział że to cyborgi (bez obrazy.. to słowa uznania że tak powiem)

Mam qmpelkę.. wspina się dziewuszka od paru ładnych lat.. małe toto, szczupłe i w ogóle - kiedyś widziałem jak się rozgrzewa przed pokonaniem sztucznej ściany. Podciągła się na drążku... problem tylko że nie na ilość a na czas. 10 MINUT.Non stop. Szczęka na podłodze (moja) i po prostu stwierdziłem że to nie jest możliwe. Ale widziałem.
Świat jest pełen dzinych zdarzeń ;)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)

Ludzie od wspinaczki - ja bym powiedział że to cyborgi (bez obrazy.. to słowa uznania że tak powiem)

Mam qmpelkę.. wspina się dziewuszka od paru ładnych lat.. małe toto, szczupłe i w ogóle - kiedyś widziałem jak się rozgrzewa przed pokonaniem sztucznej ściany. Podciągła się na drążku... problem tylko że nie na ilość a na czas. 10 MINUT.Non stop. Szczęka na podłodze (moja) i po prostu stwierdziłem że to nie jest możliwe. Ale widziałem.
Świat jest pełen dzinych zdarzeń ;)

cóż..trafioleś na laskę terminatora...ale powashnie..tyle się podciagala?!?!
masakra
  • 0

budo_karpik87
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)
co do tego pierwszego zdjecia to zadna technika, ale moj trener zrobi tak, ja jestem dosc silny i lekki ale ani sekudny sie tak nie utrzymam.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)
hardcore:)
ciężko mi w to uwierzyc, naprawde.
ja ledwie co zrobie 20 podchwytem. a waze 90kg.
10 min... ojajebie.

ale co prawda do prawda-ci od wspinaczki są cholernie silni, a mali tayc i niepozorni.
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)
faktycznie ci od wspinaczki to cyborgi jakies

trudno wierzyc w te osiagi ale niech bedzie :wink:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)
Hm... mieszkam stary niedaleko skałek pod Krakiem.. i czasem człek musi psinę wyprowadzić żeby domu nie rozniosła (a duża bestia jest). Skały jak to skały - są i tyle. OBLEPIONE wspinającymi się, spadającymi (kontrolowanie na linie :) i tak dalej... i powiem Ci że jak sobie raz zobaczyłem kolesia który przez dość długi czas wisiał na dwóch rąsiach i szukał podparcia dla nóg to aż sam w domq na drążku spróbowałem... heh... nie żebym kaleką był czy jakoś tak... ale w porównaniu wypadłbym słabo. By nie powiedzieć tragicznie. Dlatego mam wielką wiarę (podpartą obserwacją a to nawet niewiernego Tomasza ponoć zadowoliło) dla osiągnięć wspinających się
Dodatkowo - wspinający reprezentują generalnie (przynajmniej tak ja to widzę) dość szczupłą budowę ciała. Może to jest klucz ich sukcesu ? wiadomo... większa masa = większy power ale i tez więcej do dźwignięcia ;)
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy znacie techniki kb? :)

Hm... mieszkam stary niedaleko skałek pod Krakiem.. i czasem człek musi psinę wyprowadzić żeby domu nie rozniosła (a duża bestia jest). Skały jak to skały - są i tyle. OBLEPIONE wspinającymi się, spadającymi (kontrolowanie na linie :) i tak dalej... i powiem Ci że jak sobie raz zobaczyłem kolesia który przez dość długi czas wisiał na dwóch rąsiach i szukał podparcia dla nóg to aż sam w domq na drążku spróbowałem... heh... nie żebym kaleką był czy jakoś tak... ale w porównaniu wypadłbym słabo. By nie powiedzieć tragicznie. Dlatego mam wielką wiarę (podpartą obserwacją a to nawet niewiernego Tomasza ponoć zadowoliło) dla osiągnięć wspinających się
Dodatkowo - wspinający reprezentują generalnie (przynajmniej tak ja to widzę) dość szczupłą budowę ciała. Może to jest klucz ich sukcesu ? wiadomo... większa masa = większy power ale i tez więcej do dźwignięcia ;)

ma kolege, ktroy sie wspina pare lat. mojego wzrostu, lzejszy o 15kg. i ja sie nie dziwie, ze on sie bez problemu wspina i podciaga :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024